ועוד פעם הדת הארורה הזאת. חתן פרס חידון התנ"ך..............

זו לא הדת שלנו, לחרדים יש מונופול על הדת. בעולם הרחב........

יש לא מעט מדינות בהם משוכנעים שכל תושבי ישראל נראים ככה, עם זקנים ופאות ושטריימל עם קפוטה וכולם עוסקים בכסף (אפילו בארה"ב נתקלתי בתופעות שכאלו)
וכל מה שאני מביא לכאן זה כתבות מהעיתונות המציגים עבריינים דתיים שמציגים את המאמינים הללו באור האמיתי שלהם
&nbsp
לא להעלות לדיון חזן שזיין את הבת שלו מגיל 6 ? לשתוק? להסתיר את זה? לעולם לא
יש להציג בפומבי את הפרצוף של כל הנבלות הללו, ואל תשכל שמדובר באנשים שעושים הצגות וטוענים שלהם יש אמות מוסר גבוהות מאשר לחילונים

איציק3332

New member
כן אבל הכללת,ואין להם אמות מוסר גבוהות מאשר החילונים

הם בדיוק כמו החילוניים ויש שם פושעים כמו שיש אצל החילונים וטובים וצדיקים כמו שיש אצל החילונים

אולי (למרות שאני לא מסכי איתך). אני רק רוצה להבין משהו

בבסיס האמונה יש אגדה שאומרת שנפשו של האדם עולה השמימה לתת את הדין בפני בורא העולם ומי שצדיק נפשו נדבקת לנפש האל ומי שחטא ישר לגיהנום להישרף לעולמי עד
&nbsp
מה חושב עבריין, שחוטא כלפי מצוות הדת, להגיד לאלוהים בבוא יומו? איך הוא יצדיק את מעשיו. אישית אני מאמין שיש לו צידוק באחד מכתבי הקודש
&nbsp
או שקיימת אפשרות שהוא יודע שאין אלויהם והכל חרטא, והוא משתמש בדת גקרדום לחפור בו

marabo

Well-known member
מסתבר שלא הכול אתה מבין

יש לאדם יצר הרע, והיצר יכול להפיל כל אחד ולא משנה במה הוא מאמין

סתוונית333

Well-known member
צודק לגמרי , חתן פרס חידון התנ"ך העולמי שעבר על

איסור גילוי עריות.
טינופת חרדית
טפו

או שהוא יודע שכל הסיפור של אלוהים הוא סיפור ותו לא והוא סתם

מניאק שלא יכול להתגבר על הסטיות הנפשיות שלו כמו אלו שאין להם אלוהים

סתוונית333

Well-known member
אני בטוחה שהטינופת הזה ממלא באדיקות את המצוות הקשורות

באלוהים הדמיוני שלו כמו שמירת שבת וחג , כשרות , הנחת תפילין וכו'.
אבל לפי ההגיון המעוות והחולני שלו , יחס של כבוד למשפחה ושימוש בבנותיו לפורקן מיני זה כבר משהו אישי שלא קשור לחובותיו כאדם דתי.

marabo

Well-known member
מאיפה את יודעת שהוא חרדי?

אולי הוא היה אז סתם דתי ואולי היום הוא בכלל דתל"ש?

סתוונית333

Well-known member
אולי מה שצריך לעניין אותך הוא

המעשה הנתעב של הזבל ושאין לו שום ביטוי בתגובות שלך בשרשור ?
כהרגלך, אתה מאשים את היצר ומביא דוגמאות של חילונים רק כדי לא להתייחס לעבריין עצמו ששייך למגזר שלך .

marabo

Well-known member
וכי כתבתי שהמעשה לא נתעב?

אבל מה הקשר שלי לאותו אדם עוד לא הבנתי, בגלל שפעם לפני שנים הוא שינן הייטב את התנ"ך ועבר את החידון אז יש לי איזה קשר אליו?

סתוונית333

Well-known member
גם לא כתבת שהמעשה הוא נתעב .

והקשר שלך אליו הוא שבכל פעם שמוזכר דתי שעבר עבירה כלשהי , לא רק שאינך מגנה אותו אלא מתגונן תמיד בהבאת דוגמאות של חילונים .

marabo

Well-known member
ציון העובדה שהאדם דתי משמש את החילונים כאן

לא סתם כדי לספק אינפורמציה על עושה העברה אלא על מנת להכפיש את הדת ו/או את הדתיים, ואין לי כוונה להיות חלק מהמשחק הזה.
אני בהחלט מגנה מעשים מסוג זה וזה מובן מאליו אבל פה מדובר במשחק אחר לגמרי ולכן אני מביא דוגמאות של חילונים.
ובאשר להיותו של האדם הזה דתי, זה כלל לא ברור, זה שלפני 20 שנה נניח האדם שינן את התנ"ך הייטב ועבר את החידון זה אומר שהיום הוא דתי?

סתוונית333

Well-known member
כלומר, אתה חושב שמשחקים כאן במשחק של מי זה הצובר מס' רב

של נקודות לרעתו - חילונים או דתיים .
החשיבה שלך היא של פרנואיד שלא מוכן להודות במעשים הנתעבים של המגזר שלו וכאמור זה אופייני לך מאז שאני מכירה אותך .
וכן, הזבל שאנס את בתו מגיל שש עדיין דתי וגר בקריית ארבע.

marabo

Well-known member
יש לך איזו דתוטמר שאת קובעת שהוא דתי?

הרי אם הוא עבר כזאת עברה חמורה הוא מעיד שהוא לא פוחד מאלוקים, איך יכול להיות שהוא דתי?

איציק3332

New member
עזוב אותה היא מצורעת,ולכם אין בעלות על הדת

הדת גם של חילוניים,חילוני שאוכל חזיר הוא לא פחות צדיק מחרדי. והומו לא יהודי פחות טוב מדתי. אין לכם מונופול על הדת. היא לא דוגמא בכלל כי היא הוציאה את עצמה מהיהודים ומאחל לה שתתאסלם כי לשם היא מתאימה. אבל אתם הגיע הזמן שתאהבו ותכבדו כל יהודי...חילוני רפורמי הומו שמאלני ימני. יש הרבה זרמים ליהדות וליהודים ועלינו לכבד ולאהוב את כולם,ואף אחד לא יותר טוב מהשני ולאף אחד לא מגיע יותר כבוד,כולם שווים

marabo

Well-known member
זה פשוט לא נכון מה שאתה כותב

לא יודע מה זה "בעלות על הדת", לעם ישראל יש את התורה וכל אחד יודע ממה כתוב שם, מי שבועט בתורה באופן כזה בוטה שהולך לאכול חזיר הוא בדיוק כמוה.
זרם שהולך נגד התורה לא יכול להיות "זרם ביהדות" הוא אולי "זרם" אבל במשהו האחר שהוא המציא.

למעלה