ימנית גזענית נסתה לדפוק שחור ונדפקה קשות בעצמה.

אספרסו2

New member
מעידה הרבה על האופי שלה

שלא התגלה ברמת הצביעות היומיומית אלא במצב לחץ. קשה להבין איך לאחר שכבר היה נשיא שחרחר עדיין המשטרה שם מתנפלת עליהם ללא כל סיבה.

shayCn

New member
סתכל על אחוזי הפשיעה אצל שחורים בארהב

עוקפים את הלבנים בסיבוב. היחס של המשטרה גם לא ממש עוזר למצב שם.

אספרסו2

New member
אז מה?

שוטר שרוצח בחניקה איטית כשרגלו עם כל משקלו כולל כרס הגאנק פוד על צוואר הקורבן ,מושבו הבא צריך להיות כיסא חשמלי.

shayCn

New member
שמת לב שהוא חייך לשוטר השני?

מה ההבדל בין שוטר כזה לג'ון הג'יהדיסט?

אספרסו2

New member
לראות ולא להאמין

השוטר השני גם יכל להתערב ולמנוע את הרצח. ארץ האפשרויות עאלק.

shayCn

New member
שומעים את ג'ורג' פלויד המנוח מול המצלמה

"הם יהרגו אותי" כמה שניות לפני שנחנק.

ruven7

Active member
אולי אבל מה שמפריע לי זו התגובה של השחורים-

ביזה, הרס והצתת רכבים. אישה לבנה מבוגרת בכיסא גלגלים שניסתה לעצור את הביזה הוכתה בידי שחורה. black lives matter ומה עם חיי לבנים? חולרות.

למזלי אני לא כושי שחי בUSA אבל

אילו הייתי כזה זעמי על השוטרים היה רב והייתי יורה בשוטרים מהמארב עם רובה צלפים .

ruven7

Active member
והיית חוטף או הקהילה השחורה

ואם הכעס על המשטרה והשוטר המסויים מדוע לבזוז ולשרוף חנויות? niggers דפוקים.

בארהב שוטרים רבים הם גיזענים מובהקים .

רוב החנויות הן של לא-שחורים . הכושים לא היגרו לארהב מרצון . גם אחרי לינקולן ואפילו אחרי לותר-קינג יש פגיעה קשה באוכלוסיה השחורה . הם נעצרים יותר מהנחוץ . הם נכלאים יותר מהנחוץ . הם נורים יותר מהנחוץ . הם עניים יותר . משכילים פחות וחיים תחת תיקרת זכויות בתעסוקה .

evglev1

Well-known member
מנהל
הם משכילים פחות כי הגנטיקה שלהם היא יותר לעבודות פיזיות

המוח שלהם בדרך כלל לא מתאים להשכלה גבוהה כפי שהגוף של חלק גדול מאוד מהלבנים לא מתאים לאתלטיקה. אבל בקבלה למקום העבודה יש עדיפות לשחורים בשם אפליה מתקנת, אם הכישורים של המועמד הלבן והמועמד השחור זהים המעסיק מחויב לקבל לעבודה את השחור.

אספרסו2

New member
מוח

זאת רקמה ביד היוצר. המשפט הראשון שלך כל כך תלוש שאפילו אין מה לחזור עליו על מנת להכחיש אותו.

האפליה המתקנת היא פיקציה . כשיש מועמדים לבן ושחור בארהב

המעסיק יימצא הבדלים לטובת הלבן . רק אם השחור מתאים למשרה יותר מהלבן בשתים שלוש מדרגות הוא יועדף על לבן . בצבא ארהב נבדקו הכישורים האינטלקטואלים של החיילים . התברר באופן חד-משמעי שבממוצע החילים השחורים יותר משכילים מהחילים הלבנים .

ruven7

Active member
ואיך בדיוק כל זה מסביר או מכשיר ביזה והצתה?

לא כל השוטרים הם טלית שכולה תכלת,מסכים. אבל- אם הייתי בעל חנות ולא משנה צבע עורי הייתי תוקע כדור בראש של בוזז-שחור או לבן. למעשה,נדמה לי שזה קרה במהומות במיניאפוליס. ואשר לאפלייה שטענת-בין בכירי הצבא והפוליטיקה יש והיו שחורים.היה נשיא שחור.

דיברגנט חדש

Well-known member
היית מסתכן במאסר עולם בכלא?

או לחלופין עונש מוות בכסא חשמלי שנהוג שם בחלק מהמדינות?

כדאי שתמנע מהביטוי המעליב כי הוא עדות לזה שאתה טיפש .

ירי מהמארב מאפשר ירי נוסף . ירי גלוי מאפשר רק פעולה חד-פעמית .

למעלה