כלייזמרים!!!
אז זהו אני הגעתי

• פותח הנושא orlu
  • פורסם בתאריך

DGL242

New member
טוב שלום לכולם גם אני חזרתי אחרי

ארבעה ימים מלאי חוויות באמת ניקוי ראש אמיתי ממש נזקקתי לזה. חווית הכליזמרים שלי הינה בעלת וותק אני מאוד אוהבת את זה אולם השנה החוויה היתה שונה בגלל החברים המקסימים איתם נפגשנו שם. איטף 10 ובן זוגה שהו במחיצתנו יומיים והיה נהדר. המפגש בערב עם שאר החברים שימח אותי מאוד ובילינו נהדר.גם הערב השלישי היה מיוחד מאוד נפגשתי עם אורלו והיא לקחה אותי למסעדה מהממת על הר כנען בשם גן עדן והשם לא מוגזם. צפת נוצצת ומוארת היתה למרגלותנו נשבה רוח קרה (נזקקנו ללבוש חם) האוכל היה טעים מאוד והחברה מיוחדת מי צריך יותר מזה. תודה לכל החברים היקרים על החוויה הנהדרת ותודה לרוני על התמונות הנהדרות. שנהיה בריאים וניזכה להיפגש עם הרבה יותר חברים בפעם הבאה.

יופי תאכלו לי את ה-../images/Emo23.gif

כל כך התחשק לי ליסוע ולא הסתדר... אבל כפיצוי הזמנתי צימר בראש פינה לסוף השבוע הבא וכבר רשמתי לי את ההמלצה על מסעדת "גן עדן" בהר כנען. אם יש המלצות נוספות לבילויים וטיולים באזור אשמח מאד.

DGL242

New member
ראש פינה מאוד יפה ויש בה פינות חמד

תוכלו לטייל בצפת עם האוירה המיוחדת בעיר העתיקה ובשוק אני בתוכה שביום שישי בלילה תוכלו גם למצוא אוירה מיוחדת במקום עם כניסת השבת אני בטוחה שהכל מאוד מיוחד.

טומי*

New member
צפת ביום שישי בערב....

נהייה כמעט כמו בני ברק וירושלים, העיר התחרדה בשנים האחרונות, ולחילוניים החיים נהיו לא פשוטים כלל ועיקר.

DGL242

New member
טומי אני מסכימה אתך אבל להסתובב שם

ולשמוע בערב את התפילות מבית הכנסת הנמהלות באופי המיוחד של המיבנים הרחובות הצרים והריחות של ארוחת השבת זו חוויה. נכון כל אחד עם מה שמרגש אותו.

Netel

New member
המון מקומות

ואם את בראש פינה לא לוותר על המושבה הישנה יש שם פינות מחמד אמיתיות וגם הגינה הגדולה שיורדת על צלע ההר. ויש כמובן את פעמוני ירושלים-כן כן בראש פינה-חנות עם מאות פעמונים מסוגים שונים-חויה אחרת. ומעט למטה יותר במורד ההר יש את היישוב הטבעוני אמרים-שאני אישית מעדיפה את הצימרים שלו-וגם שם יש מסעדות מצוינות. הייחוד הוא ב"גינת העשבים" מין מסעדה בחיק הטבע בין שיחי תבלינים. פיתות מקמח אורגני שנאפות על הטאבון מיד עם הגיעכם למקום,סלטים טבעיים,חומוס תוצרת בית ושיא הפינוק-ערסלים מפוזרים בין העצים. אוףףףףףףףףףף כמה שאני רוצה להיות שם עכשיו...

orlu

New member
NETEL קצת בלבלת את היוצרות...

ראש פינה היא מוושבה מיוחדת במינה,,נכון שחנות הפעמונים מאוד בולטת.היא ממוקמת על הכביש הראשי.אבל העיקר בראש פינה זו ההסטוריה של המושבה הבתים העתיקים ,מאחורי כל בית מיסתתר ספור מרתק של ארץ ישראל,,גם סיור בבית הקברות אםיצא לכם הוא מעניין. כמובן שיש בין הסימטאות גלריות נחמדות,בית השוקולד שאני אישית מוצאת שהוא יקר ובעיקר שוקולד בקיץ???יש את הבית של רפא מיסעאדה טובה כדאי להזמין מקום מראש,זה הסידור....... ולגבי אמירים אמירים היא לא במורד ההר ממש לא,אלא בכיוון השני במורדות כביש צפת עכו ...נכון שיש שם צימרים נחמדים אבל זה כיוון שונה ומשהו אחר. זהו לעת עתה ,,רוחת ערב ממתינה ביי

Netel

New member
לא בלבלתי כלום

עברתי על כמה אתרים-חלקם יותר קרובים לליבי. (פעמונים למשל) זה אמנם לא מרכז-אבל מיוחד.(סמטאות,גלריות יש גם בצפת,יפו,זכרון) וכשאמרתי במורדות ההר בדיוק התכוונתי לכביש עכו צפת. הראשונים מלמטה הם אמירים ראש פינה עוד יותר למעלה וצפת מככבת בקצה. ומנסיון כוס קפה וחתיכת עוגה בבית השוקולד אמנם יקר מעט אבל שווה לארוחה מעולה.

Netel

New member
אהה-ועוד דבר

כשאני אומרת :"מעט למטה יותר" זה בגלל שאני טסה בכביש...

orlu

New member
לידיעת הנוסעים.....................

כביש עכו צפת ,לפני מירון ממוקם המושב אמירים ממשיכים לעלות צפונה מגיעים לצפת יורדים מצפת מיזרחה מגיעים לראש פינה...... יש אפשרות להגיע לראש פינה גם מכביש עמיעד אבל אז אמירים ביכלל בכיוון מערב. נסיעה טובה

ronymp

New member
חזרנו הרגע מהים .... ../images/Emo19.gif

אחרי ארוחת ערב , ראינו חדשות - ואח"כ עוד תכנית והיה די חם כזה - אז הצעתי שנלך לים - לרחצה לילית אירגננו לנו את סל המתכת (הקבוע של הים) יין , פיצוחים , שמיכה מגבות - ונסענו לאכזיב (10 דקות נסיעה) בריכה טבעית כזו שמוגנת ע"י סלעים - הים היה סוער - אבל הבריכה שקטה כל המפרצון הזה היה ריק לחלוטין - וחשוך אידאלי עבורנו - היה סבבה - ורק עכשיו חזרנו אז הצצתי ברשת - ובאותה הזדמנות גם כאן בפורום - לאחל לילה טוב ושבת שלום רוני

orlu

New member
איזה כיףףףףרוני,,,כל הכבוד לכם

ספונטני וחביב. אגב עדיין יש שם סרטנים קטנים ואדומים?לי מאכזיב זה זכור חרוט והאמת?קצת מפחיד

DGL242

New member
נשמע ממש כיף את האיש שלי לא הייתי

מצליחה להזיז בצורה כזו מקסימום מהסלון לשרותים תמשיכו להנות ולעשות חיים.

ronymp

New member
יש סרטנים - אבל לא אדומים ../images/Emo110.gif

יש לי הרגשה את הסרטנים האדומים ראית באיזושהי תכנית בישול
הקטע עם הסרטנים הקטנים האלה ששם בים - הוא נורא מצחיק כי אנחנו (בני האדם) נבהלים/מפחדים מהם - בדיוק כמו שהם מאיתנו והכי פשוט - זה להתעלם מהם - והם כבר יברחו לבד ...... וחוץ מזה - מי בכלל רואה אותם בחושך ...... ובעיקר כשמאוד מאוד עסוקים ..... יללה - אני רואה שמצא חן בעינכם הרעיון - אז תאמצו אותו גם אתם או משהו שדומה לו ואם אין איזשהו חוף ים בסיבת מגוריכם - אז בחיק הטבע
רוני

למעלה