לא פתחו שרשור אז...

מור 1661

New member
לא פתחו שרשור אז...

רק רציתי לאחל שבת של נחת ושמחה! שבת שלום!:)

../images/Emo207.gif שבת שלום! ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif

דבר תורה קצרצר: ''בן גילו (גיל = מזלו) נוטל אחד מששים בחליו.'' כלומר, אחד חלקי שישים מחוליו של אדםמתרפא כשאדם בן אותו מזל בא לבקרו. מובא ברש''י שיעקב אבינו ויוסף היו בני אותו מזל, וביקורו של יוסף אצל אביו ריפא 1/60 מחוליו. הדבר רמוז בגימטריה בפסוקים בפרשה: 'ויאמר ליוסף הנה (ה' נ' ה' = 60) אביך חולה... ויגד ליעקב ויאמר, הנה בנך יוסף בא אליך; ויתחזק ישראל וישב על המטה (מ' ט' ה' = 59) ''הנה'' = 60 חלקים מחוליו. ''מטה'' - 59 ותשע חלקים מחוליו. ''הנה'' לפני הביקור, ''מטה'' אחרי הביקור. אם נחסיר חמישים ותשע משישים נקבל: אחד. את החלק הזה נטל יוסף בביקורו את אביו. איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שבת שלום לכל בית-ישראל!

../images/Emo27.gif

איך עבר השבוע? עבר בטוב ב"ה! מה היה טוב? השיחה של גרשון בר-כוכבא. וואו. מה היה רע? העיניים שלי שיגעו אותי.. בילוי השבוע? שיחה של גרשון בר כוכבא! אכזבות השבוע? אין ממש.. התחדשות השבוע? פלאפון!!!
[אותו מספר..] דברים מצחיקים שקרו השבוע? אמממ.. השיחה של גרשון בר-כוכבא?
צדיק/ת השבוע? ההורים שלי! מה אתם מתכננים לשבוע הבא? סמינריון שלישי-חמישי ברמות שפירא! שיר השבוע/זמר השבוע? נממממ.. משפט השבוע? "רגע, חתמתם כבר חוזה?" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? העיניים שלי.. ספר השבוע? סיימתי את תריס, התחלתי את פסיכולוגיה של מעלה. סרט השבוע? --- הפתעת השבוע? פגשתי מישהו שלא ראיתי שנה וחצי בשיחה של גרשון בר-כוכבא. וואו.
טיול השבוע? לקריית האומנים.

../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? מצויין!!!!! מה היה טוב? חתונהשל חברה, אירוסין של 2 חברות, שבוע חזרה במדרשה, ניתוק מהעולם (החיים ללא פלאפון.. אךךך תענוג!!) מה היה רע? שנמחק לי כל הזכרון בפלאפון
ואין לי מושג מתי ולמה, אבל רקנתי את הSIM מכל מה שהיה בו מתישהו בעבר הלא רחוק... :| בילוי השבוע? קשה לבחור... נראה לי שהנסיעה ביום חמישי
בילו מפוקפק שכזה.. אבל במבט לאחור - היה קורע! אכזבות השבוע? לומדברים על זה :| התחדשות השבוע? תוכנה בפלא'?! דברים מצחיקים שקרו השבוע? ניסעה הזויה עם אחד הרבנים מהמדרשה ועוד 2 חברות שלי. צדיק/ת השבוע? אורי וכבוד הרב ההוא.. מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לסיים כל מיני דברים שיש לי לעשות לחתונה של אחי
שבת בוגרות של חניכות שלי ואז טיול עם המדרשה!
שיר השבוע/זמר השבוע? ישיש עלייך ו"אשרי מי.." משפט השבוע? "זה לא טוב השילוב הזה... *****, אלומה והאוטו, הוא מביא אסונות!!!" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? לחזור אל כל המדרה אחרי הנסיעה ההזויה. מזמן לא צחקתי ככה
ספר השבוע? כוזרי
אךךך התגעגעתי לדוסיות שלי
סרט השבוע? הנסיעה של יום חמישי
הפתעת השבוע? ששתי חברות שלי פשוט התארו משומקום!! טיול השבוע? יש יותר מידי.. חרשתי את אזור ירושלים בשבוע האחרון.. שבוע טוב ומבורך!!!! [אין לדעת מתי אהיה פה שוב.. אז שיהיו לכם חיים טובים!
]

../images/Emo26.gif

איך עבר השבוע? לאט מדי... מה היה טוב? למדתי לכתוב אל''ף בשיעור כתיבת סת''ם! =] מה היה רע? נפלתי כשרצתי אחרי האוטובוס. אררר...
בילוי השבוע? החדר אוכל של הישיבה? אכזבות השבוע? חדר האוכל של הישיבה...
התחדשות השבוע? העיריה העבירה את הסניף למקלט.
דברים מצחיקים שקרו השבוע? [בטלפון]:''רוצה לדעת איך עושה משאית?'' -''נו?'' -''טו טו טו טו... (=ניתוק)'' צדיק/ת השבוע? אחד מהשביעית.
מה אתם מתכננים לשבוע הבא? טיול של''ח, להתכונן לקראת מסע הל''ה ולפתוח בקמפיין מחודש להחזרת השבט שלי לסניף! שיר השבוע/זמר השבוע? מכלול שיריו של המשורר יורם טהרלב.
משפט השבוע? ''אתה לא סופר סת''ם, אתה סתם סופר!'' מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? הכאב בברך [ראה ''מה היה טוב''] ספר השבוע? משנה, מסכת בבא מציעא.
סרט השבוע? --- הפתעת השבוע? הקמונרית שלחה לי דרך אחותי דיסק על שיירת הל''ה לקראת המסע.
טיול השבוע?מממ... לא. אין. שבוע נפלא.

למעלה