לא פלשתיני לא מעניין
רב חרדי החדיר לתינוקת בת 4.

אתה לא יודע היסטוריה .

אלה לא היו מעשים שקדמו להיטלר ובגללם הגיע היטלר לשלטון .
בדיוק להיפך
אלה מעשים שעשו אנשי היטלר ובהשראתו .

tgranot1

New member
אז עד רבה ספי וגם יאיר גולן צדקו.

ההסבר שלך מתעמק בנסיבות , ובאילו שהתהליכים הופנו נגדם, לא בפרקטיקות עצמן. אבי בוסקילה אמר משהו יפה על נתניהו לאחרונה : " ככה נתניהו עובד, הוא זורק אבן לצד אחד ורץ לצד השני." היטלר עשה את אותו הדבר.

לי נראה שאתה לא מבין או לא יודע .

היטלר לא עלה לשלטון עקב מעשי אחרים .

אין בישראל תהליך שייעלה מישהו דמוי היטלר .

אין בישראל תהליכים הדומים למה שקרה באירופה בשנות השלושים והארבעים .

tgranot1

New member
היטלר זרק אבן לצד אחד ורץ לצד השני....

המעשה המפורסם ביותר לכך שריפת הרייכסטאג שבה האשים את הקומוניסטים.

בישראל כפסע היה בין מפלגה כהניסטית לתפקיד בשילטון.
בישראל היה כבר מי שטען שיש להרוס את בג"צ בD-9.
בישראל קיים הרס שיטתי של הדמוקרטיה.
אתה מתחיל להבין מהם התהליכים שגולן דיבור עליהם? מאז רק התדרדרנו.

שלחו את אמיל זולא לגלות? אתה מחדש לי.... עד עכשיו למדתי

שלגלות באיזה אי נידח ונורא שלחו את דרייפוס....

tgranot1

New member
כשיהודים יצאו לגלות לאחר חורבן בית שני ולאחר מרד בר כוכבא

רבים מהם ששרדו הגיעו לאירופה.
כשאמיל זולה נאלץ לצאת לגלות , זה היה ללונדון שם נפטר.
לא מחייב שגלות תהיה רק לאי בודד.
אני מקווה שלא מאוחר לך ללמוד כמה עובדות בחיים.

katomish

New member
אתה בטוח שאתה מדבר על אמיל זולא הסופר ?

התיעוד אומר שהוא נפטר בצרפת במה שהשמועות יגדירו מאוחר יותר כמעשה רצח של מנקה ארובות.
אבל אולי היה איזה אמיל זולא שנסע ללונדון ונפטר שם, מה שבטוח הוא לא היה קשור לפרשת דרייפוס.
אמיל זולא הסופר ברח לאנגליה כדי לא להתייצב מול גזר הדין וחזר אחרי פחות משנה.

tgranot1

New member
אכן טעיתי בכך שחשבתי כי נפטר באנגליה

אכן חזר לצרפת ונפטר זמן לא רב לאחר מכן.

הנקודה היא שגם הוא נאלץ לברוח לגלות שלא באי בודד.

katomish

New member
זה לא חדש פה בארץ, קרה לאביו של נתניהו, ולאפרים קישון

שהוגלו בשל סנקציות כלכליות ותרבותיות, והוחרמו על ידי האליטות רק בשל דעותיהם.

אתה תקוע עם מהפנט .
הם פדופילים והומוס.קסו.אלים

נתניהו נשוי למופ.קרת מ.י.ן וכלכלה .
בעזרת המ,י.ן היא הובילה אותו לדרך שסיומה בכלא .

באמת? כשילדה חרדית אומרת

רב אנס אותי "פתאום" אתם מאמנים לה
אבל כשילדה חרדית אומרת ערבי אנס אותי אתם לא מאמנים לה
וכול הכבוד למשטרת ישראל
כי כשזה חרדי המשטרה לא מתרשלת בחקירה יש ראיות והכול בסדר
רק משום מה כהאנס ערבי המשטרה "מתרשלת" והאנס הערבי משחורר
ומילה לשב"כנו עכשיו שידוע שאחיו של האנס הערבי מעלה פוסטים בזכות "המאבק המזויין" אבל אין שום סכוי שאחיו יאנוס על רקע לאומני

tgranot1

New member
רגע, אני צריך להדליק נר נשמה לתורת היחסות של איינשטיין.

ענייני אמונה

טוב, נחזור למציאות. היה לי ברור שאיזה ליכודניק פרבדה ינסה להסיט את הדיון ממסלולו.

במקרה דלהלן הילדה הגיעה לבדיקה רפואית מיידית, והסימנים היו ברורים, ללא המתנה של שבועיים להתייעצויות של רבנים כיצד לפעול כפי שקרה במקרה המפורסם יותר. מה לעשות שגם להתנהלות הזאת יש השפעה על היכולת לאסוף ראיות תומכות.

ואפרופו אמונות: בה בדיוק פגע בהבנת הנקרא שלך שמנע ממך לפענח את המילה חשד?

נתחיל בכך שתפסיק לשקר. מי זה אתם ? ומה פתאום אתה מכניס אפיקורס שכמותי לקהל מאמינים, ועוד מנסה לטעון שאני והקהל קבענו כבר אשמים על סמך אותה אמונה. שוב אני שואל : המילה חשד לא הייתה ברורה מספיק?

אז ברשתוך את הגלגל למסלול:
1) מדוע שוב אתה זורק "עלינו" את הכביסה המלוכלכת לגבי תפקוד המשטרה בזמן שהממונים עליה מגעים מקרב המפלגה שאתה עצמך בחרת בה? שילטון טומן בחובו אחריות. תפסיק כבר לתרץ.

2) מדוע אותם ממונים במקום לייעל את המשרד מתעסקים בניפוח תקשורתי על רקע לאומני לחשד לאונס במקרה א ושומרים על שגרה לחשד לאונס במקרה ב?

3) מכך נובע, מכיוון שהתופעה של חוסר עשיה ותירוצים חוזרת על עצמה אצל הליכוד בספינים שוב ושוב, מדוע אתה ממשיך לאכול ולמחזר את התירוצים הללו במקום להחליף את הליכוד בקלפי?

שם לב שהתגשתי את המילה חשד כמה פעמים על מנת שאתה ויתר הקולגות לא תמחזרו את אותו ארגומנט.

כתבת חשד איזה התחשבות אבל אח"כ

דאגת להוסיף את זה :
הגיע הזמן להפסיק לשתוק. כל חוקרי המין במשטרת ישראל יודעים היטיב על הקטסטרופה המתחוללת מעבר להרי החושך!!!!! מתוך ידיעה!!!!!!!
בואו ביחד נמשיך לחשוף בפני מדינה שלמה את הזוועות המושתקות של כתות החרדאעש המרוסקות.

מעניין שאת זה לא כתבת על הערבי האנס שם אין זוועות שצרכים לחשוף ואין הרי חושך החברה הערבית היא נאורה ומתקדמת (מלבד רצח על כבוד המשפחה ואונס יהודיות) אבל העיקר שרשמת מספר פעמים את המילה חשד וגם טרחת להדגיש אותה (אני מקווה שליד שלך שלום והיא עמדה במאמץ הפיזי)
1.איפה כתבתי שאני מאשים "אתכם" במחדלי במשטרה בחקירה האונס של הילדה אני לא הזכרתי את השמאל או כול דבר מזהה אחר אני העברתי ביקורת על המשטרה בלבד אבל אך שאומרים על ראש הגנב בוער הכובע כלומר
אותם מממונים על המשטרה מהפלגה שבחרתי בה כבר ממזמן לא שולטים על משטרה כבר מזמן שכנופיית שלטון החוק השמאלנית(בג"ץ הפרקליטות ) בגבוי התקשורת השמאלנית הם אילו ששולטים במשטרה ובשב"כ וכך היגענו למצב
של שחרור אנס רק בגלל שהוא ערבי וכול הדיבורים על חורים בכתב האישום
הם שקרים בזויים
2. לאור האמור לעיל אני התנגדתי לנסיונות של הימין לנפח את המקרה האונס כי ידעתי שזה מה שיקרה שהאנס ישוחרר בלחץ התקשורת השמאלנית אבל אנשים במחנה שלי חשבו אחרת כי הם האמנו שלמשטרה נשארה קצת יושרה
הם טעו
3. מכן נובע שאני לליכוד כדי לקדם חקיקה שתחזיר לממשלה את הסמכויות
שכנופיית שלטון החוק לקחה ממנה וכך נהיה דמוקרטיה אמתית

בישראל - רק הליכוד כנופיה . שלטון החוק הוא השלטון .

תתבייש .
בעצם...............
למה שתתבייש הרי אין לך עור על הפנים .

tgranot1

New member
לפני שאתה יוצא במחול החרבות, שם לב שמדובר במאמר מצוטט

שהבאתי בשלמותו. כתוב למטה מי המקור - שיקסה במרפסת, חברה יוצאים בשאלה, חלקם אפילו ימנים בעיני עצמם ומן הסתם מרגישים שנדפקו ע"י המערכת הרבנית. זה האישו שלהם.

את זוועותיהם של ערבים חושפים די והותר. לא מתכחש לכך.

מה קרה אומללים ובכיינים. עוד פעם אתה מנסה לתרץ חוסר אונים בחקיקה שרק תאפשר לחתולים השמנים שלכם לגנוב עוד עם פחות הפרעות? 12 שנות שילטון אינן זמן די והותר למנות ראשי מערכת במשטרה, שב"כ , וצה"ל שיפעלו על פי מדיניות שלכם? אין שום קשר לדבריך. הניסיון שלכם הוא דווקא להחליש ולא ליעל את המערכות הללו. הבעיה שזה בא לידי ביטוי גם בחקירות אונס רשלניות , ואז מאוד נח לכם להאשים איזה שמאל או ערבי תורן במחדלים .

מושחתים , נמאסתם!!!!

ממתי הממשלה בישראל ממנה את

ראשי מערכת במשטרה שב"כ וצה"ל ממשלת ישראל היא הממשלה היחידה בעולם שלא יכולה למנות בכירים יש כול מיני ועדות בולשבקיות שמתם על ראשנו
ולא מספיק זה הבג"ץ עוד יכול לפסול את המינויים
המטרה שלנו היא לחליש את המערכות הנ"ל אלא להחזיר אותם למקומם הטבעי לסדר עדיפות נכון
לא יתכן שמשטרה תשקיע 20 מליון שקל על תיק חמגשיות מטומטם ולא בחקר אונס של ילדה בת שבע

ספי111

New member
רחוק מאמת.

באיזו מדינה דמוקרטית יתאפשר לממשלה למנות פושעים לתפקידים צובוריים?
ומה לעשות שבמרוץ נגד הכתב אישום מחפש ראש הממשלה את מי שיעזור לו לצאת מהברוך כשהדרישה היא נאמנות אישית ולא טובת המדינה.
הוא מינה מבקר מדינה שהבטיח שהוא לא יעשה דבר.
הוא מינה מפכ"ל משטרה כשהוא מבטיח לו שוחד.
למרבה הבזיון הוא גם ממנה את הועדות ששומרות על הציבור .

הוועדות הבולשביקיות מונו על ידי כנופיית נתניהו .

חקר הילדה הנאנסת נעשה בתחילה על ידי שוטרים סוג ג' שהם גם דתיים אחרי
שהורים הסתירו את הפשע והעלימו ראיות תוך התייעצות עם רבנים זבל .

כשאתה תנסה לגנוב מאכלי יוקרה מבית מלון 5 כוכבים
תוכל לטעון "חמגשיות" ותלך לכלא צ'יק-צ'אק .

אנחנו מאמינים שרב ערבי א.נ.ס ילדות . אנחנו גם מאמינים שחרדים

הם גנבים . נוכלים . אוכלי חינם . פחדנים . פדופילים והו.מוס.קסו.אלים .

למעלה