כשאתן מצהירות שאתן מחפשות מישהו שסיים עם שלב המשחקים

אוקיי חידדת את זה בפסקה הראשונה, אותו מסר במילים אחרות

עכשיו כשנכנסתי הביתה ואני יחף, ירדתי הכי נמוך שאגיע אל גובה דעתך...
: - )

evil moon1

New member
אף פעם לא הבנתי

מה זה "שלב המשחקים"...אני רואה את זה כל הזמן באתרי הכרויות...מלא גברים כותבים את זה, ממש הרבה, כך שלא ברורה השאלה :"מה אתן מחפשות"...כשאני רואה את המשפט הזה זה גורם לי להתעצבן קלות ("מחפש אחת שעברה את שלב המשחקים"...)באמת ובתמים לא מבינה איזה משחקים?איזה שלב?זה מישהו שרוצה ישר להתחתן?מה עושים בשלה המשחקים?נראה לי שזה ממש טמטום אחד גדול, אני לא מתייחסת יותר מידי לאמירה....

dory141

New member
כנראה שהכוונה היא לקשר רציני ולא לסטוץ

אני אף פעם לא כתבתי או התבטאתי כך. יש כאלה שממשיכים לשחק אחרי שהם נשואים עם ילדים, כולל חברים טובים שלי. אין קשר בין הסטטוס ובין האופי של האנשים, בהכרח.

שלב המשחקים זה אומר...

שעדיין אין לו אישיות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
נשים זה עם מסובך?

puma141

New member
חחחח אז

אם ככה "שלב המשחקים" עלול להימשך חיים שלמים!

evil moon1

New member
אין לזה שום משמעות מבחינתי

הרי כל החיים זה משחק....עבור רוב האנשים, בין אם מודעים ובין אם לא

King Midas

New member
משחקים

זה כשהבחורה מזלזלת בך בדייט.
כשלפי הדיבור וההתנהגות שלה באופן כללי, אתה יכול להרגיש שהיא מזלזלת בך, לא מכבדת אותך ולא לוקחת אותך ברצינות.
העיקר ש "דה פקה פקה פקה פקה אני לא משחקת משחקים ומחפשת משהו רציני..."

NSW2

New member
זה פשוט אומר

"עד עכשיו נמשכתי לדפוקים כי זה הדפוס הפנימי שלי. אבל מעכשיו נראה לי שבא לי מישהו אחר(אבל כנראה שאני בכל מקרה אמשך לאותם הטיפוסים מהעבר) ואת השאר אני אהפוך לידידים"

דביאן

New member
עלאק שלב המשחקים

אני עדיין משחק בפקמן. יש לך בעיה עם זה? שתי מהים של עזה!
מי שכותבת שהיא מחפשת מישהו שסיים את "שלב המשחקים", זה בעיקר אומר שהיא דפוקה תרתי משמע.
היא זולה ושטחית ולכן לא הצליחה ליצור שום מערכת יחסים רצינית. הכי קל להאשים את הגברים שהם לא רציניים ומשחקים משחקים.
מי שרציני מושך אליו אנשים רציניים, מי שזול ושטחי מושך אליו דפוקים.

SaharYo92

New member
תגובה זוועתית

לפני שאתה מכליל תבדוק את השטח. בחורות שמחפשות קשר רציני ומציינות שמעוניינות בבחור שסיים עם המשחקים כנראה יודעות מה הן רוצות. אני סיימתי קשר של 5 שנים ואני לא מחפשת איזה ילד ש''רוצה לטעום מהעולם ובא לו מחוייבות אבל הוא לא בטוח'' אז כן. בשבילי התנהגות ילדותית בזוגיות זה גם סוג של משחק. ומה לעשות יש בנות שפשוט נמאס להן להיקלע לסיטואציות כאלו. תלמדו לקבל את הבקשות של האחר בהבנה ולא בכזה ארס..

דביאן

New member
העולם זוועתי

מי שמחפשת מישהו רציני שתחפש שומר נגיעה. איך אפשר לצפות ממי שלא שומר נגיעה שיהיה רציני? מאיזה כוכב נפלת?
מי שהיתה ב"קשר" 5 שנים זה יתרון? זה בדיוק כמו להיות גרושה. הרי עשיתם הכל כולל הכל כמו זוג נשואים.

SaharYo92

New member
WTF

מי שמחפש קשר רציני שומר נגיעה?! איזה דעות חשוכות. רק לסדר לך את האוזן יש אנשים שלא מאמינים בדת. ואז מה? כולם מתים בודדים? לא מצאו קשר רציני בחיים שלהם? אגב, גם התאמה גופנית ומשיכה מינית זה חשוב.. אז, איש איש באמונתו יחיה
ואין לי מה להתבייש בזה שהייתי במערכת יחסים 5 שנים!!! זוגיות זה כייף ואין כמו לחזור אחרי יום עבודה לאדם תומך ואוהב. זכותי לשאוף לזה שוב. ואולי זה "כמו גרושה" בשבילך. בפועל.. לא. יש עוד המון מעבר לזה (ואף אחד אגב לא ציין בפני שזה מרתיע, אלא ההפך....)

דביאן

New member
זה לא קשור לאמונה

המקרה שלך מוכיח, עובדה שהיית במערכת יחסים 5 שנים ובסוף לא יצאה חתונה ואין לך בן זוג. אז נכון שנהנית בקשר הזה (אחרת לא היית ממשיכה את זה 5 שנים), אבל בשורה התחתונה נשארת לבד. עם צלקות נפשיות בדרגת חומרה כלשהי (אם לא אצלך אז אצלו).
&nbsp
ועכשיו את צריכה למצוא עוד "זוגיות" כזאת, שאולי תימשך כמה שנים אבל מי מבטיח לך שבסוף תצא מזה חתונה? אולי זה גם יסתיים כעבור כמה שנים, ואולי הפעם הוא זה שיזרוק אותך ולא את אותו, ולא רק שישארו לך צלקות נפשיות מזה אלא שתהיי כבר בגיל 30 פלוס, רווקה שהיא כמו גרושה פעמיים.
אז נכון שהיתה לך זוגיות, אבל בשורה התחתונה נשארת לבד וצריך להתחיל הכל מהתחלה.

SaharYo92

New member
ה"מקרה" שלי לא מוכיח שום דבר

חוצפן, אתה לא לוקח או לקחת חלק מההחלטות שלי, אז מי אתה שתשפוט? צלקות נפשיות? דרגת חומרה? אתה מדבר עליי כאילו אני מצורעת כי לא התחתנתי עם האקס. לידיעתך... אני לא "צריכה" למצוא זוגיות, אני מעוניינת בזה. זה הרצון שלי כרגע בחיים. והשימוש החוזר שלך במילה גרושה. מה זה? לגרום לי להרגיש נחותה? פגומה? לא עובד לך. אני גאה בעבר שלי. וסתם שתדע, גם אנשים בני 50 ו70 מתחילים פרק ב ופרק ג בחיים שלהם.. ואפילו כשיש להם כבר ילדים ונכדים. הם גם דרגה נמוכה באוכלוסיה בשבילך?

אין חכם כבעל ניסיון ומכל דבר אפשר ללמוד ולשפר.
להתבאס להתחיל מההתחלה בכל תחום זה טיפשי. לא הצלחתי במבחן, אז אני אפרוש ואזורק את כל התואר לפח? איזה שטויות אתה מדבר.

סיימתי את הדיון ההזוי הזה.
יום טוב!

חום ורגישות...

בשיחה או דיון, מוטב פנים מול פנים.
ברשת נדיר מאוד שתמצאי כזה דבר...

דביאן

New member
כמים הפנים לפנים

היית מאוד נחמד יחסית לאיך שהיא כינתה אותי - מ"תגובה זוועתית" דרך "דעות חשוכות" ועד "חוצפן". כל זה כי הצבתי לה את האמת מול הפנים.

למעלה