כמו שכתבתי קודם, לאור ההפקרות שראיתי בחג ובשבת

קלייטון.ש

Well-known member
הבעיה בזה היא שהישראלים דווקא מסכימים למדיניות

בכל אופן מבחינה עקרונית. המדיניות מוצדקת אבל כמה אפשר.

קלייטון.ש

Well-known member
אספרסו ידידי קבל גם אתה שיר

אתה מוזמן להקדיש אותו ליקרים לך.

אספרסו2

New member

סופהו1

New member
כמה אפשר? לא רוצה לבדוק. אני בהחלט

מבינה את המדיניות מבחינה עקרונית ושמחה מאוד שהמדיניות הזו מאפשרת לי לחזור, ממש היום, אחרי כמעט שלושה חדשי חל"ת, לעבודתי. כבר לא יהיה לי הרבה פנאי ליהנות, לצחוק או לגחך מהשיחות/ ויכוחים/ חילופי דברים ולאור המצב אני לא ממש מצטערת.
יומנעים.

אבי בן 1231

Well-known member
גם בתיכון בירושלים שמחו לחזור ללימודים

הסירו מסכות בניגוד להנחיות, לא שמרו מרחק, גם זאת בניגוד להנחיות. התחבקו, התנשקו, נדבקו והאשימו את ההנהלה על כך שבגללה שוב נסגר בית הספר.

אבי בן 1231

Well-known member
בספרד החליטו לפני כשבועיים להסיר כמעט לחלוטין את הסגר

וכעבור כמה ימים ביטלו, להזכירך רק בספרד מספר הנפארים מקורונה היה היה למעלה מ 30,000 נפטרים, לפני מספר ימים הוכרז בספרד על עשרה ימי אבל רשמיים. את רוצה זאת פה? אני מאמין שלא!

בגלל השונות הגדולה בתחלואה ותמותה בין המדינות

קשה להשליך ממה שקרה במדינה אחת לאחרת. שתי מדינות היו מאוד ליברליות במדיניות: שוודיה ובלרוס, התוצאות שונות לחלוטין. במדינות הסובבות את ישראל התמותה נמוכה, יש הטוענים שהסיבה גנטית, ושהסיבה שבישראל התמותה נמוכה היא המוצא של חלק גדול מהאוכלוסיה.

אבי בן 1231

Well-known member
בספרד היתה תמותה גדולה בגלל השאננות של השלטון בתחילת המגפה

בישראל היתה תמותה נמוכה בזכות הפעולה הנמרצת, שזכתה ד.א. ללעג בקרב חלק גדול בציבור. במקומות בישראל בהם היתה הפקרות וזילזול היה מספר גבוה של נדבקים שהביא לסגר מוחלט על האזורים האלה והצריך שימוש בכוח על מנת לכפות את הנהלים על הסוררים.

אספרסו2

New member
אלו הטוענים

טוענים שמוצא מזרחי הוא ערובה גנטית להגנה מהקורונה? &nbsp

למעלה