לגברים מביניכם - שאלה לגבי מין אוראלי

BlackSwan8

New member
תודה רבה על תגובתך. נראה לי שאולי הובנתי קצת לא נכון...

בעיקרון כן, חשוב לו לגמור לי בפה, אבל זה לא משהו שצריך להיעשות כל הזמן (ולו רק מסיבות טכניות, כי זה בדר"כ אומר שאח"כ כבר לא תהיה חדירה).
אני חושבת שבאופן כללי הוא היה שמח אם הייתי יורדת לו כחלק מהפור פליי, גם אם זה לא יוביל לזה שהוא יגמור לי בפה (שאגב, אני מסכימה שיש כאן אלמנט של שליטה, ונראה לי שזה מה שהרתיע אותי כל כך מלכתחילה, מעבר ל"תכולה" שמתווספת לעניין).

וכאן אולי הובנתי לא נכון: כרגע, אני כמעט ולא עושה גם את זה. בגלל שהוא הבהיר שחשוב לו גם לגמור לי בפה (אולי לא תמיד, אבל פה ושם) וכן, אם כבר הוא עושה את זה אז כדאי שאני גם אבלע, אז כל ירידה שלי אוטומטית הכניסה אותי ללחץ עד שויתרתי על זה כמעט כליל.

כך שזה לא ממש המצב שאני מוכנה ללכת "חצי דרך" והוא לא מוכן לקבל את זה כי הוא פשוט חייב חייב לגמור לי בפה. נראה לי שהוא היה מאוד מאוד שמח ללכת אפילו "חצי דרך" בשלב ראשון והאמת היא שגם אני הייתי שמחה לזה. מבחינתי יש לי כאן איזושהי רתיעה שהיא לא לגמרי רציונלית כבר (שוב, נוציא שניה מהמשוואה את עניין הלגמור לי בפה ושאני אבלע, שזה אולי כבר יותר רציונלי כפי שהיטבת לתאר).
הרי אין לי באמת התנגדות עקרונית לרדת לו למשך 10-15 דקות לפני שהוא חודר, ובכל זאת אני לא עושה את זה. מבחינתי, זה סתם בגלל שהכל הפך להיות כזה אישיו עד שזה הפך להיות סוג של מאבק (קצת מיותר וחסר טעם, אם לומר את האמת).

למען הסר ספק: הוא מעולם לא ניסה לממש בכוח כפי שתיארת, ומעולם לא היה ניסיון לבצע "מחטף" לקראת הסוף, שזה משהו ששמעתי מחברות שבהחלט קורה (שזה נוראי ובעיקר מעליב ממש בעיניי).
אני חושבת שהוא סה"כ היה די סבלני, ובתקופה האחרונה ניסה קצת לעזוב את הנושא. אבל אין ספק שזו נקודה רגישה אצלו, כי בסופו של דבר כשהנושא עולה (והוא בסופו של דבר תמיד עולה) - זה מוביל לפיצוץ. כך שאין לי ספק שזה משהו שמעסיק ומטריד אותו, וגם כשהוא מנסה לא לדבר על זה ושומר בבטן - בסופו של דבר זה מתפוצץ.
אז קצת קשה לי עם הדמות שלו שניסית לצייר כאן, כשל מישהו שמנסה "להכניע" אותי ולרסק כל עצמיות שלי ולהפוך אותי ל"שפחה חרופה ומובסת" כדברייך. אני באמת לא מרגישה שזה המצב כאן.

בסופו של דבר כמו שהנוסעת אמרה, אם זה משהו שמפריע לו - למה שלא ידבר על זה? איזו מין זוגיות זו אם הוא לא ירגיש בנוח לומר לי דברים שמפריעים לו בסקס?
נכון שיש דרך לומר דברים, ושאני הרגשתי ממנו הרבה לחץ, אבל מעולם הוא לא תפס לי את הראש ומשך אותו כלפי מטה (לא פיזית ולא מטאפורית).

בסופו של דבר, נראה לי שהבעיה העיקרית זה שהוא כבר מוכן לחצי דרך (גם אם זה יישאר במסגרת החצי דרך לנצח), כי זה בוודאי עדיף מכלום, אבל אני כבר פיתחתי כזה אנטי כך שאפילו חצי דרך לא בא לי.
וזה לא רציונלי, וזה מיותר, ובאמת שאין לי מניעה עקרונית לחצי דרך (ונתקדם כבר משם, או שלא, עם הזמן).

ובלי קשר, אני מסכימה שזה ממש לא מה שיציל את הזוגיות שלנו. אני חושבת שגם הוא מתחיל להבין את זה (ממש לאחרונה, בעקבות הטיפול אולי אבל לא רק).
ולכן דווקא בגלל שזה משהו כל כך פעוט (לפחות ה"חצי דרך") ובגלל שאני מרגישה שזה לא באמת עניין עקרוני מבחינתי ושזה סתם התנפח לעניין כזה גדול דווקא בגלל שהיה נורא חשוב לי להתעקש ולהראות שאני לא "שפחה חרופה ומובסת", אז אולי הגיע הזמן לנסות להוריד קצת את עניין המאבקים והאגו ולבוא לזה ממקום קצת אחר.

אישונה

New member
אני חושבת

(עצה פרקטית)
שאם אתם רוצים לנסות ממקום אחר, ושתתגברי על האנטי שלך, רצוי מאוד שהוא גם ישתף פעולה, ויניח לנושא לגמרי.
בלי לחץ ובלי ציפיה, בקצב שלך, מהיוזמה שלך, נראה לי הרבה יותר ידידותי...

ואני חושבת

שהבנאדם צריך אמא, שלשלוח אותה לתת לו מין אוראלי שקול ללשלוח חד קרן לבצע פיגוע התאבדות שיעי, ושכל העניין הזה כולו יושב על רגשות הרבה יותר עמוקים ו"גבוהים" מסקס.

את בעצם רומזת

שיתכן שהוא נתקע בכלל בשלב האנאלי, וכלוא בתוך המאבק הקדום על הזכות לעשות קאקי דווקא באמצע הסלון? בהחלט יש מצב

לא יודעת אם

הבנתי אותך ואת הבנת אותי, אבל כן, חשבתי על חיתולים.
היחידה שלא נגעלת מאיתנו אף פעם ומקבלת אותנו אולטימטיבית, היא אמא שלנו. לפחות בתיאוריה. תאהבי אותי ---> תאהבתי את מה שעושה לי טוב--->תאהבי את הזין שלי. איזו סיבה תכל'ס יש לו לקדוח על זה.

justanotherme82

New member
גם אני לא גבר

אבל מקריאה בדף הפייסבוק גברים בסקס הגעתי למסקנה שכן, רוב הגברים מצפים מבחורה לרדת להם גם אם היא ממש לא בעניין ורוב הנשים שבחרו לכתוב שם בסופו של דבר יורדות למרות שממש לא בא להן ואחר כך מתלוננות שהגבר מניאק.
לדעתי האישית סקס, בעיקר עם האדם שאת נשואה לו אמור להיות משהו ששני הצדדים רוצים ונהנים ממנו ואם הגבר שחיי איתך חושב שאת צריכה לעשות משהו שאת לא רוצה כי ככה צריך אז משהו ממש לא בסדר בתפיסה שלו של מה זה סקס ומה תפקידו בקשר זוגי

אני גבר וממש לא מתלהב מאוראלי

אני חושב שלכל אחד יש את העדפות מיניות שלו. נכון שזו סטיגמה שכל הגברים אוהבים אוראלי.
אני לדוגמה נידלק מלרדת לאישה יותר משתרד לי. גם אני רואה אותה נהנית וגם אחר כך ממש כיף להכנס לאיבר יותר רטוב.
אם אני מקיים יחסים עם אשה והיא מונעת ממני לרדת לה כי זה מגעיל אותה זה ממש יכול להרוס לי את כל הההתלהבות מהאקט.
מבחינת דיל ברייקר, אצלי זה נשיקות. בלי נשיקות זה כאילו לא עשיתי סקס.
אז אי אפשר להגיד שכל הגברים חייבים מין אוראלי
מישהו אחר יגיד שאם בת הזוג לא תנשוך אותו הוא לא יגורה.

אייבורי

New member
איפה אודטה או מינימום ד"ר רות ?

&nbsp
תשמעי שאלת הבולעת מגרגרת או יורקת, היא באמת שאלה עתיקת יומין
ואין לה פתרון אמיתי.
באופן כללי, זה נעים יותר כשמוצצים לך ואתה לא טרוד אם אפשר או אי-אפשר לגמור לה בפה. הרבה יותר נעים זה להתרכז בכמה שזה נעים.
&nbsp
למרות שמפלצת גררה את הגמירה בפה במסלול היסורים של מלחמת הכוח
לפעמים גמירה היא רק גמירה.
בכל מקרה, אם את לא אוהבת שגומרים לך בפה, אל תסכימי.
גם אם זה מבאס את הבעל.
&nbsp
באותה הזדמנות, פינטזת פעם איך את דופקת אותו עם דילדו ענק ?
<אני מציע שתתעקשי על הנושא>

כשמישהו עושה כלים בלי חשק

זה לא כזה נורא-
אבל כשמישהי/ו יורד/ת בלי חשק זה ממש ממש נורא!
יש משהו בסקס שנעשה בלי חשק שפשוט לא עובד.
&nbsp
ועוד דבר, כשמנסים להכריח אותנו או לכפות עלינו לעשות משהו (אפילו לאכול גלידה) זה מוציא את החשק. ככה אנחנו בני האדם.
&nbsp
אז לגבי השאלה האם כל הגברים רוצים או לא- בעיניי היא מיותרת.
אם אתם לא מצליחים לצאת מהדינאמיקה ההרסנית הזו שהוא לוחץ נורא ואת נרתעת יותר ויותר- זה פשוט לא יעבוד.
אתם צריכים להבין איך אתם יוצאים מהריקוד הזה, ולמה כל אחד נכנס לתפקיד הזה בכלל?
&nbsp
אגב, לי מאוד חשוב שירדו לי בסקס. זה גורם לי להרגיש הכי נחשקת ורצוייה.
אבל אם גבר לא רוצה לרדת הדבר האחרון שאני ארצה זה לשכנע אותו!
אני פשוט לא אפגש איתו לסקס נוסף ו/או אכנס איתו למערכת יחסים..

Mor L

New member
סוף סוף תגובה מהצד הנשי

אם הגבר שלי לא יירד לי, אין שום סיכוי שאני אהיה איתו.
זה הדבר הכי חשוב לי בסקס.
בתמורה אני ארד לו עד שהוא גומר, אבל את הגמירה הוא יעשה מחוץ לפה שלי.
מהבן זוג האחרון די נרתעתי לעשות את זה, אבל לפניו הייתי עושה את זה בכיף.
מעניין אם אני אחזור לזה אי פעם...

כשאת אומרת לא , למה את מתכוונת?

מסתבר שזה טרם הוטמע במערכת התקשורת -
נשים - זה בסדר לסרב, זה בסדר שיש לכן דעה משלכן.

לעשות סקס כשלא רוצים - זה NO NO NO . זה לגיטימי שיש לך צרכים ורצונות משלך . זה ממש *לא לגיטימי* שמישהו לוחץ עליך לעשות משהו שלא נעים לך , זה ממש *לא לגיטימי* שאת מרגישה צורך לרצות אותו - זה ממש בדיוק
כן כן
בין הטרדה מינית לאונס בהסכמה.

וזה מה זה הכי לא פמניסטי שיש- זה קצת קומון סנס-
הבעיה היא בגישה של בעלך שחושב שמותר לו לכפות עליך בלחץ
משטמה או דרישות סקס שאת לא מוכנה לו
ואגב אם זה היה להפך והיית דורשת את זה ממנו
הייתי אומרת בדיוק אותו הדבר.

כדי שיתחיל אני לא יודעת , לצאת לרחוב ולהתחבר למאה ה-21?
וכל מי שהולך לצרוח עלי שזה מפרק זוגיות -
אז זהו שחוסר כבוד הדדי לבחירות של אחר
כן כן גם במידה שאולי תעשה ביד
זה דבר *הרבה יותר חמור*.

מצד שני את תמיד יכולה לפתוח את הראש-
עם פטיש שבעים קילו בשביל שיהיה מרוצה.

כשזה יבוא מרצונך , נשבעת שאחלוק איתך גם זוויות טובות
ליהודי ולכאלה שהם עדין גוייעס עורלתית. נשבעת

למעלה