ימנים סתומים וצבועים , כשמשפחות החטופים חוסמות כבישים בצדק אתם משתוללים כמו פסיכים פסיכופתים , אבל כשסוגרים כבישים בימי חול

Cranio

Well-known member
בגלל החרדים ,משתמטי עבודה וגיוס , אתם סותמים את הפה .

ב-30 במאי ייחסמו נתיבי איילון באזור ראשון לציון ותחנות רכבת בגוש דן יושבתו ליותר מ-24 שעות, לטובת הנפת גשר הולכי רגל ■​

בחברה הממשלתית נתיבי איילון קוראים לציבור לא להגיע לאזור ■​

הכפייה של הסיעות החרדיות מונעת עבודות בשבת ופוגעת משמעותית במשק.​

הכניעה לסיעות החרדיות בממשלה שוב צפויה להוביל לפגיעה משמעותית במשק ולעומסי תנועה כבדים מאוד.
ביום חמישי הבא, 30 במאי, מתוכננת חסימה הרמטית בנתיבי איילון (כביש 20), עד ליום שישי לפני כניסת השבת, לצד הפסקות תנועת הרכבות בכמה תחנות בגוש דן – לטובת עבודות להנפת גשר הולכי רגל חדש שיחבר את תחנת הרכבת משה דיין למתחם האלף בראשון לציון. הימים שבהם יתרחשו החסימות נחשבים עמוסים במיוחד בשל חזרה המונית של חיילים וחיילות לביתם.

עוד כניעה לחרדים: נתיבי איילון ייחסמו הרמטית ורכבות יושבתו לטובת עבודות בימי חול – במקום בשבת (msn.com)

Harrington

Well-known member
מנהל
בגלל החרדים ,משתמטי עבודה וגיוס , אתם סותמים את הפה .

ב-30 במאי ייחסמו נתיבי איילון באזור ראשון לציון ותחנות רכבת בגוש דן יושבתו ליותר מ-24 שעות, לטובת הנפת גשר הולכי רגל ■​

בחברה הממשלתית נתיבי איילון קוראים לציבור לא להגיע לאזור ■​

הכפייה של הסיעות החרדיות מונעת עבודות בשבת ופוגעת משמעותית במשק.​

הכניעה לסיעות החרדיות בממשלה שוב צפויה להוביל לפגיעה משמעותית במשק ולעומסי תנועה כבדים מאוד.
ביום חמישי הבא, 30 במאי, מתוכננת חסימה הרמטית בנתיבי איילון (כביש 20), עד ליום שישי לפני כניסת השבת, לצד הפסקות תנועת הרכבות בכמה תחנות בגוש דן – לטובת עבודות להנפת גשר הולכי רגל חדש שיחבר את תחנת הרכבת משה דיין למתחם האלף בראשון לציון. הימים שבהם יתרחשו החסימות נחשבים עמוסים במיוחד בשל חזרה המונית של חיילים וחיילות לביתם.

עוד כניעה לחרדים: נתיבי איילון ייחסמו הרמטית ורכבות יושבתו לטובת עבודות בימי חול – במקום בשבת (msn.com)
חחחח, פשוט גדול :). שיטת ההשלכה הזאת בה השמאל עושה משהו ואז צווח שהימין עושה את זה, עתיקה כימי השמאל החדש. אבל היא מגניבה כל פעם מחדש. לקרוא כאן את המשפט שהכניעה כביכול (פשוט מדובר בחוק מדינת ישראל, אבל ניחא) תגרום ל״פגיע משמעותית במשק …וגו׳.״, וזאת תוך התעמלות מוחלטת מחסימות הרל״ב בימים אלה ממש ובכל השנה האחרונה, זה פשוט, מה אומר ומה אצטדק, priceless :).

תודה צדיק על הבאת הדברים (שאין לראותם אלא כפתיחת שרשור ההומור היומי :)).

Topale1

Active member
הימין אוהב לכתוב רק על מין
אין משהו חיובי שהממשלה עושה
אז הם זורקים בוץ במקום להודות בתבוסה
אנשים עלובים אכלו לי שתו לי כל היום
אבא שלי עלה מעירק ומעולם לא התבכיין
אז 123 כולכם לכו להזדיין
עם ביבי העלוב ואשתו שרה
איפה המאבטח החכם בקרייה?

Cranio

Well-known member
אז 123 כולכם לכו להזדיין
עם ביבי העלוב ואשתו שרה
איפה המאבטח החכם בקרייה?
הסוף שלהם הולך וקרב .

Harrington

Well-known member
מנהל
אז 123 כולכם לכו להזדיין
עם ביבי העלוב ואשתו שרה
איפה המאבטח החכם בקרייה?
תגיד, סתם סקרנית. זה לא ׳העתק-הדבק׳ של דברים שכתבת אתמול?

Cranio

Well-known member
ממשלה שפוחדת מהחרדים ומתכופפת בהכנעה לדרישות החצופות שלהם על חשבון רוב האזרחים,
אינה ראויה להנהיג את המדינה.

Harrington

Well-known member
מנהל
ממשלה שפוחדת מהחרדים ומתכופפת בהכנעה לדרישות החצופות שלהם על חשבון רוב האזרחים,
אינה ראויה להנהיג את המדינה.
הממשלה לא נכנעת לחרדים. הם פשוט חלק מההנהגה הנבחרת, קרי הממשלה :).
בכל מקרה נזכיר ונציין שוב (רק לחובבי ז׳אנר האמת והעובדות כמובן), שמדובר בחוק מדינת ישראל. משהו זניח וחסר משמעות בעיני התוקפים הפבלובים, אבל יש כאלה שמעת לעת פועלים על-פיו בכל זאת :).

למעלה