לא מצליחה להפטר מהספקות- אולי תוכלו לעזור

true to you

New member
אולי תחכו עוד קצת?

אולי תבשיל החלטה. גם לי לקח זמן. גם אם בסוף תמולו, תרגישו כי ההחלטה נלקחה אחרי מחשבה עמוקה ואז תהיו שלמים איתה.

אני מצטרפת להצעה להמתין

מכיוון שאתם ממילא לא אנשים דתיים אין טעם להנעל על תאריך מסויים (8 ימים) - ממילא מבחינה רפואית עדיף לחכות עד שהתינוק יתחזק ועד שתלמדו להכיר אותו ולזהות מצבים של מצוקה.
חכו עד שתרגישו שאתם שלמים עם ההחלטה. קחו בחשבון שגם לא להחליט זו החלטה, וזה מצב בהחלט קביל, ראוי ומותר. מותר לא להחליט.
אני גם מסכימה עם אמא רונית שלא מחליטים 'רק כדי לגמור עם זה'.

Dolevmom

New member
במקרה שלי עוד לפני הילד עשיתי לעצמי מבחן

הכרחתי את עצמי להסתכל על הברית של הבן של בת דודה שלי וראיתי מה זה עושה לי
עד היום יש לי סיוטים מאותו יום אבל גם כשהזמנים היו קשים והמשפחה פנתה נגדי לרגע לא פקפקתי בעצמי וזה מאד הקל
עזר לי מאד להכיר גם כמה אנשים שלמים מתבגרים ובוגרים שחיים טוב ולא מתעסקים בזה ביום יום וגם לא היו מוכנים לעבור את התהליך בעד שום הון.
הבן שלי בן שנתיים. הקשיים שנתקלנו בהם עד עכשיו היו:
1 - קושי עם המשפחה המורחבת שלי שעד היום יש אנשים שלא מדברים איתי ולא נוגעים בילד
2 - אחות טיפת חלב ורופא שנתנו לי הרצאה על כמה שזה בריא ונורא הרגיזו אותי
3 - רופא אחד שבדק את הילד בגלל חום גבוה בגיל שנה ורשם את היעדר הברית בעמודת "הממצאים הרפואיים"
הילד עוד לא במסגרת. לאחרונה התחלתי להעסיק מטפלת שהסתבר לי להפתעתי שגם היא השאירה את הבן שלה שלם
ההתעסקות עם רופאים לא מסובכת, לפחות מבחינתי. אף אחד עוד לא ניסה להפשיל לו שום איבר בינתיים. ואפשר לבצע את כל הבדיקות בלי שום בעיה

alonifoto2

New member
הינני מיצר על כך שרק כרגע גיליתי את דבריך..

אני אבא שלם לילד שלם, נולדתי ב1959 בישראל ועברתי את המסלול הרגיל שכל ילד עובר, בה״ס + טיולים, גדנ״ע, צבא, בחורות..
אשמח לספר לך כיצד נודע לי בפעם הראשונה דבר היותי שלם, ושאר מהלך החיים הרגוע והמאושר מהמודעות שהנני הילד/הבחור היחיד בסביבת נימולים.
אולם אפילו לינשוף זקן כמוני, רבע לחמש בבוקר זו השעה שעדיף שאפרוש לקיני. ההחלטה היחידה, הנבונה, המוצדקת, המשמעותית והמוחלטת שעשית הינה, שמנעת מבנך להיות קורבן פולחן דתי פוגעני בלתי הפיך. הינך אימא שיכולה להתגאות בהחלטתך, ובנך יוקיר לך ויתגאה בך. אחזור בקרוב. להשתמע.

למעלה