זהבה גלאון התפטרה מהכנסת

dory141

New member
תסביר לי מה הדרך של ביבי, בכל מובן שהוא?

מבחינה כלכלית, ההתעמרות בנכים מתכתבת עם 5 הממים של ז'בוטינסקי?

מבחינה דמוקרטית, האשמת השמאל (והמרכז, שהפך פתאום לשמאל), התקשורת והמשטרה, אתה חושב שהוא ופוטין שונים?
מבחינת מדיניות בטחונית (מדינית אני שם בצד), שחרור מאות מחבלים תמורת שליט והתקפלות במהומות הר הבית, זה סימן שמעיד על חוזק?
מבחינת הציפיות ממנהיג לאורח חיים סביר, האם בזבוזי האלכוהול, הסיגרים, היין והגלידות מזכירות במאומה את שמיר ואפילו את חובב הכבשים (בבטן), אריאל שרון?
מבחינת "נהירת הערבים לקלפיות", האם אין בינו לבין טראמפ הגזען קווים מקבילים?
הרשימה אינסופית, עד שמישהו יבין בליכוד שביבי הוא נזק אלקטורלי למפלגה, לא נכס. הוא הורס את המפלגה בדיוק כמו שהורס את המדינה.

צורי80

New member
שיפור החיים בכל מובן שהוא

אתה מוזמן להביא נתונים השוואתיים שיראו שמצב הנכים הידרדר,
כמו כל עם ישראל, גם הם נהנים מכך שאנחנו מעצמה כלכלית.

האשמת השמאל? תבדוק מי הם ראשי תנועות החרם בחו"ל, מוסלמים קיצוניים וישראלים לשעבר שמאלנים שמשקרים על מה שצה"ל עושה.
והמרכז זה מיתוג חדש לשמאל, כל מי שתומך במדינה פלסטינית הוא שמאלה מרבין ולא יכול להגדיר את עצמו מרכז אלא שמאל (ביבי לא באמת תומך במדינה פלסטינית, היום זה כבר ברור לכולם).

מבחינה ביטחונית נעשו טעויות כמו שציינת, אבל השמאל תמך בהן.

אני מעדיף רה"מ מצויין שחי חיים ראוותניים מאשר רה"מ סביר שחי חיים צנועים.
גם אם הוא יבזבז 10 מיליון דולר כל שנה, זה זניח ואפסי ביחס להשפעה של ההחלטות שלו.

טראמפ רואה עצמו הגירסה האמריקאית של ביבי, מה נעשה.

"ביבי הוא נזק אלקטורלי" זה משפט של שמאלנים שלא מצליחים לנצח את ביבי בקלפי ומחכים שהליכוד יחליף אותו.

dory141

New member
ביבי מאחז עיניים, לא מדינאי

רוב הטיעונים שהובאו כאן נשמעים כאילו דוקלמו ע"י יאיר או הדובר של נתניהו.
המצב הכלכלי טוב, אבל יכול להיות טוב יותר, גם של הנכים.
השמאל לגיטימי לא פחות מהימין ולא יותר ממנו, באותה מידה. עמותות מממנות את שני הזרמים הפוליטיים. אני גם תומך בכך שבצלם ושוברים שתיקה לא יקבלו זמן מסך ושידור בתקשורת ובמדיה החברתית.
מרכז זה גוף עצמאי לגמרי, לא שמאל ולא ימין. תעשה דה לגיטימציה ללפיד שבו אני תומך אלף פעם, לא תשלול את זכות קיומה של המפלגה שלו (או עתידית שתבוא במקומה). יש גם אפור בין השחור והלבן.
גם אני אגב, תומך שלא תהיה כרגע מדינה פלסטינית. שיחליטו עם הם רוצים שהחמאס ינהיג,הפתח, או כל תנועה אחרת.

צר לי, אני קצת מיושן לגילי ומעדיף ראש ממשלה עם אורח חיים צנוע, שמעדיף את מדינת ישראל לפני כל דבר (כולל שעות השינה שלו), שאשתו לא ממחזרת בקבוקים, שלא מעסיק חשמלאי ביום כיפור, שמעדיף להנהיג במקום לפלג ולשקר, שלא טוען שראה חיילים בריטים בירושלים ושאין לו פרנויות והזיות שווא. בקיצור, כל אזרח ישראלי בעל זכות להיבחר ששמו איננו בנימין נתניהו.

טראמפ לפחות ניהל עסקים בצורה מוצלחת, ביבי לא יודע לנהל מספרה.
ושאלה: לא כתבת כאן בעבר , לפני עידן ועידנים, בשם אחר? נשמע לי קופי דברים של אותו אדם.

צורי80

New member
אם זה לא מדינאי, אני לא יודע מה זה כן מדינאי.

ביבי מאחז עיניים כלפי העולם, ארה"ב, אירופה ועוד. כך הוא שרד את תקופת אובמה

מי אמר שיכול להיות פה יותר טוב כלכלית, בטוח שיותר רע כלכלית יכול להיות.

השמאל לגיטימי כל עוד הוא לא הולך להפעיל מבחוץ לחץ על ישראל, וכל עוד הוא לא מונע את הפיכת בג"ץ להיות מייצג טוב יותר של העם.
מרכז הוא גוף עצמאי, אבל אי אפשר לתמוך במדינה פלסטינית, דבר שרבין התנגד אליו, ולהמשיך להיקרא מרכז.

אתה מחפש ראש ממשלה צנוע-שופיני, אני לא.
ונתניהו מעולם לא טען שהוא ראה חיילים בריטים בירושלים, העיתון התנצל על כך

וכתבתי כאן בעבר באותו ניק.

dory141

New member
אובמה ב היה אדם שתקופת שלטונו הייתה רעה לאנושות

אבל מדוע אחיזת העיניים כלפי הבוחרים? בכל מקרה, אני לא מאשים את נתניהו בשחיתויות עד שהמשטרה והפרקליטות יחליטו אחרת. אלשיך לא הצביע בחייו לשמאל או ליש עתיד, או שאני טועה?

אבי בן 1231

Well-known member
איני מבין מה הקשר לשרה אך מילא ...........

אם מבחינה כלכלית עסקינן, אז הייתי מציע לך לתור בארץ צפונה, דרומה ומזרחה, מערבה זו בעיה.
מאז שחזרתי ארצה אני ממש נדהם כיצד רמת החיים פה של הערבים, למשל, ירדה פלאים.
לאחרונה נסעתי מספר פעמים לים המלח ולאילת נדהמתי ממצבם הירוד של הבדווים.
פעם בזמנים טובים יותר, כל בדווי מכובד היה לו אוהל ענק ומספר לא מבוטל של גמלים, מה שנותר להם היום זה וילות אבן במקום אוהל מהודר ומכוניות במקום גמלים, לא יכולתי שלא להזיל דמעה.
וצפונה המצב לא פחות גרוע, הכפר ג'סר אזרקה, הצמוד לקיסריה שפעם היה כפר עלוב בולע כמעט את קיסריה וצפונה הוא פרץ בדהרה, גם לאויר הוא פורח עם בנייני קומות מהודרים.
אך השיא, לדעתי, הוא הכפר פרדיס, שהיה כפר קטן בצומת שהתפשט מזרחה מהצומת לפחות בקילומטר וחצי. בתי אבן גבוהים ומפוארים מה לעשות הכל בגלל ביבי ושרה.

ברור שהיא נכשלה-

היא מתפקדת כיו"ר המפלגה
ולכן היא נכשלה.
חלילה להגיד שכל הכישלון כולו שלה
אבל היא הראש.
יחד עם זאת אם מרצ תשאר במתכונת הנוכחית,
כנראה שלא תצליח להתרומם.
לא הצבעתי מר"צ מימי.
לא תואם את השקפת עולמי המדינית ולא הכלכלית.
אבל לזכותם (והיא לא לבד שם) המלחמה העיקשת חסרת הפשרות על תפיסת העולם שלהם.
הפרלמנטריות החרוצה והאקטיבית.

אני יכולה להעריך את פועלו של יהודה גליק, את היושרה שלו, את ההתמדה, ובלי להסכים להגה אחד שהוא מוציא מפיו.
כנ"ל לגבי זהבה גלאון.

לגמרי

trilliane

Well-known member
מנהל
בתקופתה המפלגה הכפילה את כוחה מ-3 ל-6 מנדטים. זה דווקא לא רע

ובבחירות לאחר מכן היא הצהירה שאם המפלגה תקבל רק ארבעה מנדטים היא תתפטר כדי לפנות את מקומה לתמר זנדברג (ובסוף קיבלה חמישה ולכן היא לא התפטרה אז).
&nbsp
היא הצהירה שהיא מתפטרת לא כדי לפרוש מהחיים הפוליטיים אלא כדי לפעול לקידומה של מרצ לקראת הבחירות הבאות, אז כנראה שהיא מרגישה שהמשימה העיקרית עוד לפניה ולא הרימה ידיים.
&nbsp
גם אם לא מפרגנים לה, חייבים להודות שאלה לא התנהלויות שמאפיינות את הפוליטיקאים הישראליים...

פסוקו של יום

בוגי יעלון:אני תומך בהחלט באי חקירת ראש ממשלה מכהן.כמובן לא באמצעות שינוי חקיקה -אלא על ידי בחירת ראש ממשלה שאין על מה לחקור אותו.

או כמאמר הפתגם הידוע,
אדם חכם לא נכנס למצבים שאדם פיקח יכול לצאת מהם.
אז אם נבחר סוף סוף ראש ממשלה ישר, לא נצטרך לדאוג שמא יפריעו לו לעבוד עם כל מיני חקירות באמצע כהונתו.

אז מכבי ת"א בכדורסל ניצחה את בסקוניה,
מכבי ת"א בכדורגל הפסידה משהו כמו 4:0
אותו מועדון, אותה העיר, בוכים וצוחקים.

והסתיו כבר כאן

אבי בן 1231

Well-known member
ועל זה נאמר ברוך שפטרנו מעונשו של זה

יש מקרים, אומנם בודדים, ששמאלנים קיצוניים עושים מעשה טוב למען המדינה,
שולח לה מעל במה זו!!!

לא מסכימה!

היא הייתה פרלמנטרית מעולה וחרוצה והייתה אחראית להרבה חוקים טובים והמון הצעות חוק סביב העניין החברתי. היא הולכת לעשות לטובת המפלגה וההפסד הוא כולו שלנו. אל תיתן לשנאה לעוור אותך. אני מעולם לא הצבעתי מרצ ומאוד חבל לי שהיא עוזבת את הכנסת. אין כאן מקום לשאגות שמחה. זה חוסר הבנה של עבודה פרלמנטרית לעומת חזון מדיני.

אבי בן 1231

Well-known member
למה את מכניסה פה עניין של שינאה

אם מר"ץ היתה מטפלת בעניינים חברתיים היא היתה מעולה אך כאשר היא מטפלת בעיניינים שהם בהחלט נגד המדינה עם שקרים היא בעיניי מוקצת מחמת מיאוס.
המייסדת של ר"צ אם איני טועה זה היה השם, שולמית אלוני, היתה מובילה בנושאים חברתיים אך בעיניי היא היתה מוקצית מחמת מיאוס בהתנהגותה אל המדינה.
מה גם שהיתה אדם מגעיל, הכרתי אותה אישית!!!

כי אני לא מסכימה בפרשנות שלך את מהותה של המפלגה הזאת

לכן אני חושבת שכן יש כאן שנאה שמעוורת עיני חכמים.

אבי בן 1231

Well-known member
סליחה, אך לא כל מה שאת חושבת, את יכולה להלביש עליי.

לגבי אותה מפלגה אין הרבה פרשנויות, זו מפלגה שמכפישה בשקרים את המדינה.

אבי בן 1231

Well-known member
אני לא כתבתי שאת מפריעה, אך עושה רושם שאני מפריע............

את כותבת שתגובותיי נובעות משינאה שאני מקובע.
הרי את מטיפה, ובצדק, לדיון לגופו של עניין, מדוע להלביש סטיגמה

יש לי דעות משלי שמסתמכות על נסיון חיים בואי נתרכז בדיונים לגופו של ענין בלבד.

סבבה

אתה לא מפריע לי, אדרבא, זה מסקרן אותי לדעת אם אפשר לגשר על פער השקפות שכזה. אני מקווה שכן.

אבי בן 1231

Well-known member
בכדי למנוע טעות, לאיזה פער השקפות את מתכוונת?

ביני לבינך או בין הישראלים לערבים

למעלה