לוזון ליג-מח' 32

fabregas0

New member
הבטטה הזה

תקע לנו את משחק ההתקפה..
שלטנו במגרש וראשון בכלל לא הייתה במשחק..
אם לא ננצל את השליטה בכדור ונתרגם את זה למצבים טובים מול השער ונבקיע, נזמין התקפות מתפרצות מסוכנות - וזה באמת מה שקרה.
לא מתאים לערן לשחק חלוץ באמצע ויותר טוב שהוא ישחק חלוץ נסוג, לא ברור לי למה אלי כהן לא הבין את זה..
מה גם שלא ברור לי איך אלי כהן ממשיך לתת לו לבעוט לשער מהקרנות.. מזה? קטרגל בשכונה?

בקשר לשחקנים שעוזבים, אייבנדר הוא ללא ספק השחקן הכי חשוב וצריך לעשות הכל כדי להשאיר אותו..
הוא הוכיח בשבועות האחרונים שהוא הכרחי לקבוצה יותר מכל שחקן אחר..

itzikon5352106

New member
שיחקנו אתמול בלי חלוץ

בן שושן לא חלוץ וגם לוי לא חלוץ.גם אני לא אוהב את הקטע שלוי בועט מהקרנות היישר לשער,זה סתם בזבוז הזדמנות.

אלי כהן אמר שפאסוס גמר אצלו ומצידו שיטוס לברזיל ולא יחזור והאמת פאסוס פתח טוב את הקדנציה שלו בצהוב-שחור אבל השתן עלה לו לראש והוא התגלה כפרימדונה לא קטנה ואצל ה-
אין חוכמות,מי שעושה שכונה הולך לשחק קטרגל בשכונה.

אייבינדר ביחד עם מויאל מחזיקים היטב את הקישור האחורי של בית''ר,אני מקווה שהם ישארו.אני מקווה שבקיץ יבוא מישהו ויקנה את בית''ר,ושזה יהיה מישהו רציני ולא איזה

borat1

New member
פאסוס כישרון ענק

ואני מקווה שאלי כהן לא יהיה עד כדי כך מפגר כדי להעיף אותו על שטות אחת שעשה.

itzikon5352106

New member
סביר להניח שעונה הבאה פאסוס לא יהיה בבית''ר

כי אין כסף עבורו ולכן אלי כהן יודע שבית''ר עם רגל וחצי בדרך להישארות ולא אכפת לו לוותר עליו.

בקשר לפאסוס

כנראה שאנשים לא הבינו מבין השורות מה קורה ,
גם ביום שישי (ברדיו ירושלים) וגם אתמול אלי כהן אמר שפאסוס עשה מעשה חמור (לפי איך שזה נשמע ,אפילו מעבר לקבוצה)
ושכרגע יש איפול על המקרה , ולא מספרים מה קרה .

הבן אדם מורחק מהמועדון לגמרי,
נחכה לשמוע מה באמת קרה ואז נדע יותר להחליט

fabregas0

New member
דיאמנט..

במשחקים שהוא שיחק הוא דווקא הראה חדות, התלהבות ונמצרות..
לא מבין למה לא תופסים ממנו יותר מידי.. צריך לתת לו הזדמנות, הוא הכי קרוב לחלוץ שיש לנו.
השיטה לתת לערן לוי לבעוט מכל פינה במגרש טיפשית.. כמה כבר אפשר לבנות רק על גולים מ30 מטר?

itzikon5352106

New member
כולם יודעים שהוא בבית''ר בזכות יובל נעים

הוא בכלל בקיץ היה בהפועל ת''א ואחרי יומיים קשטן לא רצה אותו.דיאמנט הוא חלוץ אפור שמתאים לו לשחק בליגה הלאומית ולא בליגת העל.

fabregas0

New member
גם בן שושן

אם הוא בעונה הבאה אצלנו ואין כסף למשהו יותר טוב, אז לפחות שיתנו לו הזדמנות.. ההתלהבות שלו תעזור לללחץ הגבוה שאלי כהן הכניס למשחק שלנו..

רז 1978

New member
שתי עובדות נקבעו היום

בית"ר ירושלים עשתה עוד צעד בדרך להישארות בליגת העל
ראשון לציון התקרבה עוד צעד נוסף בדרך חזרה לליגה הלאומית.
הקבוצה הזאת כבר לא תישאר בליגת העל

itzikon5352106

New member
עירוני ק''ש-הפועל ת''א

ביום שני האחרון בק''ש הכינו כבר את השמפניות,הזיקוקים,את הבימות,את השירים,את החולצות אבל שכחו רק דבר אחד-בשביל לזכות באליפות הם צריכים לנצח את בני יהודה ובסופו של דבר הראש היה בחגיגות ובני יהודה שאף אחד לא ספר אותה ניצחה משער של שלו מנשה.האליפות הזו תלך לק''ש השאלה היא רק מתי זה יהיה באופן רשמי.הבעלים איזי שרצקי חימם את האווירה כשאמר שזכייה באליפות אחרי ניצחון על הפועל ת''א יהיה יותר מתוק.

בהפועל ת''א רוצים את המקום השני ורוצים את הגביע אבל מה לעשות שהעונה הזאת מתעסקים בדברים שלא קשורים לכדורגל.

ההימור שלי: 0-1 להפועל ת''א

fabregas0

New member
גם בק"ש

לא מתעסקים בכדורגל משום מה..
אם הפער לא היה כזה, ק"ש גם לא הייתה זוכה באליפות..
כדאי בשבילם שינחתו.. שיתחילו לחשוב על החגיגות אחרי שהם ישיגו ניצחון..
1-1.

afc2

New member
לכל קבוצה מתישהו יש משבר

אנחנו לוקחים את הדברים כל כך לרגשי כאן בארצנו הקטנטונת...

כמו שאמרתי לדעתי בעונה הבאה ק"ש תתרסק חזק בתחתית

רז 1978

New member
אליפות!!!

הפעם זה לא יקרה, במחזור הזה קריית שמונה תחגוג אליפות כמו שצריך

בבית לעיני קהל אוהדיה הקבוצה תזכה באליפות.

ההימור שלי: 0-1 להפועל קריית שמונה

itzikon5352106

New member
שאר המשחקים

בני יהודה-מכבי נתניה

ביום שני כולם חגגו את האליפות של ק''ש והיו בטוחים שבני יהודה תבוא לשמש כתפאורה אבל בני יהודה שחולמת על אירופה ניצחה ושלחה את אנשי ק''ש הביתה כשהם עדיין לא אלופים בצורה רשמית.נתניה בעונה מדהימה,והיא רוצה להיות במקום השני וגם לזכות בגביע כאשר אתמול בהגרלת רבע הגמר היא הוגרלה בבית נגד הפועל ת''א,הגרלה לא קלה אבל נתניה העונה היא קבוצה חזקה שלא מפחדת מאף יריב

ההימור שלי: 2-2

הפועל עכו-עירוני רמה''ש

בתחילת העונה עכו ורמה''ש היו הפתעות נעימות שחלמו להיות בצמרת.בסיבוב השני שתיהן נחלשו ומצאו עצמן בפלייאוף התחתון.סביר להניח ששתיהן לא ירדו,אבל שתיהן רוצות כבר לגמור את הסיפור ולהתכונן לעונה הבאה כשגם בעכו אלי כהן לא צפוי להמשיך וגם ברמה''ש שייע פיינגבוים לא צפוי להמשיך.

ההימור שלי: 0-2 לרמה''ש

מכבי ת''א-בני סכנין

ג'ורדי קרויף יהיה המנהל המקצועי של מכבי ת''א בעונה הבאה? זה הדבר היחידי שמעניין כרגע במכבי ת''א.סכנין היא הפתית העונה אחרי ק''ש ושלומי דורה בנה קבוצה טובה בלי תקציב גבוה שהוכיחה שהכסף לא מדבר על המגרש ומה שמדבר זה הנשמה.

ההימור שלי: 0-1 למכבי ת''א

מכבי חיפה-מ.ס אשדוד

במכבי חיפה כיוונו העונה ל-3 מטרות: ליגת האלופות,אליפות וגביע.ליגת האלופות הייתה במרחק נגיעה אבל האקס אליניב ברדה וחבריו מגנק הדיחו את חיפה בפנדלים,האליפות אבדה לה כבר באמצע הסיבוב השני ומה שנשאר הוא הגביע תואר בו חיפה זכתה בפעם האחרונה בעונת 97/98 עם אלון מזרחי בהתקפה,סרגיי בלנצ'וק בהגנה וניר דוידוביץ' בשער.מדברים על זה שאלישע לוי לא ימשיך בעונה הבאה וגם אם יזכה בגביע בעונה הבאה הוא לא יהיה ירוק.

אשדוד נראית חלשה בזמן האחרון אבל כשהיא תסכם את העונה שבה יש לה עדיין סיכוי להניף גביע היסטורי הסיכום יהיה ברובו חיובי.באשדוד יש חופי ים ומסעדות טובות,סביר להניח ששחקני אשדוד מחכים בקצר רוח לסיום עונת האביב ואז ילכו להשתזף ולשחק מטקות על החוף,כי העונה הזו הסתיימה,והסיכוי לזכות בגביע אפשרי אבל נמוך.

ההימור שלי: 0-2 לחיפה

השעמומון שנשאר

בני יהודה - מכבי נתניה 2-2
הפועל עכו - עירוני רמה"ש 1-2
מכבי ת"א - בני סכנין 1-3
מכבי חיפה - מ.ס. אשדוד 1-1

רז 1978

New member
ההימורים שלי ביתר המשחקים

בני יהודה- מכבי נתניה 2-0
הפועל עכו - רמת השרון 1-1
מכבי ת"א - בני סכנין 0-3