ימנונזבל מצא דרך מקורית משלו להשחית את הדגל!

tgranot

New member
מי המליץ לרצוח מתיישבים

רק אל תגיד זאב שטרנהל. כי זאת עוד דוגמה . הוא המליץ להאבק בהתנחלויות ולא בישובים בתחום הקו הירוק . הרב של עופרה הגיש על זה תלונה והיועץ המשפטי לא מצא בזה כלום שכן לא היה בדברים שום דבר מפורש הקורא למוות. כידוע לך ימנים לקחו את החוק ליידים וניסו להתנקש בו. שוב , אלימות ביצועית מצד ימני שלקח את הדברים צעד אחד רחוק מדי.

מה ביקשתי אני סה"כ. שלא תחצו את הקווים ותאחלו מוות לקבוצות שלמות של אנשים ושמאלנים בפרט.

tgranot

New member
קשקשן ....

איזה אופיני לשמאל בראש הנבער מדעת שלך?
אח"כ תבכה לנו כי פשוט נגררת.

מי זורק רימונים על מפגינים?
מי רצח פה ראש ממשלה?

מכירים כבר את דפוס הפעולה הזה קודם מסיטים , ואז יורים.

ה כ ל

New member
תביט בראי תראה מה זה חרא

evglev1

Well-known member
מנהל
ולאיזה צד של הקשת הפוליטית שייכים אוהדי הפועל ת"א

ששרים שירי שואה ומאחלים שואה למכבי? באיזה מחנה מדברים על שינוי ההמנון והדגל? לאיזה צד של הקשת הפוליטית שייך העיתון שהוריד את דגל ישראל כדי לשמוע נאום של אש"פיסט? מי אלה שזורקים אבנים על חיילים בהפגנות נגד הגדר בבלעין? מאיזה מחנה מאיימים למסור שמות של חיילים לבין הדין הבינלאומי בהאג?

tgranot

New member
אוהדי הפועל שייכים לכלל הקשת הפוליטית אני מניח

בדיוק כמו אוהדי מכבי. אני אוהד מכבי , כך שאין קשר לפוליטיקה דווקא. כמה בורות וחוסר מודעות צריך על מנת לאיים על יהודים ברצח על גבי דגל ישראל באתר שואה בפולין? זה בלתי נתפס מבחינתי.

וכפי שאמרתי, יש הבדל בין קומץ קשקשנים לבין השלכה על השמאל בכללותו.
ועדיין, רוצחים באו בינתיים רק מהימין. כשמאיימים במוות ורצח, איזה אדיוט חוצה את הקווים ומבצע זאת. לא שאני מצדיק זאת, אך יש הבדל בין זריקת אבנים לזריקת רימונים ורצח.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא לא היה מושג על מה הוא מדבר

שנאה בין מחנות פוליטיים הייתה תמיד והראייה היא הקיבוצניק שכתב על החלום ליפול בשבי ולעבור לצד האויב. המעשה באמת מחפיר אבל זה מעשה של בודד ולא משקף שום הלך רוח.

למעלה