כל הגנבים התעוררו היום

מצב
הנושא נעול.

mosas

New member
כל הגנבים התעוררו היום

כל הגנבים התעוררו היום מה קרה היום ? שלא קרה אתמול ושילשום ?

daw8000

New member
אז מי ניצח?

אז מי ניצח? מי שהפך את הפורום ל ``אני הגדול מכולם`` משלם השבוע על זה ביוקר כנראה. חבל מי הבא בתור?

ל.ס

New member
8 שנים ולא זכור לי דבר כזה

8 שנים ולא זכור לי דבר כזה מה שקרה היום היה אחד הדברים המדהימים שזכורים לי בשוק. למי שעקב היום וגם ביומיים האחרונים בוודאי חש שמישהו פועל בכמויות שלא זכורות כאן. אפשר היה לראות בשוק המעו``ף כמויות עצומות של קונים בקולים והקונים פשוט לא הפסיקו לקנות בלי קשר למחיר. אבל יותר מהכל- האם שמתם לב לקניות הגדולות בדקה האחרונה של המסחר??? בשעה 4:44 אחה``צ נכנס פתאום קונה בכל מחיר שהעלה את השוק באחוז שלם בדקה!!!! מה קרה כאן??? בינתיים עוד אף אחד לא מבין. למישהו יש רעיון מעניין?

הכריש

New member
הסבר למה שקרה

8 שנים ולא זכור לי דבר כזה מה שקרה היום היה אחד הדברים המדהימים שזכורים לי בשוק. למי שעקב היום וגם ביומיים האחרונים בוודאי חש שמישהו פועל בכמויות שלא זכורות כאן. אפשר היה לראות בשוק המעו``ף כמויות עצומות של קונים בקולים והקונים פשוט לא הפסיקו לקנות בלי קשר למחיר. אבל יותר מהכל- האם שמתם לב לקניות הגדולות בדקה האחרונה של המסחר??? בשעה 4:44 אחה``צ נכנס פתאום קונה בכל מחיר שהעלה את השוק באחוז שלם בדקה!!!! מה קרה כאן??? בינתיים עוד אף אחד לא מבין. למישהו יש רעיון מעניין?
הסבר למה שקרה נתנו לנו להאמין שנכסי הבסיס שבידי שחקני המעוף גדולים נתנו לנו להאמין כי שום דבר לא גולגל הלאה. ואז מה אם הנסדאק ירד יום קודם העיקר שהחוזה עליו עולה בבוקר וגם אירופה . פייר לא האמנתי ולכן לא הרווחתי גרוש שחוק אולם נחכה להם באוקטובר ונראה. וכנראה עד שהרשימה המצחיקה שמרכיבה את מדד המעוף (למעט טבע) לא תשתנה (רישום כפול) הגנבים ימשיכו להכות ללא רחם ולנו נותר יהיה להיות זהירים ולנסות לחקות את תנועתיהם. כריש

מצב
הנושא נעול.
למעלה