יש לכם מושג מה עם קוד הלבוש של חברת הכנסת נאוה בוקר ?

בוש8

New member
נייקד ניוז(להכנס אחרי גיל 18

https://www.google.co.il/search?q=חדשות+בעירום&client=opera&hs=Os3&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=YS3PEf2WIK9yBM%253A%252Co4KuBypB0wH1xM%252C_&usg=__bdJwGh0lXQYKQujyKZK0cUYXE1o%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjTob-s4KXcAhVUhqYKHQ6eAiIQ9QEIMDAE#imgrc=YS3PEf2WIK9yBM:

אלי.

New member
אני אתך, ואני לוקח את דברי בחזרה:

היא מודעת לעצמה לגמרי ויודעת עד כמה היא כמו שחושבים/אומרים עליה. לכן היא גורסת שהיה צריך לחוקק חוק בכדי שיאלץ אותה להגיע לכנסת בלבוש מכבד. לבד היא לא היתה מגיעה לזה.

סתוונית333

Well-known member

הגברת בוקר נראית לא רע בכלל

בשמלה ללא שרוולים לעומת זאת שהשמנה שמאלית תסתיר את כעורי השומן שלה

אלי.

New member
אני בטוח שהיא נראית לא רע

אני מניח (ומקווה) שכולנו מבינים איך אתם בוחרים את נציגיכם.

MissStefani

New member
התגובה הראויה היחידה היא התגובה של חה"כ שלי יחימוביץ

למען הסר ספק - ההערה לא על קודים של לבוש (הקוד המדובר הוא רק לאורחים ולא לחברי כנסת), אלא על קודים של צניעות. זו נורה אדומה לכל הנשים שגם בכנסת יש משטור של נשים. למי אכפת שהיא פיזיקאית, שירתה כקצינה ב-8200, או שייסדה את עמותת "פורום ישראלי לאנרגיה". מקטינים אותה ואת כל הרזומה שלה לכדי אובייקט מיני, ובכך גם מצמצמים אותה לאורך הס"מ בשרוול או בברך.
בנוסף לכל, נאווה בוקר גם צבועה כי היא לא יישמה את ה"קוד" הזה על עצמה, וכמובן שלא הייתה אומרת את זה לחברת כנסת מהקואליציה.
המטרה הייתה נטו למשטר את חה"כ כהן-פארן כדי להקטין אותה ולשים אותה בעמדת נחיתות. מה שמראה שבכל רמה אפשר לנסות לשלוט על נשים דרך הגוף והלבוש.

אלי.

New member
לדעתי, העניין של נאוה בוקר לא מתמקד בנשים דווקא

אלא באחרים, בכללי. "בישיבות שאני מנהלת לא יהיו וכן יהיו ...". לדידה, צריך שיהיה ברור לכולם שניתנה לה הסמכות והכח, והיא זו שתחליט ותאשר, ותדפוק בפטיש ותמדוד זמנים ותקזז, וכו'.

יש הרבה אקדמאים עם הישגים יפים באקדמיה ובכל זאת הם מטומטמים

הדוגמא הקיצונית ביותר היא של פרופסור ישעיהו לייבולביץ שהיו לו 7 תארי דוקטור והוא האידיוט הכי גדול המוכר לי בישראל .
נאוה בוקר היא רק אידיוטית בינונית .

חחחחחחחחחחחחחחחח ל

הרגת אותי מצחוק.
אבל ביננו זה כיף להכנס בחברת כנסת מהמחנה הפוסט ציוני לא?
אם לא בהם במי יחבטו אלה מהאידאולוגיות ההפוכות של הפוסט ציונות?
אבל ברצינות.
לדעתי מדינת ישראל תוך 2 עשורים תהיה מדינת הלכה והנה הלכה לכם המדינה.
לדעתי קודם כל ינטשו את המדינה השמאלנים ואחר כך גם חילונים שאינם דווקא שמאלנים.

למעלה