כתב אישום נגד משתתפי "חתונת השנאה"

לאIנרד

New member
קודם כל אני מסכים שזה לא בסדר

שנית, למה אתה רוצה שגם אנחנו נתנהג כמוהם?
אני רוצה לחיות בחברה מערבית מתוקנת ולא במערב הפרוע.

marabo

Well-known member
כאן זה לא פורום נימוסים והליכות

ואתה לא חנה בבלי (אם אתה זוכר אותה...)
שכל אחד יחגוג את חתונותיו איך שהוא מבין, כל עוד הוא לא עובר על החוק.
ואם עוברים על החוק אז על משטרת ישראל לאכוף אותו על כל העוברים ללא הבדת דת וגזע.

סתוונית333

Well-known member
לא הבנתי, החתונה נערכה בפורום

ולא הזמינו אותי אליה? התגובות שלך מטומטמות להפליא

evglev1

Well-known member
מנהל
אולי כי בערך מחצית מחוקי ישראל

הם חוקים מחייבים עבור יהודים והמלצות בלבד עבור ערבים עם תעודות כחולות.

ממתי לדקור נייר מחשב 4A לרקוד עם נשק ללא מחסנית וללא ירי

לשיר שיר לכבוד שמשון הגבור(מושר באלפי חתונות עוד משנת 1970),
זה "אנחנו נתנהג כמוהם" ?
הערבים יורים אש חיה בחתונות סכנת נפשות כבר עשרות שנים ואף שמאלני לא מעביר בקורת ,צביעות איפה ואיפה.
על רקוד החתונה השמאל פתחו אולפני שידור עם מאות שעות שידור,הביאו פסיכולוגים ומומחים לנתח את התופעה ,נפחו לנו את המוח 24/7 מצאת החמה עד צאת הנשמה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ערביי ישראל חיים באנרכיה הם לא ממלאים אף חובה אזרחית

ואת העברות שלהם מנסים להעלים עין מהן או להלבין אותם. הישובים הערבים בגליל ובנגב הם המערב הפרוע.

evglev1

Well-known member
מנהל
אל תיתמם גם אנחנו זועמים על משפחות הרוצחים

שמחלקים סוכריות וחוגגים את פיגועי ההתאבדות וגאים בבני משפחתם שהתאבדו כדי להרוג אותנו. וגם עשו עניין כשגלעד שליט עוד היה בשבי שעשה הצגה של חייל שבוכה לאימא.

חוץ מזה אם אתה ומראבו צודקים וערבים רצחו את משפחת דוואבשה והפלילו יהודים, אז חוגגי החתונה רקדו לפי החליל של אותם ערבים שניסו לזייף טרור יהודי.

ה כ ל

New member

מלבד דבר אחד, ותהיה ישר אם אתה מסוגל, הרי אף אחד לא ניסה ״לזייף טרור יהודי״ ואתה יודע זאת..

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא יודע כלום החשוד לא הורשע עדיין

אני יודע שלצערי טרור יהודי קיים, אבל אני גם יודע שלאומן פלסטיני לא יהסס לרצוח את אשתו וילדיו עם יהיה בסביבה יהודי ציוני לזרוק לו את הנשק לפני שיבואו עדים לראות את תוצאות הטבח. כך ששני התרחישים סבירים באותה המידה ובעצם לא אור ההצתות באזור גם אפשרות של סכסוך בין המשפחות אפשרי, אבל גם אז היו כתובות בעברית, אז המצית היה חכם וניסה להפיל את זה על מישהו אחר.

אני גם חושב שאם יש הוכחות נגד המחבל היהודי ההודאה שלו היא עניין שולי ולכן אין צורך בעינויים כדי להוציא הודאה באשמה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז כל העינויים היו לחינם

זה מה שקורה כשכוחות הביטחון מתעצלים לחקור ומעדיפים לפתור מקרים על ידי הודאות בעינויים. אני מודה שב-1999 זעמתי על בג"צ שאסר עינויים וטענתי שהוא מתיר את דמינו ומחיתים כפיים לברק ויעקב פרי שרצו להלבין את העינויים שאז חשבתי שהם מצילים חיים, היום אני מבין שהעינויים נועדו רק לחפות על העצלנות של המשטרה והשב"כ.

סתוונית333

Well-known member
לא לחינם . אם המדינה לא מרשיעה רוצחים מהימין הקיצוני

ואת אלה שעומדים מאחוריהם מהסיבות השמורות איתה , אז לפחות שהחלאות יקבלו את עונשם בדרכים אחרות.

סתוונית333

Well-known member
אני מתפלאת עליך

ברור שהוא נוטה להאמין לסיפור שערבים רצחו את המשפחה ולא הזבלים מהימין הקיצוני.
כשיש ספק - אין ספק.

למעלה