יורוליג מחזור 23: מלאגה נגד מכבי ת"א.

אילן די

New member
יש הרבה שחקנים שחתומים לשנתיים

כל הסגל לא יוחלף שוב.
מוזר שאחרי השנתיים הקודמות, לא היה ברור לך שזו עונת בניה ולא עונה שבה הולכים על כל התארים.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור לי שלא הולכים על כל התארים אך עם זאת, גם ברור לי שזו לא

עונת בניה, כי גם מי שחתום לשנתיים, כנראה יעזוב.
&nbsp
כמו כן, כנראה שגם ספחיה יעזוב, אז בכלל לא ניתן לקרוא לזה עונת בניה, כי מאמן חדש, ישנה את הקיים.

nu11

New member
אילן די

כדורסל זה משחק פשוט - " מי שקולע יותר מנצח " -
&nbsp
ולכן -
&nbsp
אימוני קליעות מהבוקר עד הערב , 7 ימים בשבוע .
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

&nbsp

yanivya2

New member
ברגע שמכבי לא קולעת מ3 היא מפסידה...

כשכמה שחקנים תופסים ידית מ3 יש לנו צ'אנס לנצח. אתמול היחידי שקלע סביר ל3 היה רול. בחצי השני אחוזי השלשות צנחו לריצפה וכך גם נוצר יתרון בלתי מחיק.
מלאגה קלטו שמכבי לא פוגעת אז צופפו את הצבע וזה אילץ את השחקנים לידות שלשות, גם אם הם ידעו שאחוזיהם הם אפסיים בחצי הזה.
הבעיה החמורה יותר במשחק הזה היא הפציעה של טיוס. ראיתי את המשחק באירוע ולכן לא שמעתי סאונד, אבל זה היה נראה כמו שריר הירך האחורי... וזו בעיה כשבעצם אין מחליף. שגב הוא לא מאץ' אפ ליורוליג.
אם היו מחתימים את דיימון סימפסון מבעוד מועד היו מורידים את העומס מטיוס/פראחובסקי ומורידים סיכוי לפציעה. בנוסף גם במקרה פציעה היה לנו גיבוי טוב במחיר אפסי.
במכבי טוענים שאין להם כסף לחיזוק כרגע... אם הפציעה של טיוס היא ארוכה, קרי ייעדר מעבר למשחק מול צסק"א, אפשר לומר ביי ביי לטופ 8, כשכרגע גם ככה הסיכויים אינם גבוהים.

geashono

New member
בלי טיוס אין למכבי מה למכור ביורוליג

מצד שני יש להם יתרון של ניצחון וחצי על ויטוריה ומלאגה ,אז זה אמור להספיק.
במיוחד שגם הם לא קבוצות על,וגם הם יפסידו משחקים.

nu11

New member
geashono

לא הבנתי למה הכוונה - ניצחון וחצי -
&nbsp
אולי התכוונת ל - 2 ניצחונות ?

geashono

New member
ניצחון וחצי

הכוונה שבמצב של שיוויון נקודות,מכבי לא עולה.ולכן זה לא 2 נצחונות זה ניצחון וחצי.

yanivya2

New member
לפי הבדיקה שלי, אמרתי כבר לפני כמה משחקים - ויטוריה עדיפה

סדר המשחקים שלה קל משלנו והיא צפויה לעבור אותנו, אלא אם משהו בלתי צפוי ייקרה, כמו למשל פציעות של שחקנים מובילים שלהם או החתמה מפתיעה שלנו...
אני אמרתי את זה בסביבות המשחק מול ז'לגיריס, כשכולם פינטזו על מקום 6-7.
במכבי חייבים לשפר את הקליעה מ3, בייחוד בחוץ. מכבי הופכת יותר ויותר לקבוצת בית (שיכולה לנצח/להפסיד לכל קבוצה בבית, אבל בחוץ כמעט ואינה מסוגלת לעשות דבר).

yanivya2

New member
טיוס מתח את שריר הירך האחורי

מישהו יודע אם הוא מתאמן כבר עם מכבי?
בלעדיו אין לנו הרבה סיכוי לנצח את הרוסים. איתו יש סיכויים לא רעים בכלל בתנאי שהאנטר עדיין מושבת. הרוסים יבואו עם היינס בלבד, בלעדיו הם ישחקו עם הרכב פורוורדים (קורבנוב ויתר הפורוורדים הרוסים לא אתלטיים מספיק), דבר שנוח יותר למכבי להתמודד מולו.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם רק נתפס השריר, שינה טובה והוא יהיה כמו חדש למחרת

אם זו דלקת בשריר, צריך לפחות שבוע שזה בדיוק הזמ עד צסק"א.

אילן די

New member
ממה שאני שמעתי, דיימון סימפסון רצה 1.8 מליון דולר לשנתיים.

במחיר כזה הוא לא מציאה בכלל.

ערני222

New member
קיבל 25000 דולר לחודש ,לא יותר(דובי פיק)

לו היו מביאים אותו לחודש עד ארבעה חודשים זה 25k -100k .כך ,לפי דובי פיק.
ובזה מכבי יכולה לעמוד ,גם אחרי תשלומים מיותרים שהיא עומדת בהם בשל "נפלאות " העונה הקודמת ותשלום על הפרת הסכם לגל מקל ולנדסברג והחזקת מנהל קבוצה ושלושה מאמנים ...

דיברגנט חדש

Well-known member
את הסכום הזה, הוא בהחלט שווה

המשחק שלשום שלטיוס נתפס השריר, הראה כמה הוא היה יכול לחלץ את מכבי מהבוץ ולהשיג ניצחון במשחק הזה.

דיברגנט חדש

Well-known member
השאלה היא, אם הוא לא מרגיש פגוע מזה שלקחו אותו רק לחודש

ואח"כ השליכו אותו ללא כל סנטימנטים.

yanivya2

New member
התכתבתי איתו בפייסבוק, והוא ישמח לחזור למכבי בכל עת

גם בקיץ בpre-season הוא מאוד רצה להגיע, אפילו השאיר את תמונת הפייסבוק שלו עם מדי מכבי, עד שלבסוף חתם בטורקיה כשהבין שאין סיכוי למכבי.
גם במהלך העונה כשהתכתבתי איתו הוא אמר שיישמח לחזור.
אין לי אינטרס אישי להביא דווקא אותו למכבי... אבל מכבי משוועת לחיזוק, ללא חיזוק טוב אנחנו פשוט לא נעלה.
במכבי משחקים על הקטע שלא רוצים להביא חיזוק שלא יועיל, ומצד שני אין כסף לחיזוק שיועיל...
סימפסון תרם המון למכבי בחודש אחד.לא זכור לי זר אחד במכבי שתרם כל כך הרבה והשתלב כל כך מהר במהלך עונה כמוהו... ולא, לנגפורד לא תרם כמו שחושבים, כל סל שקלע בהתקפה הוא החזיר בהגנה עצלה. גם מה שקלע עשה בצורה סוליסטית, ולכן קל היה לעצור את מכבי בהצלבה.

nu11

New member
מכבי NBA

מכבי NBA " כשלה " שוב במשחק חוץ זה כבר נהפך להרגל אצלה

הצברים שוב לא שותפו וגם זה נהפך להרגל אצלה

2 " הכוכבים " של מכבי NBA " כשלו " גם הפעם

המזל של מכבי שהקבוצות שמתחתיה גם הפסידו ונקווה שיפסידו גם שבוע הבא .

למעלה