חשוב!!!!!!!!!!!

נעמה ט

New member
חשוב!!!!!!!!!!!

תראו אני יודעת שהמצב שלנו בארץ הוא באמת מצב מסובך, אבל אני חושבת שזה לא אומר שאנחנו צריכים להתעלם ממה שקורה בעולם! תראו בצפון קוריאה מתרחשת זוועה נוראית. הורגים שם אנשים בתאי גזים ועושים על גופם ניסויים כימים! בתור העם היהודי שעבר את אותו הדבר לפני 60 שנה וסבל את הסבל הנוראי בגלל שתיקת העולם ה"נאור" . לא ייתכן שנשתוק! קצת מידע: בצפון קוריאה ישנו שלטון דיקטטורי . כל מי שמתנגד לשלטון נחשב לאסיר פוליטי, השלטון לוקח את האסירים הפוליטים ואת משפחותיהם וממית אותם בתאי גזים- בידיוק כמו לפני 60 שנה!! לפני כשנה הוקם בישראל הועד הישראלי למען האסירים במחנות בצפון קוראיה ע"פ עדויות של אנשים שהצליחו לברוח מן התופת. אני חושבת שאסור לנו לעמוד מנגד ולשתוק! אנחנו חייבים לבוא ולהרים קול זעקה ! לכן- ביום שלישי הבא 1/2/05 כ"ב שבט, כולנו נגיע להפגנה בירושלים (מול משרד החוץ) בשעה 16:00 בעניין הסעות, אפשר ליצור קשר איתי, באימייל! [email protected] אשמח לראות את כולכם!!! תזכרו שבידנו לשנות! יום טוב לכולם, ובבקשה תעבירו את ההודעה הזו לכל החברים שלכם!

באמת מאוד מאוד חשוב

גם אני חושבת שהמחוייבות העמוקה ביותר של העם היהודי אחרי השואה היא להיות בני אדם כלפי עמים אחרים ולא להיות חלק משתיקת העולם לנוכח אכזריות שכזו.

עם כל האהדה לנושא,

1. זה לא קשור לפורום. 2. למה להפגין מול משרד החוץ הישראלי? איזו השפעה יש או יכולה להיות למדינת ישראל על צפון קוראה? אולי עדיף להפגין מול שגרירויות של מדינות שיכולה להיות להן השפעה כמו סין, ארה''ב, איחוד אירופה...

לפעמים יש מקום למה שלא קשור

בעיקר כשזה לא הופך לשרשורים ארוכים. משרד החוץ הישראלי קשור מפני שאנחנו חלק מהעולם השותק שלא עושה דבר נגד זה. לאזרחים ישראלים אין שום השפעה על ממשלות זרות אבל אנחנו יכולים, ולדעתי גם חייבים, לעשות כל שביכולינו כדי שהמדינה שלנו, שקמה על בסיס אסון נוראי בו כל העולם עמד מנגד בשתיקה ולא עשה דבר, תפעל למען אנשים אחרים שנמצאים במצוקה ועינוי על לא עוול בכפם.

למעלה