יש לי בעיה קשה באינטרנט אקספלורר

omerba

New member
יש לי בעיה קשה באינטרנט אקספלורר

אתמול ניסיתי להתקין את אופיס XP וההתקנה נכשלה לאחר שהמחשב ביצע REBOOT הופיעו 2 בעיות קשות 1) אין לי יותר אפשרות לעבוד ב ACTIVE WINDOW כלומר " כדף אינטרנט " - ברגע שאני מבקש להחליף את שולחן העבודה להופיע כדף אינטרנט .המחשב טוען כי "INTERNET EXPLORER לא מוצא את קובץ ה HTML של ACTIVE WINDOW . 2) האנטרנט אקספלורר שלי קרס הוא לא עובד יותר !!! אני מפעיל אותו כאשר אני מחובר (ONLINE) והוא לא מוצא שום אתר, בדקתי את ההגדרות וגיליתי שאין לי פשוט אקספלורר , אין קידוד , אין שפות מוגדרות , אין פונטים , אין הגדרות כלליות , הוא לא מעלה שום אתר אין לי פשוט אפשרות לגלוש באתרים ויזואלית בבקשה אם מישהו ימצא פתרון לבעייתי שלא יכלול פירמוט אהיה שמח

kitt

New member
בוא נתחיל שלהבין איזו מערכת הפעלה

יש לך? בכל מקרה נסה להתקין את האקספלורר מחדש, אם ע"י הCD של מערכת ההפעלה או מCD שיש עליו התקנה של אקספלורר.

omerba

New member
תשובה

windows 98 second edition - hebrew וגם internet explorer 5 וגם אין לי את האפשרות להתקין אינטרנט אקספלורר מדיסק ההתקנה של ווינדווס

kitt

New member
אז האפשרות היחידה שלך היא להשיג

CD עם התקנה של אקספלורר. כל גליון של PC MAGAZINE וNET מגזין מגיעים איתו ואם אני לא טועה גם pc media מגיע עם CD של תוכנות שבתוכו יש אקספלורר.

למעלה