טיסת צילום

laadan

New member
בעקבות הנאמר כאן לי הכל ברור

בכניסה וביציאה למנחת בן שמן מגדל בן גוריון לא רוצה שאז"מ "יבלבל לו את המח" כל עוד הוא יודע איך נכנסים ויוצאים משם. לכן כתוב לא להתקשר. זה לא נותן צ'ק פתוח להסתובב ב-CTR נתב"ג ללא קשר בגבהים שונים ומשונים.

yonieinav

New member
ומה שקורה בשטח....

"מיליון" אז"מים,עוברים יום יום בנתיב האז"ם שנמצא מזרחית לנתב"ג,טסים בנונשלנטיות,עד גובה 200 רגל בערך,אחלה ,בשוליו המזרחיים של סי טי אר ב"ג,מתחת לפיינל 30 ואף מתחת לפיינל 26. חלקם עוברים לקשר עם ב"ג חלקם....לא

ואולי פעם נשמע מישהו מוסמך

נאמר לי יותר מפעם אחת שמגדל בן גוריון לא רוצה שנפריע לו בדיווח על החציה מדרום לצפון או להיפך, כאשר אני חוצה שם אני מאזין למגדל ולא מדווח, אם תהיה הנחייה ברורה, אדווח בכל כניסה ויציאה מהCTR. לגבי גובה הטיסה, אני מזמין כל טייס לנסות לטוס שם בגובה 50 רגל בין הגבעות, העצים ועמודי החשמל בלי שום מקום לנ.א. הטיסה בגובה של כ 400 QNH היא בגובה המינימלי שמאפשר פעולה במקרה חירום.

רן בג

New member
"מוסמך כשרות" או מה?

מה שאתה מבין, זה מה שאתה עושה (בלי קיטבאג..). ואם אתה לא מבין זו בעיה של מי שכתב ולא של מי שקורא.

טעות בידך,אי ידיעת(אי הבנה)החוק

אינה פוטרת מעונש!ואם מה שכתב המחוקק מעורפל (כמו האיי איי פי),בעת תאונה או,מקרה ביטוחי אחר חו"ח השופט יפזר את הערפל,ולא בטוח שלטובתנו....

למעלה