ז'וז'ה - התקפת נוסטלגיה

Renat Zeitune

New member
ז'וז'ה - התקפת נוסטלגיה

נזכרתי בארנבון המקסים הזה שבזכותו התאהבתי בארנבונים, היו לי איתו יותר חוויות משוקוונילה, הוא היה הרבה זמן בבית של אחי, ותמיד אהבתי לבקר אותו במרפסת, גם הוא נהנה להיות בחברתי, הרגשתי זאת, בליטופים ובזה שהוא היה עולה לנדנדה שאני הייתי מתיישבת בה, שוקוונילה הייתה יותר חששנית ולא נתנה בי אמון מלא אולי כי גם הייתה מעט זמן איתי והיו הרבה סטרס איתי כשהייתי צריכה לקחת אותה לוטרינר, כשהייתי צריכה להכניס אותה לכלוב, בניגוד אליה, ז'וז'ה אהב ליטופים ורק חיכה שאבוא ללטף אותו, והצלחתי לפתות אותו להכנס למרפסת עם הקליק ביד שזה דבר שלא אשכח, אפילו שהוא נשך אותי בגלל ההורמונים שלו וניסה לפמפם אותי ואפילו השתין על היד שלי. לא יודעת איפה הוא כרגע, בניגוד לשוקוונילה אין לי דרך איך לברר אבל כן בטוחה שהיו לו רגשות אליי והיה זקוק לחום אנוש ולא רק לאוכל ושתייה. הייתי מפנקת אותו גם בירקות. פינקתי אותו בחציר אפילו פעם אחת כי לצערי האכילו אותו בכופתיות אז קפצתי לחנות קרובה אליי ובאתי עם חציר והוא אכל הכל. הייתי שמה לו מים כשהייתי רואה שמתרוקנת לו בבקבוק. יש לי עוד סרטונים שצילמתי ושהעלתי ליוטיוב. בלילות התחביב שלו היה לעלות על השולחן ובימים לתפוס מחסה מתחת.

ז'וז'ה לא התגברתי עלייך אפילו ששוקוונילה נכנסה לחיי.

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא מהמם!
טוב שנתת לו תשומת לב וחברה, ברור שרצה

Runny

New member
ארנבון ראשון
משום מה, ולא משנה מי הארנבון, יש לנו קשר מאד מיוחד עם הארנבון הראשון שלנו.
כל מי שאני מכיר שמגדל יותר מארנבון אחד מציין זה.
&nbsp
משער שיש משהו מיוחד בכך שהחויות הן ראשונות וראשוניות.
אצלנו זה ספוק האלוהי שהגעגועים אליו לא עוזבים אותנו אפילו לא לרגע.
למעשה הוא (וסקוטי כמובן) הסיבה שעברתי לטבעונות, הפך לי את המוח ואני מודה לו על כך.

למעלה