חייבת את עזרתכם!

כמה הבהרות לעונים

קודם כל תודה על התשובות אבל כדאי שתבינו כמה דברים חוצמחשבון חשמל כל ההוצאות עלינו! הילד בגן ועזרה צריך רק כשהוא חולה.... אני עובדת משרה מלאה והבעל במזדמנות הלוואי והיה משהו קבוע היחידת דיור נבנתה על חשבוננו ורק הוצאות חשמל עליה נראה לי לגיטימי לבקש מסבתא עזרה שהילד חולה והכי חשוב....איך משכנעים את החצי שהכי טוב לעזוב??? הוא טוען שזה גם שלו ותודות? היא מקבלת תמיד ועל כל שטות ולא רק במילים אלה גם יותר ממילים

שש שבע

New member
טוב אז ככה

תגידי לה שתפחיתו מחיר שכר דירה מההוצאות של הבניה, שהיא תשלם לך את ההפרש, ואתם עוזבים, ופעם אחרת מותק, כשאת מספרת משהו - את כל הפרטים, הנה פרט אחד חשוב שלא סיפרת, וכל התמונה משתנה.

סבתא לא חייבת לעזור

סבתא שעובדת מגיעה לה מנוחה וחיים אחרי העבודה. אם סבתא מעוניינת לעזור בכף אבל לא בתור חובה. והאם אישה בגילה שגם עובדת לא צריכה מנוחה ועזרה בעצמה לפעמים?

שש שבע כל הכבוד דיברת בשם כל החמיות

כדאי שמפעם לפעם איזו חמות תפקח לצעירות את העיניים ותסביר להן שלא הכל מגיע להן. שאינן מרכז העולם. אנחנו ממלאות את תפקידינו עד שילדינו בגרו ונישאו, ויתרנו על לימודים חוגים טיולים וכו', כי הם היו זקוקים לנו בילדותם, עכשיו זו ילדותינו השניה וזכותנו להנות ממנה ומהחופש מספיק לילות לא ישנו כשהיו ילדינו חולים, ויתרנו על הרבה למענם ולכל דבר טוב יש גם סוף

אני מסכימה אתך.

לדעתי החמות עושה מעל ומעבר ואני כחמות לא הייתי מסכימה שלעת זקנה לא אראה בעצמי עולם. מה שכן לעזור פה שם-הכבוד.....

אוסה

New member
לצערי יקירה ...

היי , אני יודעת שקל לשפוט אנישים ואני מקווה שלא תחשבי שאני עושה זאת לך .... (הכי טוב לשפוט אנישים .... -הומור ) בכל אופן כל מה שהיא נותנת ועושה , זה בגלל שהיא רוצה ולא חייבת !! (אלא אם כן זה יותר מורכב ...) בכל אופן נצא מנקודה שהיא אכן עושה כי היא רוצה ולא חייבת ...... אז היא יכולה גם להפסיק את זה !! זה שהיא נותנת עכשיו לא אומר שזה חייב להיות ככה לנצח , ולכן אין מה לעשות לפעמים , ושהיא החליטה שזהו ...לצערי , קבלו זאת ! יאלה בהצלחה

ניני5

New member
לי נראה הכי נכון להשאר בבית כי הוא

שלכם ולשלם את ההוצאות בעצמכם. אם אתם רוצים לעבור בכל זאת, שחמותך תקנה ממכם את יחידת הדיור. אתם תקנו במקום אחר בתוספת משכנתא, ובעלך יעזוב את הסינור של אמו וימצא עבודה. אם הילד יהיה חולה, תקחו סטודנטית, או מטפלת. או שתשארי איתו בבית, או שבעלך ישאר איתו. מגיע לך 6 ימי מחלה בשנה עבור המחלות של הילדים. תזמינו את הסבתא רק לביקור של נחת עם הנכדים. וזהו. לגבי האחרים, אולי היא עוזרת להם כי הם לא מ"סודרים", כלומר לא נשואים. בהצלחה

היי שלום אני חדשה כאן וחייבת להגיב

חמותך לא חייבת לממן אותכם, לא חייבת לשלם לכם, ובוודאי שלא חייבת לשמור לכם על הילד כשהוא חולה, מספיק עם הגישה הזו " לראות כמובן מאליו את עזרת ההורים" אל תשכחו שהיום ההורים שהם אנשים בגילאי 50, 60 הם עצמם אנשים צעירים, פעילים עם סדר חיים והתחייבויות משלהם, אם אתם בחרתם להינשא ולהביא ילדים לעולם, עליכם ורק עליכם מוטלת האחריות עליהם, אל תנסו להפיל את זה על ההורים זה לא פייר. ובקשר לעזרה הכלכלית, זכותה של חמותך לעשות בכספה ככל העולה על רוחה, את נשמעת כועסת ורוטנת, באיזו זכות?

ניני5

New member
חידון בחרוזים, צודקת במאה אחוז.

הדור החדש של הכלות רגיל לקבל מגיל צעיר הכל. ולכן דורש שימשיכו לתת לו. לא מבין מה לא בסדר בזה.

הלא בסדר

שרןאים בהורים מובנים מעליהם. הם צריכים לממן את גחמות הצעירים וגם לסבול את קיטורהם עליהם................. השתנו הזמנים גם לגבי ההורים ומכיון שהרפואה עוזרת הם לא חשים רק כזקנים שצריכים לתת ולתרום רק אלא זאת הזדמנות חיים לחיות בלי האחריות על הילדים שבגרו.

למעלה