יייוווו!!!!!! איזה מזל!!!!!!

L i l o o S h

New member
יייוווו!!!!!! איזה מזל!!!!!!

אני חייבת עזרה!!!!!! ב-12 בנובמבר אני אמורה להגיש עבודה בספרות על איזה ספר שאני רוצה, ועדיין לא בחרתי ספר.....קראתי את "יום החרגול וימים אחרים", אבל לא ממש אהבתי..... המליצו לי על "מלפפונים חמוצים ושוקולד" או שוקולדה, (כל אחד אומר משו אחר) והייתי רוצה שמי שקרא אותו ימליץ או לא ימליץ, ובכלל תמליצו על ספרים... (אני בת 12, אם זה עוזר לכם...) אה! נזכרתי....יש עדיפות ליומן של נערה מתבגרת, אבל לא חייב..... תודה רבה, נשיקות לילוש

אז מלפפונים חמוצים ושוקולדה מומלץ

(אני לא חברת פורום,אני רק עוברת) זה אומנם לא בדיוק יומן,אבל זה בהחלט סיפור התבגרות וממה שאני זוכרת הוא גם ממש נחמד אבל זה תלוי גם בשאלה כמה את קוראת,מה מעניין אותך ועד כמה את מוכנה להשקיע בקריאת ספר(האם,לדוגמא,ספרים באורך מסויים לא מתקבלים?)

sagiberg

New member
מומלצים../images/Emo47.gif

לגבי יומנים לנערות קשה לי להמליץ, אבל להלן ספרים נהדרים אחרים: שני ירחים/שרון קרי'ץ הוצאת ידיעות אחרונות (מסע התבגרות של נערה- אולי יתאים לך) האריה המכשפה וארון הבגדים/ לואיס (הוצאת מחברות לספרות) מעבר לכביש או חבורת עלומים / דבורה עומר הארי פוטר

Rivendell

New member
כבר המלצתי, ואמליץ שוב

היומן של אנה פראנק. מרגש, נוגע ללב, אמיתי וחזק. תוכלי גם לפתח קצת את העבודה עם רקע היסטורי וכו'.

עינת ג

New member
תנסי את...

אבא ארך רגליים - אמנם יש כאן מכתבים אבל בעצם זה מעין יומן (הנמען נשאר עלום עד סוף הספר כמעט) - אין תשובות למכתבים. ועוד ספר חדש שיצא - יומן של שתי נערות בששם "שתיים". שכחתי את שם המחבר/ת. בהצלחה! עינת

ענתש

New member
בכל הנוגע לסיפורי התבגרות ולמרות

השנה בה הוא נכתב, ולמרות הגישה הפוריטנית והצדקנית, ולמרות השפה הארכאית של התירגום (לא מצאתי תירגום חדש אולי אני טועה) - אין, אין, אין על נשים קטנות. ותקום ותעמוד מי שלא מצאה לעצמה הד בתוך אחת מארבע הדמויות שם. ותקום ותעמוד מי שלא בכתה וצחקה עם הספר הזה. ספר הבנות האולטימטיבי, שמור לו מקום של כבוד בלב שלי.

למעלה