כי מזמן לא היה לנו פה..... שרשור הכרות

ליבליב1

New member
אז זו אני....

1. פרטים יבשים ובנאליים - גיל, מיקום, מקצוע, מה אני מחפש ו.... כל מה שחשוב לך לספר על עצמך. בת 33, גרושה ללא ילדים מהצפון, מחפשת שותף, מענטש, חבר לדרך. משפחתית, חבר'מנית, יצירתית ואם יהיה לו זיק קל של שיגעון - אני אהיה מרוצה!

2. הדבר שאני הכי אוהב לעשות... אההמ... אההמ..... לבשל... לאכול.... לטייל.... לעשות טוב לאנשים ו.... טוב, טוב, בסדרר!!! גם סקס!!

3. הדבר שאני הכי שונא לעשות.... לנקות את הבית!! by far!!

4. מה רומנטי בעייני? הודעות 'בוקר טוב' כשהוא רחוק.... טיול בים בערב (בחורף)..... מחוות קטנות שהוא עושה רק כי הוא יודע שזה עושה לי טוב.... טיול משותף ספונטאני.... פתק עם מלות אהבה שאני מגלה כשאני מוציאה את הכריך באמצע יום עבודה..... נשיקות..... מגע......

5. ממה תהיה מורכבת הארוחה המושלמת שלי...? איזשהי תתערובת שתכלול את הפרטים הבאים (הכל או חלק...) - דג (סושי
) בשר (שטייק טוב למשל
) תפוחי אדמה, פסטה, סלט ירקות רענן (בלי לימון ובלי כוסברה) מיץ תפוזים סחוט טרי, אלכוהול טעים, קרם ברולה, פירות...... מתוק, מלוח ופיקנטי...... (מנגבת את הרוק בזוית הפה...) אני אסיים כאן, למרות שהרשימה יכולה להיות ארוכה.....
6. דייט ראשון - קפה? אלכוהול? טיול בים? הדייט האחרון שלי התחיל בפאב נחמד עם בירה...... והסתיים בטיול ליד הים. היה מושלם!! רק חבל שהוא לא היה סגור על עצמו.....

7. סקס בדייט הראשון - כן? לא? ואם לא.... מתי כן? אם כיף לנו ויש משיכה וזה זורם - אין סיבה ממשית שלא. עברנו את גיל 17..... כולה סקס....
|קרמבון| 8. שוקולד - חלב? מריר? לבן? - ברור שחלב!! אם אפשר קצת נמס... וללקק את האצבע.... ו... ממממ.....

9. אחרי הדייט הראשון - בנות - תתקשרי? בנים - אם היא תתקשר.... איך תגיב? כבר קרה שיצרתי קשר אני. אין לי בעיה עם זה. ומצד שני - אם גבר מעוניין, הוא לא יתן לי להתחבט בסוגיה הזו...

10. אם הייתי סרט - איזה סרט הייתי? בטח איזו דרמה טובה.... עם הרבה דמעות..... והומור..... אבל מהסוג האופטימי שעושה טעם של עוד.

11. עושה ספורט? איזה? עם מי? אם אני עושה - אז הליכות. לפעמים לבד ולפעמים עם בת-דודה שלי או חברה. הכי מגניב יהיה למצוא שותף להליכות האלה.
12. מה ממלא לך את שעות הפנאי? - חברים שלי, ספרים, האינטרנט, אני אוהבת ליצור ואוהבת לטייל - אבל לא עושה לא את זה ולא את זה מספיק.....
13. משימת בונוס - תמונה..... שנשטוף ת'עיינים..... נאה דורש נאה מקיים.....

למעלה