והנה קצת אייל גולן

ובכנסת כמובן שמים קצוץ לקול המחאות

https://www.maariv.co.il/culture/mu...JTn2fMfho4n4DYZm9fjwliNQyXhX4zydXD_uRdRJ8Z3kY

נאווה בוקר האורקל החדש של הכנסת.
מעניין מה יש למירי רגב להגיד על המחטף שעשו לה מתחת לאף.
בקיצור, בכנסת שלנו מיישמים היטב את המשפט:
הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
הם עושים מה שבראש שלהם.

Faria

New member
עם כמה שזה מוזר לי לכתוב זאת, אני מסכים עם הענקת הפרס

בסופו של דבר הפרס מוענק על הישגים בתחום המוזיקה, לא על היותו אדם טוב או לא.
ברור לי שאייל גולן הוא חלאה, אולם אין הוכחות שביצע עבירה פלילית. באופן אישי אני מצליח לרוב להפריד בין האופי של אמן לבין האמנות שלו.
&nbsp
הפרס הוא על הישגים בזמר העברי, ולמרות העובדה שאני חשוב שהמוזיקה שלו גרועה והולכת לבינוניות המשותפת הנמוכה ביותר, אין ספק שיש לו הרבה מעריצים וראוי שהמדינה תוקיר אותו על כך.
&nbsp
&nbsp

דינהמית

New member
תעודה שניתנת מח"כ ולא מהמדינה, הקריטריונים לא ברורים

להערכתי הקריטריון העיקרי הוא מה לדעת חברת הכנסת יביא לה עוד קולות בפריימריז,
להערכתי ולמרבית הבושה היא כנראה צודקת

aaa123

Member
אני לא תומך באייל גולן אבל בושה וחרפה איך שרונית צח כותבת

לא הייתי כותב על אף אדם
"ההיא שבתחרות איי.קיו. עם מגירת הנעליים שלי תגיע למקום אחרון"

לא הייתי כותב על נשים "חסרות מוח" רק בגלל שהן תומכות במי שלדעתי אשם בעבירות מין.

ALON408

New member
אני לא ממעריצי אייל גולן

והוא לא דמות חיקוי עבורי כמו שיש עוד כמה ,אייל גולן הביא את זה על עצמו מה שנקרא,כולם יודעים שהוא אוהב לזיין,אבא והבן די דומים,וכולם יודעים שמי שסלב וכו גם יכול להיות מצב שיזיין לא מעט,טיפוס כזה אם הוא לא היה זמר ורק פשוט עם היה תומך בלא מעט בכל המסכנות וכו בשביל לקבל סקס!
וכל אלו שהולכים לזיין קטינות בתיאלנד זה יותר מוסרי?איפה האחריות של הנערות האלו והורים שלהם ?אך נערה הולכת לבית זר עם גבר בן 40?
כן מפורסם או לא צריכים לעשות כאן חשבון נפש,הרי אם הוא לא היה זמר מפורסם הן לא היו הולכות אליו נכון?
בפן המוזיקלי יש לו תרומה אדימה למוזיקה ובהתאם גם הכנסות והרווחים שלו,בפן המוסרי גבר סלב שתוקע כל מה שזז ואולי גם נשואות מעדיף לא לדעת אם זה נכון,אז יש בעיה חברתית אבל מי אני שאטיף מוסר???
למה לא באים לבוהמה התל אביבית שחגגה לא מעט בעשורים עברו?
אם הייתי סלב כיום לא הייתי שוכב כאן עם בחורה פנויה בסטוץ מפחד שלא יקפצו עלי אחר כך..

דינהמית

New member
נאווה בוקר החליטה לתת תעודת הוקרה של נאווה בוקר לזמר כלשהו

היא לא מייצגת את הכנסת, היא לא מייצגת את הממשלה, היא לא מייצגת את המפלגה, היא מייצגת רק את עצמה.
&nbsp
גם אורן חזן ויאיר נתניהו יכולים להעניק תעודת מפעל חיים לבעלים של מועדון הפוסיקט, אורן חזן כח"כ מכהן יכול בדיוק כמו נאווה בוקר להזמין את הבעלים לכנסת ולהעניק את התעודה בכנסת ישראל.
&nbsp
זכותם של חברי הכנסת להתנהג בצורה כזו, זכותם של אזרחי ובמיוחד אזרחיות ישראל לבחור במפלגות שמתייחסות כך לנשים.
&nbsp
כמובן שזכותם של אזרחים ואזרחיות לנצל את חופש הביטוי ולהביע את דעתם על הבושה הזו.

lj101

New member
מעניין ממתי המוסר הפך לחוק במדינה ?...

מה עם אותם שמזדינים בשירותים של הפאבים עם פרטנרים מזדמנים/מזדמנות ? גם אותם מישהו הולך ושואל עם מי היית/הייתה או מה היה הגיל שלו/ה? חלקם לוודאי יהפכו בעתיד לשועי הארץ והמנהלים הבכירים, מדובר בשמנה וסלתה של המדינה, אלו שרוקדים לצלילי הדאנס בלועזית, הרי בפופ המזרחי/ישרלי יש רק סוטים....
אז תפסיקו לרדוף אחרי אייל, כי כמותו יש המון....

דינהמית

New member
מבחינתך יש גזירה שווה בין משכן הכנסת ושירותים בפאב

בניגוד אליך יו"ר הכנסת מר יולי אדלשטיין אמר:
"הכנסת היא בית העם, והיא מייצגת את התקוות שלנו ואת הרצונות שלנו. ממשכן הכנסת צריכה לצאת בשורה של ערבות הדדית, של מחויבות אזרחית, של אמונה בכוח שלנו להפוך את מדינת ישראל למקום שאי אפשר להתחרות באיכות החיים שלו".

למה אף אחד

לא הוקיע את דן בין אמוץ למשל?
למה ח"כ לשעבר קיבל משרה באוניברסטה העברית (עד שכמה נשים זעקו)?
למה איבגי שהיה כבר בחזקת חשוד נחקר קיבל פרס?
למה נשיא לשעבר, ראש ממשלה לשעבר, שר חוץ לשעבר שדאג כשר חוץ שהמאהבת שלו תקבל משרת שגריר והוא טס אליה על חשבון המדינה לא פעם ולא פעמיים ואין פוצה פה ומצפצף?
והתשובה היא פשוטה.. צביעות... פשוט כך..

ואין כאן הבעת דיעה עלמתן הפרס או על האיש..

דינהמית

New member
אף אחד לא הוקיע את דן בן אמוץ
אתה חי במציאות אלטרנטיבית

איזה כייף לך שאתה אתה.

איפה יש הוקעה?

את רואה? אני חי במציאות אלטרנטיבית, אבל עדיין מציאות,
בניגוד לאחרים שלא חיים במציאות, שחושבים שהערבים שוחרי שלום ואוהבי ישראל ויהודים שבאים רק לחבק אותנו..

למעלה