כוכבית מצויה! את אמרת לי פעם שאני פסיכופת! עשיתי מבחן פסיכופתיה באינטרנט ומסתבר שאני לא פסיכופת! הא! בפרצוף שלך! 😀😀😀

כוכבית מצויה

Well-known member
1. לא זכור לי שאמרתי אבל יכול להיות.
2. קביעה האם מישהו פסיכופט נעשית ע"י פסיכיאטר ולא ע"י אתר אינטרנט מפוקפק.
3. גם התוצאות המוצגות לא ממש מחמיאות לך.
4. כל אחד יכול להציג כל תוצאה שהוא רוצה.
5. אתה מדגים יום יום את חוסר היכולת להכיר במציאות הן לגבי אחרים והן לגבי עצמך, סביר שגם במבחן הזה התשובות שלך מנותקות מהמציאות ולכן לתוצאה אין שום משמעות.
6. אם אתה באמת מעוניין לדעת מה אתה לך למאבחן מוסמך.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
1. לא זכור לי שאמרתי אבל יכול להיות.
זה בסדר שאת לא זוכרת. זה היה ב-2022 :)
2. קביעה האם מישהו פסיכופט נעשית ע"י פסיכיאטר ולא ע"י אתר אינטרנט מפוקפק.
אפשר גם פסיכולוג. גם פסיכולוגים ופסיכיאטרים משתמשים בכלי אבחון שונים, כולל מבחנים ושאלונים של דיווח עצמי שהם נותנים לנבדק למלא, ולכן כאשר זה הכלי, אין הבדל בין אם פסיכיאטר או פסיכולוג נותן לנבדק למלא ואז לוקח את זה בחזרה, מחשב ואומר לו מה התוצאה, לבין אם הנבדק בודק את עצמו באינטרנט עם שאלון או מבחן מתאים ואז המחשב אומר לו את התוצאות, כל עוד זה כלי אמיתי ורציני ולא סתם איזשהו משהו שאיזשהו אידיוט בנה, שם באינטרנט וקבע "זה מבחן פסיכופתיה".

המבחן שמילאתי הוא לא סתם איזה מבחן שסתם בנה סתם איזה מישהו. מה אני נראה לך? אידיוט?

המבחן שמילאתי הוא מבחן רציני ואמיתי לחלוטין למדידת פסיכופתיה. קוראים לו, בתרגום חופשי, "מבחן הדיווח העצמי לאיתור פסיכופתיה של לבינסון", ויש לו עמוד בויקיפדיה.

Levenson Self-Report Psychopathy Scale - Wikipedia

אם הייתי הולך לפסיכולוג או פסיכיאטר ומבקש לבדוק את האפשרות שאני פסיכופת, או שהוא היה נותן לי למלא את השאלון הזה ספציפית, או שהוא היה נותן לי למלא שאלון אחר כלשהו, שבאותה המידה שהוא היה נותן לי למלא אותו, הוא היה יכול לתת לי למלא את המבחן הזה במקום.

על כן, לא מדובר באתר אינטרנט מפוקפק, והמבחן אמין.
3. גם התוצאות המוצגות לא ממש מחמיאות לך.
את לא יכולה לרקוד על שתי חתונות, לטעון שהמבחן לא אמין כדי שאולי אני בכל זאת אוכל להיות פסיכופת למרות שיותר מ-20% מהאנשים יותר פסיכופתים ממני (כדי שאהיה פסיכופת, רק מקסימום עליון של 0.99% מהאנשים יכולים להיות יותר פסיכופתים ממני), ואז בנקודה הבאה לטעון שהמבחן אמין, כדי שתוכלי להתרברב איך שאני יותר פסיכופת מ-כמעט 80% מהאנשים בעולם.

לאחר כל מה שהוסבר בסעיף הקודם, כולל הבאת עמוד הויקיפדיה של המבחן כדי להוכיח כמה אמיתי ורציני הוא הכלי שבו השתמשתי, אני באופן אישי ממליץ להודות בעובדה שמבחן הפסיכופתיה הנ"ל הוא כלי אמיתי ורציני למדידת פסיכופתיה, אחד מתוך כמה וכמה שישנם, כפי מה שנדמה שאת אכן עושה בנקודה הנוכחית, נקודה שלוש, וזאת בניגוד לנטען על-ידך בנקודה הקודמת.

בנוסף, אני לא מסכים שהתוצאות שהתקבלו "לא ממש מחמיאות לי". שום דבר קיצוני הוא לא טוב, וכפי מה שהסביר הפילוסוף עצום המימדים אריסטו בספרו "אתיקה", הנקודה הטובה והנכונה להימצא בה היא היכנשהו שם בטווח הרחב של האמצע, ולא באף-אחד משני טווחי הקיצון, למעט אולי מקרים מאוד נדירים.

כל עוד אני לא נמצא בטווח החולה, זה כבר טוב. עכשיו נותר לשאול, איפה כן כדאי להיות. האם איפשהו שם בין "אתה יותר פסיכופת מ-0% מהאנשים" ל-"אתה יותר פסיכופת מ-33% מהאנשים"? ממש לא נראה לי. כי מה זה האנשים האלו? זה השליש הכי פחות פסיכופתי בעולם. זה אנשים קטנים, ותרנים, חלשים ואפורים. אלו אנשים שדורכים עליהם.

האם המקום הנכון להימצא בו הוא אולי בין "אתה יותר פסיכופת מ-33% מהאנשים" ל-"אתה יותר פסיכופת מ-66% מהאנשים"? גם לא נראה לי. זה הטווח האמצעי. זה סבבה. זה בסדר. זה האנשים הנורמאליים. זה לא מקום כזה רע, אבל אפשר יותר טוב, כי בסופו של דבר, מה זה פסיכופת? מה זה אנשים פסיכופתיים? מה זה תכונות פסיכופתיות?

להיות פסיכופת ולהיות "אדם פסיכופתי" זה לא דבר טוב כי זאת כבר התייחסות אל הטווח החולה והחולני של האחוז העליון, ושם אנחנו לא רוצים להיות, וזה כבר לא דבר טוב, ברמת ההגדרה.

מצד שני, כל עוד אנחנו לא מגיעים אל הטווח הפסיכופתי של האחוז העליון ואל הנקודה המספקת בשביל להיות פסיכפות פר הגדרה, הרי שתכונות פסיכופתיות, ובמידה הנכונה, הן דבר מבורך.

כי מה זה "התכונות הפסיכופתיות"? קסם אישי, עקשנות, התמדה, אסרטיביות, נחישות, כריזמה ועוד ועוד תכונות חיוביות דווקא בסגנון הזה. לא סתם ניתן למצוא אחוזים גבוהים של אנשים בעלי רמות גבוהות של תכונות אישיות פסיכופתיות, ופסיכופתים ממש, בעבודות הכי שוות, כמו מנכ"לים, עורכי דין ונבחרי ציבור ;)

על כן, המקום הנכון להימצא בו, הוא השלישי העליון, אך היכן? קשה להגיד במדויק. קודם כל, צריך להוריד מהחישוב את הטווח החולה, שבו אנחנו לא רוצים להיות. זה משאיר אותנו עם 32%. אני אומר בואי נעשה "ראש קטן", אנחנו הרי לא באמת יודעים בשלוף ולמה עכשיו סתם לשבור את הראש, ובואי נחלק את האחוזים הנותרים לחצי. זה יוצא 16%. על זה אנחנו צריכים להוסיף את ה-66% התחתונים, ואנחנו מגלים שהנקודה הטובה ביותר והנכונה ביותר להיות בה, בערך, היא להיות יותר פסיכופת מ-82% מהאנשים.

שזאת נקודה טובה בשביל להיות מספיק פסיכופת בשביל לזכות בתכונות החיוביות של הפסיכופתיה, כמו הקסם האישי, העקשנות, ההתמדה, האסרטיביות, הנחישות, הכריזמה ועוד ועוד, אך באותה הנשימה להימצא במרחק ביטחון מהטווח החולה.

לכן, ובסה"כ, אני מאוד מרוצה יחסית מהציון שלי בטווח של הפסיכופתיה הראשונית, שממקם אותי במרחק של 2.58% מהמיקום האידיאלי, לתפיסתי, בפסיכופתיה ראשונית, למרות שאני לא משתגע על שיטת המדידה הזאת של ציונים שהם ביחס לאנשים אחרים, כי אנשים ובני אדם משתנים לאורך ההיסטוריה, אז זה לא טוב. לכן צריך להיות טווח מוחלט, ועובדה שיש כזה, כי גם ציונים מוחלטים יש בתמונה המצורפת ובתוצאות, אבל נראה שהציונים המוחלטים נחשבים למשניים ביחס לציונים של המיקום ביחס לאנשים אחרים, ואני באופן אישי לא מסכים עם זה.

עוד ראוי לעשות את ההבדלה בין פסיכופתיה ראשונית לפסיכופתיה שניונית, שבה אני יותר פסיכופת מ-24.72% בקירוב מהאנשים. האמת שכבר עשיתי את ההבדלה הזאת בתגובה למומחה, אז למה שאעבוד קשה? פשוט אעשה העתק-הדבק למה שאמרתי לו בזמנו.

__צילום מסך_22-5-2024_162232_www.tapuz.co.il.jpeg

כמו שאת רואה כוכבית, הפסיכופתיה השניונית היא זאת הבעייתית יותר, וזאת הפסיכופתיה שבה אולי כדאי ועדיף לקבל ציונים נמוכים יותר. כפי מה שניתן לראות בתמונה המצורפת, קיבלתי ציון של 2 מתוך 5 בפסיכופתיה שניונית, מה שהיה מספיק מעט בשביל למקם אותי באחוזון ה-76.

קשה להגיד במדויק איפה בפסיכופתיה שניונית כדאי להיות, אבל מכיוון שהפסיכופתיה הראשונית היא הפסיכופתיה הטובה של אדם בינו לבין עצמו ושנותנת לו אישיות טובה ותכונות טובות, ופסיכופתיה שניונית היא הפסיכופתיה של פגיעה באנשים וגרימת נזק, אז כנראה שבשליש התחתון. שנעשה את אותו הדבר ממקודם ונגיד...באמצע שלו?

זאת אומרת שהמקום הנכון הוא...33.333 אחוז, לחלק ל-2, זה יוצא 16.666%. הציון שלי גבוה מידי ב-8.054 אחוז, שזה לא כזה הרבה יותר מידי. לא נורא :)
4. כל אחד יכול להציג כל תוצאה שהוא רוצה.
לא. מילאתי את השאלון בצורה כנה ואמיתית :D

שימי לב לתגובתו של המומחה, שגם הוא מודה בכך, בהסתמך על ציוניי, שגם את הודית, שלתפיסתך לפחות, אינם מחמיאים במיוחד.

__צילום מסך_22-5-2024_163637_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_22-5-2024_163732_www.tapuz.co.il.jpeg
5. אתה מדגים יום יום את חוסר היכולת להכיר במציאות הן לגבי אחרים והן לגבי עצמך
אז למה כל טענותיי הן בנוגע לאחרים והן בנוגע לעצמי מגובות באינספור ראיות מכאן ועד להודעה חדשה?

giphy.gif
סביר שגם במבחן הזה התשובות שלך מנותקות מהמציאות ולכן לתוצאה אין שום משמעות.
1. אז את מודה שהמבחן הוא מבחן אמיתי ורציני שבאמת עובד?

2. חשבתי שדווקא אהבת את התוצאות, השליליות לתפיסתך, שקיבלתי במבחן, כפי מה שהיה נדמה בנקודה השלישית שלך, אבל כנראה שאת מעוניינת להתעקש שאני פסיכופת 🙂

3. מכיוון שהוכח פעמים רבות שדבריי הן בנוגע לעצמי והן בנוגע לאחרים הם נכונים, מכיוון שגיביתי הכול או כמעט הכול בראיות והוכחות, אז אין סיבה להאמין שעניתי לא נכון על שאלות המבחן מתוך טעות. בגלל כנותי הרבה, גם אין סיבה להאמין שעניתי לא נכון בכוונה תחילה, וזאת בניגוד למה שטענת בנקודה הרביעית שלך.
6. אם אתה באמת מעוניין לדעת מה אתה לך למאבחן מוסמך.
הוא פשוט היה נותן לי לעשות את המבחן שעשיתי בעצמי באינטרנט או מבחן שווה ערך אליו. כפי מה שהוסבר והוכח, מדובר בכלי אמיתי ורציני למדידת פסיכופתיה.

כוכבית מצויה

Well-known member
זה בסדר שאת לא זוכרת. זה היה ב-2022 :)
או פשוט לא היה... לרוע מזלך החיפוש חזר לתפקד. אז זה מה שאני כתבתי: "הדיבורים שלו על עצמו, ההשתלחות שלו בכל מי שחלק עליו תוך התהפכויות מהירות ממצב של להחמיא למישהו לבין מצב של לגדף אותו, האובסיסיביות שלו לגבי גולשים מסויימים כולם מאפייני אישיות של פסיכופט"
הדגמת לנו, שוב, את חוסר הבנת הנקרא שלך.

כשתלמד לתמצת ולהציג נימוק בלי לחזור על עצמך וכשתשפר את הבנת הנקרא ואת הסקת המסקנות שלך אולי אקרא את מה שאתה כותב.

דיברגנט חדש

Well-known member
או פשוט לא היה... לרוע מזלך החיפוש חזר לתפקד. אז זה מה שאני כתבתי: "הדיבורים שלו על עצמו, ההשתלחות שלו בכל מי שחלק עליו תוך התהפכויות מהירות ממצב של להחמיא למישהו לבין מצב של לגדף אותו, האובסיסיביות שלו לגבי גולשים מסויימים כולם מאפייני אישיות של פסיכופט"
הדגמת לנו, שוב, את חוסר הבנת הנקרא שלך.

כשתלמד לתמצת ולהציג נימוק בלי לחזור על עצמך וכשתשפר את הבנת הנקרא ואת הסקת המסקנות שלך אולי אקרא את מה שאתה כותב.
גם את הבנת הנכתב בדומה לתאומו הוירטואלי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
גם את הבנת הנכתב בדומה לתאומו הוירטואלי.
אין מושג כזה "הבנת הנכתב" וזאת מכיוון שאין צורך במושג שכזה. מושג "הבנת הנקרא" מתייחס להבנת הנקרא של מה שנכתב.

תודה שהדגמת שוב ובפעם האלוהים יודע כמה את רמתך השכלית הנמוכה מאוד שעליה קיימת הסכמה רחבה בכל האתר ברמה של מקיר לקיר כמו גם את זילות ההשכלה הגבוהה בישראל בפרט ובעולם הראשון בכלל ואת הרמה הנמוכה להפליא של אקדמאים בימינו אנו, מה שמוכיח את רעיונותיי באשר למדינה, חברה ושוויון כמו גם מהווה את אחת הסיבות המרכזיות להיותה של המאה ה-21 המאה הגרועה ביותר מזה חמישים מאות שנים לפחות.

אתה גם ממשיך להדגים את נטייתך לשימוש במנגנון ההגנה "השלכה", כאשר אתה ממשיך להשליך על אחרים דברים שלך, והפעם, דמיון להרינגטון. אבל תבין, לא משנה כמה פעמים תאשים אחרים בדמיון להרינגטון, שאליו אתה דומה כמו שתי טיפות מים, זה לא ירחיק ממך את דמיונך אליו. צר לי מאוד :)

דיברגנט חדש

Well-known member
אין מושג כזה "הבנת הנכתב" וזאת מכיוון שאין צורך במושג שכזה. מושג "הבנת הנקרא" מתייחס להבנת הנקרא של מה שנכתב.
בוודאי שיש, הכוונה שאתה לא מבין את אשר אתה כותב, בהנחה שאתה כותב ולא המטפל שלך כותב במקומך.
תודה שהדגמת שוב ובפעם האלוהים יודע כמה את רמתך השכלית הנמוכה מאוד שעליה קיימת הסכמה רחבה בכל האתר ברמה של מקיר לקיר כמו גם את זילות ההשכלה הגבוהה בישראל בפרט ובעולם הראשון בכלל ואת הרמה הנמוכה להפליא של אקדמאים בימינו אנו, מה שמוכיח את רעיונותיי באשר למדינה, חברה ושוויון כמו גם מהווה את אחת הסיבות המרכזיות להיותה של המאה ה-21 המאה הגרועה ביותר מזה חמישים מאות שנים לפחות.

אתה גם ממשיך להדגים את נטייתך לשימוש במנגנון ההגנה "השלכה", כאשר אתה ממשיך להשליך על אחרים דברים שלך, והפעם, דמיון להרינגטון. אבל תבין, לא משנה כמה פעמים תאשים אחרים בדמיון להרינגטון, שאליו אתה דומה כמו שתי טיפות מים, זה לא ירחיק ממך את דמיונך אליו. צר לי מאוד :)
כן, גם תאומך הוירטואלי לא מבין את אשר הוא כותב וגם אצלו יש מצב שזה הרבי שלו כותב במקומו.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בוודאי שיש, הכוונה שאתה לא מבין את אשר אתה כותב
למרות שהיה לי ברור שאין מושג כזה, גיגלתי בשבילך "הבנת הנכתב", רק בשביל שיסתבר, כצפוי, שאין דבר כזה.

קיבלתי רק תוצאות של "הבנת הנקרא", וזאת מכיוון שאין דבר כזה "הבנת הנכתב", כי כבר מושג הבנת הנקרא מדבר ומתייחס להבנת הנקרא, של מה שנכתב.

תודה שבפעם האלף ואחת הוכחת כמה כל האתר צדק באשר לרמתך השכלית, כמו גם את זילות ההשכלה הגבוהה.

זה שתמציא מושגים שלא קיימים פרי דמיונך, לא יהפוך אותם לאמיתיים או כאלו שנזקקים להם ושאינם מגובים ומכוסים כבר תחת מושגים אחרים שקיימים באמת.
בהנחה שאתה כותב ולא המטפל שלך כותב במקומך.
מכיוון שכפי מה שהוכח פעמים רבות רק בשרשור זה, עם התמונה שבפוסט הפותח ועם הודעות לאנשים, אני בבירור בריא לחלוטין מבחינה נפשית, ולכן באופן לא מפתיע, אין לי מטפל. לך מצד שני, צריכה להיות עובדת סוציאלית צמודה ממשרד הרווחה. פלא שאתה בכלל מסוגל להתלבש בכוחות עצמך, עם רמות הטיפשות שאתה הפגנת לאורך השנים, שגרמו להסכמה רחבה בכל האתר מקיר לקיר, הסכמה חוצת מחנות פוליטיים, גילים ומגדרים, שאתה מפגר.
כן, גם תאומך הוירטואלי לא מבין את אשר הוא כותב וגם אצלו יש מצב שזה הרבי שלו כותב במקומו.
שוב פעם תודה על הדגמתך את נטייתך לשימוש במנגנון ההגנה "השלכה", כאשר אתה ממשיך להשליך על אחרים דברים שלך, והפעם, דמיון להרינגטון. אבל שוב, תבין, לא משנה כמה פעמים תאשים אחרים בדמיון להרינגטון, שאליו אתה דומה כמו שתי טיפות מים, זה לא ירחיק ממך את דמיונך אליו. צר לי מאוד :)

דיברגנט חדש

Well-known member
למרות שהיה לי ברור שאין מושג כזה, גיגלתי בשבילך "הבנת הנכתב", רק בשביל שיסתבר, כצפוי, שאין דבר כזה.

קיבלתי רק תוצאות של "הבנת הנקרא", וזאת מכיוון שאין דבר כזה "הבנת הנכתב", כי כבר מושג הבנת הנקרא מדבר ומתייחס להבנת הנקרא, של מה שנכתב.

תודה שבפעם האלף ואחת הוכחת כמה כל האתר צדק באשר לרמתך השכלית, כמו גם את זילות ההשכלה הגבוהה.

זה שתמציא מושגים שלא קיימים פרי דמיונך, לא יהפוך אותם לאמיתיים או כאלו שנזקקים להם ושאינם מגובים ומכוסים כבר תחת מושגים אחרים שקיימים באמת.
לא פרי דימיוני, אלא כי אתה מוטציה בדיוק כמו תאומך הוירטואלי שלא מבינים את אשר כותבים.
כ"א נורמטיבי מבין את אשר כתב, אחרת לא היה יכול לכתוב, אך במקרה שלכם, כנראה, שמישהו כותב במקומכם, אחרת אין הסבר, איך אתם לא מבינים את אשר כתבתם? |נחמה|
מכיוון שכפי מה שהוכח פעמים רבות רק בשרשור זה, עם התמונה שבפוסט הפותח ועם הודעות לאנשים, אני בבירור בריא לחלוטין מבחינה נפשית, ולכן באופן לא מפתיע, אין לי מטפל. לך מצד שני, צריכה להיות עובדת סוציאלית צמודה ממשרד הרווחה. פלא שאתה בכלל מסוגל להתלבש בכוחות עצמך, עם רמות הטיפשות שאתה הפגנת לאורך השנים, שגרמו להסכמה רחבה בכל האתר מקיר לקיר, הסכמה חוצת מחנות פוליטיים, גילים ומגדרים, שאתה מפגר.
הפסיכיאטר באברבנאל אישר זאת|?|
שוב פעם תודה על הדגמתך את נטייתך לשימוש במנגנון ההגנה "השלכה", כאשר אתה ממשיך להשליך על אחרים דברים שלך, והפעם, דמיון להרינגטון. אבל שוב, תבין, לא משנה כמה פעמים תאשים אחרים בדמיון להרינגטון, שאליו אתה דומה כמו שתי טיפות מים, זה לא ירחיק ממך את דמיונך אליו. צר לי מאוד :)
כהרגלך בקודש, אתה לא יצירתי ומעתיק ממני את כל אשר אני כותב עליך וזה לא מפתיע כלל, כי אתה |טמבל| מוגבל שיכלית |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא פרי דימיוני, אלא כי אתה מוטציה בדיוק כמו תאומך הוירטואלי שלא מבינים את אשר כותבים.
כ"א נורמטיבי מבין את אשר כתב, אחרת לא היה יכול לכתוב, אך במקרה שלכם, כנראה, שמישהו כותב במקומכם, אחרת אין הסבר, איך אתם לא מבינים את אשר כתבתם? |נחמה|

הפסיכיאטר באברבנאל אישר זאת|?|

כהרגלך בקודש, אתה לא יצירתי ומעתיק ממני את כל אשר אני כותב עליך וזה לא מפתיע כלל, כי אתה |טמבל| מוגבל שיכלית |נחמה|
האש של הקנאה שלך בי, המשתוללת בליבך ללא שליטה:
870275401001599640360no.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
האש של הקנאה שלך בי, המשתוללת בליבך ללא שליטה:
צפה בקובץ המצורף 104544
בזכות ל"ג בעומר, נפל לי האסימון, למה אתה כל הזמן מראה מדורות?
יש לך חסך ילדות שאף פעם לא הוזמנת למדורה ויכולת לראות מדורה רק בתמונות |נחמה|
כפי שאני כותב תמיד, כולי אמפתיה למצבך העגום שנמצא במעצר בית (לא משטרתי) מפחד לפגוש אנשים |סיוע|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בזכות ל"ג בעומר, נפל לי האסימון, למה אתה כל הזמן מראה מדורות?
יש לך חסך ילדות שאף פעם לא הוזמנת למדורה ויכולת לראות מדורה רק בתמונות |נחמה|
כפי שאני כותב תמיד, כולי אמפתיה למצבך העגום שנמצא במעצר בית (לא משטרתי) מפחד לפגוש אנשים |סיוע|
המדורות שאני מראה הן השריפה שאתה נשרף בה של הקנאה העזה והמשתוללת שאתה מקנא בי בעקבות הבדלי המעמדות בינינו. לכן אתה צריך להמציא עליי סיפורים דמיוניים כמו "סגור בחדר שלי בקומה שלי", "לא יוצא מהבית" ו"מפחד מאנשים". בשביל להביא הקלה של שריפת הקנאה המשתוללת בתוך הלב שלך.

הייתי במדורות ל"ג בעומר בתור ילד ומיותר לציין שהייתי מסמר הערב :cool:

זכור לי שפעמיים הייתי אחראי על להביא את הנקניקיות.

7290000530598_25102022184127_large.jpg

זכורה לי פעם נוספת שיריתי להנאתי על כל החברים עם רובה בועות.

OIP (2).jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
המדורות שאני מראה הן השריפה שאתה נשרף בה של הקנאה העזה והמשתוללת שאתה מקנא בי בעקבות הבדלי המעמדות בינינו. לכן אתה צריך להמציא עליי סיפורים דמיוניים כמו "סגור בחדר שלי בקומה שלי", "לא יוצא מהבית" ו"מפחד מאנשים". בשביל להביא הקלה של שריפת הקנאה המשתוללת בתוך הלב שלך.
למה אתה כל הזמן מזכיר לנו איך ניסית להתאבד כפי שהראתי בתגובה אחרת בשרשור עם קישור לפורום הליכוד ששם סיפרת על נסיונך ואפילו סבא היה מודאג ממך בתגובה #3 שלו?
הייתי במדורות ל"ג בעומר בתור ילד ומיותר לציין שהייתי מסמר הערב :cool:
בהזיות שלך בשעה שכולם חוגגים במדורה |נחמה|
זכור לי שפעמיים הייתי אחראי על להביא את הנקניקיות.

צפה בקובץ המצורף 104632
זה היה הדובי שלך בשעת ההזייה בכדי שתוכל להירדם בלילה, נכון מוגבלי|?|
זכורה לי פעם נוספת שיריתי להנאתי על כל החברים עם רובה בועות.

צפה בקובץ המצורף 104633
אל תערבב עם ההזייה שלך בשבועות :)

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
למה אתה כל הזמן מזכיר לנו איך ניסית להתאבד כפי שהראתי בתגובה אחרת בשרשור עם קישור לפורום הליכוד ששם סיפרת על נסיונך ואפילו סבא היה מודאג ממך בתגובה #3 שלו?
בפעם ה-200. הבדיחה הגרועה שלך על איך שהבדיחה המצוינת שלי בזמנו היא ניסיון התאבדות, לא מצחיקה אף-אחד. תמונות השריפה הן תמונות השריפה המתחוללת בתוך ליבך מרוב קנאתך העזה בי על רקע הבדלי המעמדות בינינו.

עוד בפעם ה-200, הקנאה העזה שלך בי ממש לא מעניינת אותי, אז עוף לי מהפרצוף, קנאי |נחמה|

כמה אני יכול להכיל אותך ואת קנאתך בי?
בהזיות שלך בשעה שכולם חוגגים במדורה |נחמה|
זה היה הדובי שלך בשעת ההזייה בכדי שתוכל להירדם בלילה, נכון מוגבלי|?|
אל תערבב עם ההזייה שלך בשבועות :)
אגיד לך את מה שאמרתי למומחה עליך לפני מספר ימים, מכיוון שאני חושב שזה מה שהכי יתאים פה:

אם הייתה לך טיפת שכל בקודקוד, היית היה לוקח את קנאתך העזה ועם כל הכאב והקושי שבדבר, מפנים אותה פנימה, ולא חושף את עצמך כאדם המגיע מאשפתות, מעוני, מקושי ומסבל, שכואב לו לראות מול הפרצוף שלו ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, אבל טוב, בסדר, אקדמאי חדש שלא כשיר להשכלה הגבוהה שקיבל שזרקו אותו מהאוניברסיטה שעבד בה בעקבות רמתו הנמוכה, שגדל בעוני, בקושי, בסבל בל יתואר, בחדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שלושת אחיו, ושהוא אפריקני, אתיופי ושחור (לא שאני גזען. אבל זה אנשים שמגיעים ממקום מסוים ומחיים מסוימים וזה כבר משהו שכבר כן יש לו השפעה, גם אם להיות אפריקני, אתיופי ושחור זה לא דבר שמשפיע ישירות כשלעצמו), זה לא כאילו שציפינו ממך ליותר מידי במובן השכלי, זה הרי ברור.

אם לא הייתי כל-כך מרחם עליך, ממזמן הייתי מתעלם ממך ומפסיק לענות לך, אבל בתור ילד שמנת אירופאי-רוסי זין מניאק שגדל עם כפית של זהב בפה, התפתחו אצלי באופן טבעי ומובן יכולות גבוהות בכל התחומים, וביניהם, בין היתר, האינטליגנציה הרגשית.

אני מסתכל עליך, וכאשר אני עוצם את עיניי, אני מסוגל לשים את עצמי בנעליך ולדמיין את החיים הנוראיים שהיו לך. את הקושי, את העוני, את הסבל, את הכאב, את המגורים בחדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שלושת אחיך, את העבודה בגיל הנעורים ועוד ועוד, והאמת היא, שלבי יוצא אליך, אל האיש המסכן ומוכה הגורל שאתה, ואני הכי מבין בעולם והכי אמפתי בעולם כלפיך וכלפי המצב הכואב, העדין והרגיש, שבו אתה, עם החיים שהיו לך, נתקל בי, עם החיים שיש לי, ופשוט נשרפת לך הנשמה.

אני הכי מבין את זה שבעולם. וזה בסדר. וזה טבעי. אז אני עונה לך מתוך רחמים. אז אני מכיל אותך. הלוואי שהיה יותר שהייתי יכול לעשות בשביל לעזור לך, אבל אין. לפחות לא ככה. לפחות לא עכשיו. תקוותי היחידה היא שתצליח להתרגל לבסוף לעליונותי עליך בכל התחומים ואולי תתיש את עצמך עם קנאתך העזה בי והאובססיה החולנית שפיתחת אליי על רקע הבדלי המעמדות שבינינו, למרות שאני הכי לא הטיפוס המשוויץ או המשתחצן, מה שרק מראה כמה מעט אתה צריך בשביל להתפוצץ, ודרך כך כמה קשים היו חייך וכמה קשה היא הטראומה שלו.

כולי אמפתיה והכלה אל נשמתך הפצועה והמדממת |נחמה|

דיברגנט חדש

Well-known member
בפעם ה-200. הבדיחה הגרועה שלך על איך שהבדיחה המצוינת שלי בזמנו היא ניסיון התאבדות, לא מצחיקה אף-אחד. תמונות השריפה הן תמונות השריפה המתחוללת בתוך ליבך מרוב קנאתך העזה בי על רקע הבדלי המעמדות בינינו.
מה לעשות שרובנו המוחלט למעט מומחה לקנוניות לא אוכלים את הלוקשים והשקרים שלך |נחמה|
תנחומיי להוריך שצריכים להכיל אותך וכל הכבוד להם שהצליחו להציל אותך מניסיון התאבדותך (y)
עוד בפעם ה-200, הקנאה העזה שלך בי ממש לא מעניינת אותי, אז עוף לי מהפרצוף, קנאי |נחמה|

כמה אני יכול להכיל אותך ואת קנאתך בי?
היבלת כואבת, מוגבל מחמד שלי? |נחמה|
אגיד לך את מה שאמרתי למומחה עליך לפני מספר ימים, מכיוון שאני חושב שזה מה שהכי יתאים פה:

אם הייתה לך טיפת שכל בקודקוד, היית היה לוקח את קנאתך העזה ועם כל הכאב והקושי שבדבר, מפנים אותה פנימה, ולא חושף את עצמך כאדם המגיע מאשפתות, מעוני, מקושי ומסבל, שכואב לו לראות מול הפרצוף שלו ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, אבל טוב, בסדר, אקדמאי חדש שלא כשיר להשכלה הגבוהה שקיבל שזרקו אותו מהאוניברסיטה שעבד בה בעקבות רמתו הנמוכה, שגדל בעוני, בקושי, בסבל בל יתואר, בחדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שלושת אחיו, ושהוא אפריקני, אתיופי ושחור (לא שאני גזען. אבל זה אנשים שמגיעים ממקום מסוים ומחיים מסוימים וזה כבר משהו שכבר כן יש לו השפעה, גם אם להיות אפריקני, אתיופי ושחור זה לא דבר שמשפיע ישירות כשלעצמו), זה לא כאילו שציפינו ממך ליותר מידי במובן השכלי, זה הרי ברור.

אם לא הייתי כל-כך מרחם עליך, ממזמן הייתי מתעלם ממך ומפסיק לענות לך, אבל בתור ילד שמנת אירופאי-רוסי זין מניאק שגדל עם כפית של זהב בפה, התפתחו אצלי באופן טבעי ומובן יכולות גבוהות בכל התחומים, וביניהם, בין היתר, האינטליגנציה הרגשית.

אני מסתכל עליך, וכאשר אני עוצם את עיניי, אני מסוגל לשים את עצמי בנעליך ולדמיין את החיים הנוראיים שהיו לך. את הקושי, את העוני, את הסבל, את הכאב, את המגורים בחדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שלושת אחיך, את העבודה בגיל הנעורים ועוד ועוד, והאמת היא, שלבי יוצא אליך, אל האיש המסכן ומוכה הגורל שאתה, ואני הכי מבין בעולם והכי אמפתי בעולם כלפיך וכלפי המצב הכואב, העדין והרגיש, שבו אתה, עם החיים שהיו לך, נתקל בי, עם החיים שיש לי, ופשוט נשרפת לך הנשמה.

אני הכי מבין את זה שבעולם. וזה בסדר. וזה טבעי. אז אני עונה לך מתוך רחמים. אז אני מכיל אותך. הלוואי שהיה יותר שהייתי יכול לעשות בשביל לעזור לך, אבל אין. לפחות לא ככה. לפחות לא עכשיו. תקוותי היחידה היא שתצליח להתרגל לבסוף לעליונותי עליך בכל התחומים ואולי תתיש את עצמך עם קנאתך העזה בי והאובססיה החולנית שפיתחת אליי על רקע הבדלי המעמדות שבינינו, למרות שאני הכי לא הטיפוס המשוויץ או המשתחצן, מה שרק מראה כמה מעט אתה צריך בשביל להתפוצץ, ודרך כך כמה קשים היו חייך וכמה קשה היא הטראומה שלו.

כולי אמפתיה והכלה אל נשמתך הפצועה והמדממת |נחמה|
היבלת כואבת מאוד, הא מוגבל מחמד שלי|?| |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מה לעשות שרובנו המוחלט למעט מומחה לקנוניות לא אוכלים את הלוקשים והשקרים שלך |נחמה|
תנחומיי להוריך שצריכים להכיל אותך וכל הכבוד להם שהצליחו להציל אותך מניסיון התאבדותך (y)

היבלת כואבת, מוגבל מחמד שלי? |נחמה|

היבלת כואבת מאוד, הא מוגבל מחמד שלי|?| |נחמה|
למרות כל הדיבורים וכל מאמציי לעזור לך, אתה ממשיך להישרף חי מרוב קנאתך בי ללא שליטה. חבל |נחמה|

870275401001599640360no.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
למרות כל הדיבורים וכל מאמציי לעזור לך, אתה ממשיך להישרף חי מרוב קנאתך בי ללא שליטה. חבל |נחמה|

צפה בקובץ המצורף 104767

|זהירות| OCD |סיוע|

סבא לא הבין הוא זקן,ברור שזה היה בצחוק,נראה לך בן אדם שכ"כ אוהב את עצמו ירצה להתאבד בלי

שום אירועים חיצוניים(מחלות,אובדן כספי וכד')?

אנשים בני גילו יכולים לחלום על קומה קטנה משלהם מעל הבית של ההורים+לימודים על חשבון ההורים+קצת כסף לביזבוזים+כל ההוצאות עליהם.

מה שכן הוא משלם על זה חזק בלא ללמוד להיות עצמאי ובזבוז זמן יקר.

זה הזמן להתאמץ ולמצוא את מקומו בעולם במקום זה הוא מתקשקש איתנו בפורום.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
סבא לא הבין הוא זקן,ברור שזה היה בצחוק,נראה לך בן אדם שכ"כ אוהב את עצמו ירצה להתאבד בלי

שום אירועים חיצוניים(מחלות,אובדן כספי וכד')?
סבא כן הבין. הוא זרם עם זה. גם דיברגנט חדש לא-לא מבין. הוא אומר שניסיתי להתאבד מתוך קנאתו העזה והחולנית בי.
אנשים בני גילו יכולים לחלום על קומה קטנה משלהם מעל הבית של ההורים+לימודים על חשבון ההורים+קצת כסף לביזבוזים+כל ההוצאות עליהם.
אפשר די? זאת לא הפעם הראשונה שאני מבקש ממך להפסיק להגיד את הדברים האלו, בוודאי שבפניו.

תבין, הוא לא כמוך שאתה מעמד ביניים, שאתה מגיע ממשפחה עם כסף ככה-ככה, בטח היה לך חדר 4 מטר על 4 מטר שחלקת עם אח אחד ולא יודע איזה עוד דברים בסגנון, שאתה שומע דברים כאלו ואתה מרגיש דקירה קטנה בלב.

הוא מגיע מרקע של אשפתות, סבל ועוני נוראי, גדל בחדר שלוש מטר על שלוש מטר שכנראה חלק עם שלוש אחים, מימן את כל הלימודים בעצמו והיה צריך לעבוד בשביל זה תוך כדי, ההורים לא היו מסוגלים לעזור ועוד דברים בסגנון.

הוא לא כמוך, שאתה קורא את הדברים האלו ואתה מרגיש דקירה. הוא מצדו קורא את הדברים האלו ונשרף.

וזה אפילו לא אני שעושה את זה ומשוויץ, אלא זה אתה שמשוויץ בשבילי, בניגוד לרצוני ומבלי שהתבקשת, עם מידע שחשפתי ברגעי שבירה מאוד נדירים וחד-פעמיים, לאחר שעברתי רדיפות קשות ביותר עם כל הקללות מתוך קנאה שבעולם, ומאז לא חזרתי על הדברים, ואתה עכשיו עף על זה, רוקד על זה ומנגן על זה, ומכאיב לבן-אדם שהכי מקנא בי והכי כואב לו על עצם הדברים האלו והחיים האלו שלי. זה דבר מחריד. אני שוב מבקש ממך להפסיק. אני יודע שאתה בן-אדם טיפש מאוד. כולם יודעים את זה. זה לא סוד. זה לא חידוש בשביל אף-אחד, אבל מומחה! קצת טקט! קצת חשיבה! קצת משהו!

שאלוהים יעזור לי.

Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
מה שכן הוא משלם על זה חזק בלא ללמוד להיות עצמאי ובזבוז זמן יקר.

זה הזמן להתאמץ ולמצוא את מקומו בעולם במקום זה הוא מתקשקש איתנו בפורום.
שטויות במיץ. מה זה "ללמוד להיות עצמאי"? מה ההורים שלי לצורך הדוגמה, יודעים שאני לא יודע על איך להתנהל בעולם? איך לשלם חשבונות בדואר? איך להשתמש בכרטיס אשראי כי אני רק על מזומן? אלו שטויות פעוטות שניתן ללמוד בקלות רבה מאוד.

אני גם לא מבזבז זמן יקר. מה זה "זה הזמן להתאמץ ולמצוא את מקומו בעולם במקום זה הוא מתקשקש איתנו בפורום"?

מה? אני לא עושה תואר ראשון בפסיכולוגיה ומתקדם בחיים? אז מה אתה רוצה?

למעלה