חנינה לנהנתניהו תמורת פרישה מהפוליטיקה? חס וחלילה. ממש לא.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם לא שמת לב, ציטטתי כלעג

בינתיים, תמשיך לייבב ...

poseidon111

Active member
לא ממש, אני יכול עדיין לפנק אותך בגרעינים (רק אם תהיה מוצלח

כמו התוכי שאתה מזכיר לי).

RossieL

Active member
לא משפט ולא שדה

זה בדיוק הענין.
יש לו הזדמנות להוכיח קבל עם ועולם את חפותו.ש"אין כלום כי לא היה כלום".
את זה הוא יוכל לעשות רק בבית משפט.
אז למה הוא נלחם לא להגיע לשם ולעשות את מה שהוא זועק כבר שנים? שאין כלום כי לא היה כלום.
ובמקום זאת גורר אותנו למערכת בחירות שלישית מיותרת בעלויות שיכולות לשגע עדרי פילים שלמים וכמאמר שירו של שלמה ארצי "מאשים את כל העולם בכאביו".

שיהיה גבר, כן כן, גבר, שיעמוד מול המערכת המשפטית יחד עם 9 מיליון עורכי דינו ויוכיח שלהד"ם.
לא שרה, לא יאיר לא כחול לבן, לא ליברמן, לא הבלוק ולא אף'חד.
רק הוא וצבא עורכי הדין.
יש להם הוכחות לחפותו? שיביאו, יוכיחו ויתנו לאיש הזה שנשק ל 70 לסיים את חייווהקריירה הציבורית שלו בכבוד.
ואם יורשע, חלילה, שילך לשלם את חובו בגין פשעיו.

נורא פשוט.
בחיי שהרבה יותר פשוט מלזעוק 'תפירת תיקים' ולקרוע ולשסע את העם שגם ככה קטן ונאלץ להתמודד עם כל כך הרבה קשיים שרק הלכו והתגברו בשנה האחרונה בלי ממשלה מתפקדת ובלי תקציבים.

ואת המיעוט הזה שראינו בהפגנה הנוראית בתל אביב, הקהל המורעל ועם הרצח בעינים, אותם צריך להקיא מתוכנו ולא לדרדר עוד את השיח כי בסופו מישהו עוד עלול להירצח [אופס, כבר היינו שם, לפני 24 שנים, ראש ממשלה שנרצח על ידי יהודי!]

חיא2

New member
מה גבר? איזה גבר?

המושג הזה לא קיים אצל האשכנזי הכי מזרחי, עאלק, למרות שהאוכל של המרוקאים משמין את השכנוזה הפרטית שלו. המושג כבוד של גבר, גבר תקף רק לצורך הזזת עוד פיון על השולחן, לא באמת.
הכי באמת, אני מקווה, זה בלילה במיטה עם שרה, עירום ועריה, כשהיא רואה את כל הדפקטים שלו ומוכנה לקבל אותו, שם אולי בפעם היחידה כשזה קורה מדי פעם הוא גבר.

RossieL

Active member
רגע הפוגה [או שלא]

משהו שקראתי בפייסבוק [Reshef Shay סטטוסים מצייצים]
אם לא היה עצוב, בהחלט היה מצחיק ברמות אחרות

אני לא מבין מה קורה בבריטניה,
אשכרה היו בחירות ומישהו ניצח.
איזה מוזרים!

dory38

New member
ראיתי ואני שמח שג'ונסון ניצח

לדעתי זה יכול להעצים ולהשביח את יחסי ישראל-בריטניה. אני מעדיף שלא לדמיין, מה היה קורה אם ג'רמי קורבין היה מנצח, זה יכול היה להפוך לשבר גדול מאוד.

למעלה