לא הגיעו משלוחים מאליאקספרס, תוך כמה זמן מומלץ לפנות טרם

trilliane

Well-known member
מנהל
שאלת בהווה, אבל פתחתי תלונה אחת בסה"כ, זאת הפעם הראשונה...

חיכיתי שבוע מהיום שקיבלתי את המסרון שהיא בדרך לתחנת החלוקה. בינתיים כבר עבר עוד שבוע... נראה לי שאיבדו אותה, אבל אולי מתישהו יחזירו לי תשובה...

trilliane

Well-known member
מנהל
מעדכנת: איבדו את החבילה...
קיבלתי תשובה מדואר ישראל

שלושה שבועות אחרי המסרון שהחבילה אצלם (ושבועיים אחרי שפתחתי את התלונה):
&nbsp
על אף חיפושים ובדיקה יסודית לא עלה בידינו חברת דואר ישראל לאתר עד כה את דבר הדואר שבנדון. ליתר ביטחון בוצעה חסימה לפריט ונרשמה בקשת איתור לכל תחנות מעבר פריטים רשומים בחברת דואר ישראל. כדי לאפשר בירור מקיף מוצע כי השולחים יפנו למנהל דואר המוצא בבקשה לבירור גורל דבר הדואר לחקירה רשמית בין מנהלי הדואר. אין לנו אלא להבטיח כי נוסיף להשקיע מאמצים כדי לפעול לשיפור השרות הניתן ללקוחותינו. קבלי נא התנצלות על שלא עלה בידינו לסייע בעניין זה.
&nbsp
מצורף מכתב באנגלית לשולח המאמת את הדברים ויסייע לך בתהליך הפיצוי.

יפה שקיבלת, אבל איזה מסע...

אני הזמנתי שתי חבילות קטנות לפני יותר מחודשיים...
(איביי). מאחר ואני לא בקיאה בפתיחת תלונות וכו',
אני משגרת להם מדי פעם I didn't get it...
בדרך כלל זה עזר לי.
מקווה שגם הפעם.

מעניין, כל מה שההזמנות עוברות בתקופה העמוסה הזו.. למה חשוב

לך המשוב?

כלומר מה חשוב לך לכתוב משוב על המוצר?

סתם מבקרת

Active member
ברור שלכתוב משוב חשוב כי גם אני, כשאני מתלבטת לגבי קניה אני

קוראת את המשוב של הקונים ולומדת כך מה טיב המוצר, איך התקשורת עם המוכר, האם המוצר יתאים או לא לצרכים שלי וכו'. מי שמסתמך על חוות דעת של קונים אחרים (ורצוי מאד לעשות זאת) מן הראוי שיתרום ויוסיף את חוות דעתו למען קונים אחרים.

trilliane

Well-known member
מנהל
רציתי להשאיר משוב, כפי שאני נעזרת במשובים של לקוחות אחרים

למעלה