זיהוי כרטיסנית טייגר

מצב
הנושא נעול.

חייםש1

New member
תודה על הרעיון

זיהוי כרטיסנית טייגר

אני מצרף תמונה שצילמתי היום במסוף דן, הסמוך לבית העלמין בבת - ים. מישהו יודע פרטים על הכרטיסנית שבתמונה ? היא נראית לי ממודל ישן מאוד. והלוואי שהיא הייתה מועברת לשיפוץ
תודה על הרעיון
אמנם לא עמדתי בצמוד לאוטובוס, אבל לא מצאתי מס' כלשהו עליו, רישוי או סידורי. אחפש שוב בפעם הבאה שאזדמן לשם.

ירון כץ

New member
בזמנו (2005) היה ג'מבו של דן במחנה סירקין

תודה על הרעיון
אמנם לא עמדתי בצמוד לאוטובוס, אבל לא מצאתי מס' כלשהו עליו, רישוי או סידורי. אחפש שוב בפעם הבאה שאזדמן לשם.
הייתי בשנת 2005 במילואים ביחידת "עוקץ" ששכנה אז במחנה סירקין (כיום היא נמצאת במקום אחר) והיה שם ליילנד של דן עם מרכב מסוג ג'מבו משנת 1976 (כתבתי על כך בעבר כאן בפורום), ששימש לאימונים של יחידת "עוקץ".
יחידת "עוקץ" עברה דירה מאז לבסיס אחר, אבל בהחלט סביר שהרכב עדיין שם ומדובר במרכב במצב טוב יחסית. הפנסים נאטמו אמנם, אבל הרבה חלקים נשארו: מרבית המושבים ישנם וגם מרבית החלונות נותרו שלמים.
אולי יש כאן בפורום "משוגעים" לדבר שיעשו מאמץ ויפנו לשלטונות צה"ל בנידון.

חייםש1

New member
על המידע

הייתי בשנת 2005 במילואים ביחידת "עוקץ" ששכנה אז במחנה סירקין (כיום היא נמצאת במקום אחר) והיה שם ליילנד של דן עם מרכב מסוג ג'מבו משנת 1976 (כתבתי על כך בעבר כאן בפורום), ששימש לאימונים של יחידת "עוקץ".
יחידת "עוקץ" עברה דירה מאז לבסיס אחר, אבל בהחלט סביר שהרכב עדיין שם ומדובר במרכב במצב טוב יחסית. הפנסים נאטמו אמנם, אבל הרבה חלקים נשארו: מרבית המושבים ישנם וגם מרבית החלונות נותרו שלמים.
אולי יש כאן בפורום "משוגעים" לדבר שיעשו מאמץ ויפנו לשלטונות צה"ל בנידון.
על המידע
זה היה ג'מבו רגיל או כרטיסנית ? בכל מקרה אני לא בונה על זה, דן איחרו בגדול את הרכבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה