כדורגל עולמי

borat1

New member
אתה פסול עדות

תפסיק לקחת משחקים ספציפיים בהם זלאטן חלש יחסית ולנופף בהם כמשהו שמייצג אותו ואת כל העונה שלו.

לא חי על שום סטטיסטיקה,מדבר על עובדות שרואות העיניים שלי .

זלאטן השנה מציג את הכדורגל הטוב ביותר בקרירה שלו,משמש כפליימיקר,פיבוט ,בכדורים נייחים הוא בלם ,רגל מסיימת,( חלוץ בעל ממוצע השערים הגבוה ביותר בהיסטוריה של הקבוצה!) וגם במשחקים בהם הוא חלש הוא מביא תפוקה שעוזרת לקבוצה,אבל עזוב,אני קטונתי מלהבין,בוא נחזיר את ג'ילארדיניו וזהו..

Cade Foster

New member
מה משחקים בהם זלאטן חלש יחסית?

דיברתי פה על 4 משחקים שבהם הוא כבש/בישל לפחות פעם אחת. אתה הרי מדבר על סטטיסטיקה כל הזמן לא? אז הנה, אני לוקח משחקים שבהם הוא דופק כרטיס.

borat1

New member
בניגוד לשערורית מונטארי,

דבר כזה מאוד קשה לתפוס בעין בלתי מזויינת ונשאר רק לבוא בטענות למאובנים שיושבים בפיפא שלא מוכנים להכנסת עזרה טכנולוגית שתמנע מהחרא הזה להרוס משחקים.

סחתיין למונטלה על הקבוצה שבנה בסיצילה.
נראינו מאוד כבויים וחלשים וזה מובן אחרי המאמץ האדיר שהשקענו רק לפני 3 ימים.
אני עדיין חושב שגם במחיר של הפסד,אלגרי היה חייב לתת מנוחה לכל שחקן שהיה לו מחליף שיכול לשחק 90 דקות על הספסל.
מאמץ כזה מיותר,מקווה שזה לא יורגש ביום שלישי.

Cade Foster

New member
גם עם טכנולוגיה, הכדור לא עבר את הקו

לפחות לא במלוא היקפו.

Cade Foster

New member
לא עבר!!!

נו, חלאס עם זה, זה מביך. אתה בעצמך יודע שהוא לא עבר במלוא היקפו, חלאס לחפש איפה תמיד דופקים אותנו. זה אפילו לא דומה למקרה מונטארי.

Cade Foster

New member
מה גם שהתמונה הזאת באיכות זוועה

בהילוך החוזר הראו כמה וכמה פעמים מזווית הרבה יותר טובה שהכדור אפילו לא קרוב לעבור את הקו.

Cade Foster

New member
משקר לעצמו מי שחושב שאיבדנו 2 נקודות

בגלל השיפוט.

ואני עדיין בטוח ב-100 אחוז שהכדור לא עבר את הקו, אפילו לפי התמונה הזו.

borat1

New member
נו באמת..

הכדור עובר את הקו בברור..

אף אדח לא אומר שאיבדנו 2 נקודותב בגלל השופט,אבל כן,קופחנו במשחק הזה (אלא אם כן ראייתך לקוייה..).

Cade Foster

New member
הראיה שלך לקויה, הוא לא עבר במלוא היקפו

ובהילוך החוזר שרץ בשידור כמה וכמה פעמים מזווית יותר טובה רואים בבירור שהוא לא עבר, אני לא מבין למה ממשיכים להתווכח על זה. אם יש בינינו עדיין מחלוקת בגלל תמונה באיכות גרועה אז למה שנבוא בטענות לקוון שאין לו הילוך חוזר בכלל? די הגזמת.

רז 1978

New member
איך מילאן לא ניצחה

הייתי בטוח שהיא תנצח היום
כעת יובה תוכל לצמק את הפער ל 2 נקודות בלבד אם היא תנצח מחר את נאפולי

אבל דבר אחד אין ספק - על התוצאה שמילאן השיגה היום היא חותמת בעינים עצומות ביום שלישי

somone141

New member
עם כמה שאני רוצה אליפות לסיטי

הנוכחות של באלוטלי בקבוצה הזו יוצרת אצלי אנטי בגודל האגו של ה*** הזה.

ההפסד המביש הזה לסנדרלנד וכנראה איבוד האליפות, מגיעים למנצ'יני שנותן במה לאפס הזה. לאו דווקא היכולת שלו על המגרש שכלל לא מרשימה, ההשפעה שלו מזיקה. הויכוח על הכדור חופשי הזה גרם לשחקנים פשוט לא למסור לו.

וקון.. אין מה לומר, הוא חסר.

crazy87878

New member
ריאל מדריד הגיעה למאה שערים

לא,היא לא מתכוונת להגיע לעיר הקודש אלא פשוט כמשמעו
ריאל כבשה 100 שערים ב-30 מש' שזה שני רק לפיטצבורג פנגוינס האימתנית בין קבוצות ה-NHL בממוצע
נתון מדהים

למעלה