כמה זמן לא הייתי פה... עוד מישהו ראה את זה?

Applebite

New member
כמה זמן לא הייתי פה... עוד מישהו ראה את זה?

אני יושבת לתומי ורואה "אוז" (לא ראיתי אותה כשהיא שודרה בטלוויזיה ועכשיו אני משלימה פערים ורואה אותה מהתחלה. סדרה מעולה. כבר כמעט נגמרת לי
)... ואז, בפרק שחלק מהדמויות פוצחות בשירה מחזמרית בקטעי המעבר, זה מה שמתגלה לנגד עיניי!!! http://www.youtube.com/watch?v=9QJ3dQh6uHI אה, כן, ואם זה פורסם כאן כבר אז... זב"שכם
תחושות? דעות? דאחקות?

חחחח לא זכור לי שמישהו פירסם בעבר...

זה נחמד. הוא שר טוב
מן הסתם אם הייתי רואה את הסדרה הייתי ממש מתערערת מהאבסורד שבדבר.. אבל מבחינתי פשוט ראיתי יפני שר "לת'ר",שכשלעצמו זה די אבסורד. אבל בכל זאת,במידת מה..

Applebite

New member
אני הייתי פשוט בשוק לאורך כל השיר

ואמרתי הרבה הרבה WTF
זה בהחלט הרבה יותר הזוי כשרואים את הסדרה במשך 5 עונות ואז פתאום זה צץ. בכלל, כל עניין השירה היה הזוי כי זאת סדרה ממש רצינית. אבל לשיר הזה מממממש לא ציפיתי

noosh

New member
משום מה אינ מכירה את זה

ואני אל רואה אוז. ואני לא חושבת שזה היה פה אי פעם
. אבל אולי הזכירו את זה. בכל אופן, זה אדיר. באיזה הקשר זה? כאילו, יש סיבה שהוא לבוש כמו כומר וכאלה? וזה ממש עשה לי חשק להקשיב ל-LE :| אולי מחר בדרך לירושלים.

Applebite

New member
זו הדמות של כומר בית הכלא

הוא תמיד לבוש כמו כומר כי הוא הכומר
(למי שלא יודעת, "אוז" הוא בית כלא שמור והסדרה עוסקת במה שקורה בו.) קשה לומר מה ההקשר בדיוק. בסדרה תמיד יש קטעי מעבר בין סצנות שברובם המוחץ דמות מסוימת (אחד האסרים, תמיד אותו אחד) מדברת על נושא מסוים שבדרך כלל מתקשר לבית הכלא, אבל לא תמיד למה שקורה בפרק. לעומת זאת בפרק הספציפי הזה לא ראו את הדמות הזאת בקטעי המעבר האלה אלא פשוט ראו כל פעם דמות אחרת שרה שיר בצורה דרמטית שכזו, והשיר קשור לאופי של הדמות במובן מסוים. אחרי כל קטע כזה התחילה סצנה עם אותה הדמות. מעבר לזה הקשר בין השיר לבין הסצנה שמתחילה אחריו או לבין הדמות עצמה זה כבר פרשנות שאינה חד משמעית לטעמי.

נועה! היא אמרה זב"שכם! ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

אוי ואבוי!!!
והוא עוד בתוך קופסא כזה. האו ורי ליטל ארת'קווייקס NOT.
!!! השם ישמור.

Applebite

New member
הקופסא היא תא כלא

בכלא הזה יש אגף ניסיוני שקוראים לו emerald city שבו כל התאים שקופים, כלומר הקירות שלהם מזכוכית ולא מסורגים. קטעי המעבר תמיד מצולמים בתוך תא כזה. ומה זה אומר שאמרתי זבש"כם?

noosh

New member
זה קיצור שלימדתי את לירון (נראה לי)

אהבתי את אמרלד סיטי.

למעלה