כאשר הומצא הטלגרף

כוכב החילוניות?

גם כשאריק איינשטיין נפטר (שיבה טובה בערך)
כאשר מאיר אריאל מת (במפתיע) או מאיר בנאי(מוקדם אבל צפוי)
היו פסטיבלים תקשורתיים דומים.

לגבי החוף הלא מוכרז, המסיבה עם הילדים, חוסר האחריות- אכן חוסר אחריות- אבל לא מעט הורים נוהגים בהתנהגות חסרת אחריות ולעיתים עדיף לנהוג במידת החמלה ולא במידת השיפוטיות, במיוחד כשהתוצאות טראגיות כמו התאונה בגיאורגיה לפני כחצי שנה כאשר ההורים לא נהגו בתבונה יתרה, אבל כאשר איבדו שני ילדים-מידת החסד והרחמים גוברת על מידת השיפוטיות, לדעתי.

איך לא רעדו אצבעותייך על המקלדת

אריק איינשטיין, מאיר אריאל, מאיר בנאי?
אכן, סופה של תקופה, כאשר יוצר ליגה ז', שבגלל סיפור חייו שנמכר לכל מרבה במחיר מועלה לרמה של השלישייה שציינת.
לטעמי, הוכחת את דבריי בדיוק נמרץ. השלישייה שציינת היו אומני אמת של הישראליות
לא ה"חילוניות"
ודי לחכימא...

אין לי פרות קדושות משום סוג- אז לא רועדות לי האצבעות

שלא יהיה שום ספק, ל א הכרתי את שירתו או יצירתו או יכולותיו האמנותיות מאז להקת הבנים דאז, לא הייתי ממעריצותיו (לא הייתי אף פעם מעריצה צרחנית של אף אחד בכל מקרה,נראה לי מטופש).
אני רק מנסה להציג את הפסטיבל התקשורתי כשנפטר מכל מיני סיבות אמן או יוצר או זמר או ...סלבס מדרגה כזו או אחרת.

במקרה דנן-הטרגדיה של מותו לאחר שנה של החלמה (מאד מתוקשרת) יצרה במידה מסוימת את הבאז התקשורתי.

לא מבינה רמזים ורמיזות
מה הכוונה ב"חילוניות" בעוד גם המצוינים לעיל לא בדיוק היו יראי שמיים....?

פרה קדושה? מה הקשר בכלל

שיטוח כל דבר לרמה אחידה, זה מיטב הפוסטמודרניזם, איבוד הקשר בין טוב לרע ושאר מריעין בישין. לבריאות אחותו של.. אחיך דווקא ידע היטב מה טוב ומה גרוע.

אתעלם מהסגנון האישי

"פרה קדושה" בתשובה לשאלתך- אם לא רעדו לי האצבעות לכתוב באותה נשימה את שמות שלשת הזמרים וכן של אותו זמר ליגה ז (כלשונך)
שיטוח? ניחא.
אתעלם מההערה שיכולה להחשב פוגענית.
מיטב הפוסטמודרניזם- כנ"ל.
איבוד הקשר בין טוב ורע- מי קובע את ה"טוב" וה"רע"? אני בעד פלורליזם, גם אם לא לטעמי המוסיקלי האישי.
עדיין לא ענית לשאלתי -מה הכוונה ב"חילוניות" ?

מכיוון שעל אוזניים ערלות ותאבות ויכוח נפלתי

ואין לי ענין להרחיב מעבר ל-מה שכבר כתבתי, לא אענה אף על שאלתך האחרונה. אני בטוח שפוסטמודרניסטית מהסוג שאת מציגה כאן, יש לה 40 תשובות. תמצאי את הנכונה, והכל יבוא על מקומו בשלום.

מה שהכי הזוי זה שרוב אותם "בני האדם" שאת מדברת עליהם
הם אלו שהשבוע בוכים שהמקדש נהרס בגלל שנאת חינם ..
&nbsp
הם אלו שמצד אחד מגנים בצורה מאוד תקיפה וחריפה סוגים מסויימים של אנשים בגלל צורת החיים ו\או האמונה(או יותר נכון חוסר האמונה) שלהם אבל מצד שני אומרים שרק כשתהייה כאן אהבת חינם תבוא הגאולה ...
&nbsp
&nbsp
תרשו לי להזכיר להם שלפני כאלפיים שנים (פלוס מינוס) היה יהודי פשוט שבסה"כ רצה לקדם רעיון דומה של פשטות ואהבת הזולת ותראו איך זה נגמר (רמז קל .. הוא חוסל בגלל שנאת חינם והתלמידים שלו פרשו לא נכון את הדיעות שלו ובעקבות זאת במקום שהיהדות תתחזק נוסדה דת חדשה ...)

dory141

New member
ועוד כותבים שידיעות זה ביטאון של השמאל

בסדר, ואני קרוב של המלכה אליזבת. זה נכון בערך באותה מידה.

תודה על השיר ועל האזכור ההומוסקסואלי העצוב.

מתרגמת (על בערך-הצרפתית שלי לא כל כך טובה)
בעיקרון עוסק בגבר שחי עם אימו בדירה (פאריז?) יש ול צב ושתי קנריות
עושה את כל מלאכות הבית כל היום (ותיאור של אורח חיים יומיומי)
ובלילות הוא מופיע בתור אישה (דראג קווין) במועדונים
וגבר אחד שהוא התאהב בו עד כלות, שנראה יפה כמו אלוהים
אבל אותו מושא הערצה שלו מבלה את ימיו במיטות של נשים
וכאשר ניצת בינהם משהו, אופ'ס האליל שלו מגלה שבעצם מתחת לפאה -יש
גבר.
שיר עצוב על הומוסקסואל בארון.
אף פעם לא ממש הקשבתי למילים
עכשיו כן
תודה.

יש גם ביצוע נפלא לשיר הזה של איתי טירן

ולמעשה דרכו נחשפתי למקור של שארל אזנבור...

ראינו אותו בסירנו דה ברז'ארק ונדהמנו

האמת היא שאהבתי אותו עוד קודם לכן,
אבל בהצגה הזאת הוא פשוט התעלה על עצמו

אגב שירים על הומואים ..
את יודעת כמה אנשים אוהבים לשמוע את השיר BREAK FREE של קווין ואין להם מושג שזאת המשמעות הנסתרת של השיר ..
הרוב מודעים לעובדה שרפסודיה בוהמית נכתב עם כל הרמיזות בנושא אבל פרדי היה שובב ושילב את הנושא בעוד כמה שירים ...

למעלה