יש לי שאלה קטנה לגבי וואטסאפ

בשבוע האחרון אני מקבל כל בוקר כשאני מדליק את הנייד של העבודה הודעה שנשלחה בקשה לקבלת קוד ושאני אאשר אותה אבל כשאני נוגע בכל מקום אחר במסך חוץ מהמקום של המילה אישור ההודעה נעלמת ..

יש מצב שזה בגלל שמישהו מנסה להתחבר לחשבון שלי ממחשב או נייד אחר כדי לפרוץ לחשבון שלי ?

(אני מכבה אותו כל יום ומשאיר במגירה כי אני לא רוצה שיציקו לי עם העבודה כשאני בבית)

SHERME

Active member
בשבוע האחרון אני מקבל כל בוקר כשאני מדליק את הנייד של העבודה הודעה שנשלחה בקשה לקבלת קוד ושאני אאשר אותה אבל כשאני נוגע בכל מקום אחר במסך חוץ מהמקום של המילה אישור ההודעה נעלמת ..

יש מצב שזה בגלל שמישהו מנסה להתחבר לחשבון שלי ממחשב או נייד אחר כדי לפרוץ לחשבון שלי ?

(אני מכבה אותו כל יום ומשאיר במגירה כי אני לא רוצה שיציקו לי עם העבודה כשאני בבית)
יתכן וזה קשור לאימות דו שלבי
זה לא חובה הנושא הזה
זה רק ליתר ביטחון
יתכן שלא סיימת להגדיר בפעם הראשונה את כל ההגדרות בנושא הזה
תבדוק בהגדרות של וואטסאפ את הנושא הזה

אם זה לא הבעיה יתכן ומישהו מנסה להשתלט על המספר של הוואסאפ שלך ולהעביר אותו לטלפון אחר

תעשה ראשית גיבוי תפעיל גיבוי לכל החומר שבוואסטאפ, תתנתק ותתחבר מחדש, ואז תקבל קוד בSMS תכניס את הקוד ותתחבר מחדש ותפעיל את הגיבוי וכל החומר יעלה מחדש

את האימות עשיתי לפני המון זמן והכל עבד חלק וזה משהו חדש שצץ לאחרונה בכל פעם בוקר כשאני מדליק את הפלאפון

SHERME

Active member
את האימות עשיתי לפני המון זמן והכל עבד חלק וזה משהו חדש שצץ לאחרונה בכל פעם בוקר כשאני מדליק את הפלאפון
זה קשור לאימות דו שלבי
מקבלים כל הזמן הודעה שוב ושוב עד שמבחינת האפליקציה הנושא מסודר ומוגדר

תעשה ותגדיר אימות דו שלבי מחדש ותראה שבסוף אולי סוף סוף תקבל שקט

בכל מקרה תתנתק ליתר ביטחון (בכל הקשור לניסיון ההשתלטות) מהוואצאפ ותתחבר מחדש תשנה ותגדיר מה שניתן לשנות ולהגדיר
ולא לשכוח כמובן לעשות גיבוי טרם ההתנתקות

למעלה