זקוק לעזרתכן

ג נ ן 11

New member
זקוק לעזרתכן

שלום לכולם, כיוון שלא הצלחתי להכנס בשמי (הוא תפוס) אז שמי הוא קובי, ואני זקוק לעזרתכן. בשנה הקרובה אני עומד לפתוח גן קטן ואני רוצה לדעת האם מישהי מכן תוכל לעזור לי ולמקד אותי לגבי הוצאות קבועות (חודשיות) ומשתנות שיש לעסק. מדובר על רשימה פורמלית בלבד על מנת לדעת שלא פיספסתי משהו לא צפוי. למשל: הוצאות משתנות - ביטוח (תשלום חד פעמי לשנה), ציוד ראשוני לחצר, ציוד ראשוני למרכזים השונים (אם יש למישהי ציוד יש שניה למכירה אשמח) וכן הלאה. הוצאות קבועות (חודשיות) - שכ"ד, ארנונה, חשמל, אוכל, ציוד יצירה שמתכלה וכן הלאה. רשימה מהסוג הזה מאוד תעזור לי, אודה מאוד למי שישלח (אפילו למייל הפרטי, ואשמח לסייע בהמשך למי שיזדקק ואני יודע לעשות את זה. אז בכל מקרה חג שמח לכולם קובי

עדימיט

New member
אשמח לעזור

שלום איפה אתה פותח את הגן באיזו עיר? אני עובדת בגן פרטי, שנה רביעית וכן אני עזרתי לבעלת המקום כיצד לנהל את המקום בהתחלה, כי למדתי גם ניהול גן. אני גם כנראה בשנה הבאה אפתח משפחתון עדיין לא החלתתי אם ברצונך . ויש לך אי סי קיו או מסינגר או אפילו באימאל אפשר להיות בקשר להתראות גננת S

Sean679

New member
לא יודע לגבי הרשימה המדויקת אבל אני רואה שלא ציינת ביטוח לעסק וזה לחלוטין אחד הדברים שצריכים להיות שם .

למעלה