כנסוו כוולםם:]

טלוששש5

New member
גאל אם את רואה את התגובהה תיכנסי בבקששהה:]]]

לפיי דעתייי גאלל היא הכי הכי יפה והכי הכי הכי חמודהה שיששש ויש להה בן זוגגג חמודדד ולפיי דעתי הםם יצליחוו וישש סיכוי שינצחוו גאלל ישש לךךך עתידד בדוגמנותתת אוהבת אותךך:)

טלוששש5

New member
גאאאאאלללללללללללל!!!!!!!!

גאאאאאללללללללל אאאאאאאיןןןןןןןןןן עעעעעליייייייךךךךך יייגגגדולללללהההההההההה אוווווהבבייםםם אותךךךך:]]]]]]]]

toxic2004

New member
וואו, את רועדת כשאת כותבת את ההודעה?

Yggdrasil19

New member
מזכיר את כל הבנות שחולות על נועם מהישרדות

"נננננננוווווועעעעעעעםםםםםםםםםםם תתתתעעעעעעעעששששההההההההה לללללללייייייייי קקקקקקקקקוווווווווווווקקקקקקקקקקוווווווווווווסססססססססס אאאאאאאאאאנננננננננייייייי לללללללללללאאאאאאאא ייייייייייכככככככככוווווווללללללללללההההההההה ללללללללללההההההההההכככככככככככיייייייייייןןןןןןןןןןן לללללללללללבבבבבבבבבבדדדדדדדדדדדדד לללללללללללממממממממממהההההההההההההה כככככככככככככייייייייייי ייייייייייייייששששששששששששששששש ללללללללללללללייייייייייייייייי פפפפפפפפפפפפפפאאאאאאאאאאאאאאאררררררררררקקקקקקקקקקקייייייייייייינננננננסססססססססססססוווווווווןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111"

Yggdrasil19

New member
ההודעה שלי? או המעריצות של נועם?

כי הן באמת כתבו ככה. ואני מקווה שמישהי כתבה בצחוק כשהיא כתבה על הקטע של "מה קורה לנועם" דבר כזה: "הוא יודע שאני מאוהבת בו אז הוא החליט לבוא אליי!!!!!". כי אם היא כתבה את זה ברצינות את היא יכולה להתאים לקאסט של היפות, כי היא הראתה שהיא לא מבינה דבר וחצי דבר בצילום.

טלוששש5

New member
כנסוו כוולםם:]

אני מאוד מקווה שכל האלהה שמשתתפים בתוכנית קוראים את זהה עכשיוווו זאתת פשוט תוכנית מדהימהה ואני מעריצהה כלל אחדד ואחתת מכם וואתםם פשוט יפים חכמים חח אתםם חמודיםםם ומקווה שרקק תצליחו ושה"חנונים" ידעוו איך להתנהג לבחורה ואיךך להיותת בסטייל שלל כולם והדוגמניות אפשר ליקראו להם ככה ידעו מה קרה אז ידעוו לעשות דבריםם אם מחשבה וידעו הרבה דברים שהם לא ידעוו עדד היום וגאללל את פפשוט מושלמתת-555- חח כמהה חפירות אני חופרת עליה אבלל אני פשוטט מעריצהה אותהה חח שיהיה לכווולםםםם ולכלל הפורוםם ששששבועעע דבששששש:]]

טלוששש5

New member
מה אכפת לכם מה אני רוששמת ועל מי

אתםם לאא חייבייםם להגידד דבריםם לא במקווםם ווזה לא על כולם פה זה על אנשים מסוימים שיודעיםם שזה הםםם תפסיקווו להגיד לי דברים אני יכתוב למי שבאלי על מי שבאלי מתי שבאלי ואיפהה ששבאלי ואני לאאא שואלת אףף אחדד אזז תפסיקוו זה ככברר מעצבןןןןןן

למעלה