ואת כבר אישה - קסנדרה

מילי**

New member
ואת כבר אישה - קסנדרה

ואת כבר אישה הגיע היום בתי הגיע היום ואת הגעת לאושרך הגיע היום בתי ואני ידעתי שיגיע ידעתי שיגיע היום בו אתגעגע לחיבוקך הקטן שעטף את צאוורי לפיך המתוק שנשק לשפתי נשיקה חמה ואוהבת למילות התום... ``אמא אותך אני הכי אוהבת..`` בשמלה לבנה, עמדת בתי נסיכת החלומות שיערך הזהוב האסוף חושף את צאורך הלבן עינייך, עיניי איילה ומבטך זוהר מאושר ואני דומעת דמעות אושר וגעגוע לימים אחרים לילדותך הגיע היום בתי ואת כבר אישה. קסנדרה

מילי**

New member
למלאך מקסנדרה

מלאך יקרה ורגישה יום שמחה הוא לי, בתי מתחתנת בשעה טובה בעוד מספר שבועות, יום מאושר בחיי. קסנדרה

לקסנדרה היקרה :)

קסנדרה ------- מזל - טוב !!! אני מאוד מאושרת בשבילך !!! ורוצה להקדיש לך ולבתך שיר שכתבתי לחתונה של קרובת משפחה שלי שני שמות חרוטים בגזע חתומים בתוך לב אחרי פגישת בין ארביים של אהובה ואוהב בשקט לחש אז באוזנה את המילים ולבסוף הוסיף ואמר שאין אחרת היא כבר לא ידעה צלילים ובליבה הבינה שהיא מאוהבת וכך פרחה לה אהבה חדשה אהבה של נעימות המתנגנות במיסתרים ואותה מלווים מלאכים אשר שרים והיום הכלה מתוקה על כן תנו לה חיבוק ונשיקה והחתן, אש החשק יוקדת לו בעיניים על כן הרימו את כוס היין ( ואני מוסיפה לחיים ! :) ) מאחלת לזוג החדש את כל האושר בעולם מעומק ליבי וגם לך קסנדרה יקירתי. ענבל

מילי**

New member
למלאך המתוקה מקסנדרה

למלאך המתוקה הפעם הצלחת לרגש אותי עד דמעות. תודה לך מקרב לב על האיחולים ועל השיר המדהים. ברשותך העתקתי אותו ואמסור אותו לבתי, עם איחולייך. קסנדרה

@poet

New member
את משהו משהו

אני כל כך אוהב את הדברים האלה קסדרה? את כותבת אותם? כי אני מתייק אותךם אצלי במחשב ושומר לנצח poet as dekel forums admin

מילי**

New member
לפואט היקר מקסנדרה

לפואט היקר קודם כל תודה על התגובה והפרגון. לשאלתך, כן כותבת אותם, מכל מה שקורה לי בחיים, ומסביבי, חומרים מהחיים. לפעמים מתעוררת באמצע הלילה, כותבת וחוזרת לישון. אתה יודע שאני אוהבת אותך. קסנדרה

@poet

New member
הו כן...

קסנדרה ,, שאלה אחת? חמודה מי הולך בכלל לישון בלילה? מי יכול להירדם? אני חושב שרק אנשים עם מצפון נקי יכולים , אנשים כמוני וכמוך גורלם , לכתוב בלילה . ולסבול ביום אוהב אותך poet forums admin

מילי**

New member
לפואט מקסנדרה

פואט יקר שלי לא אריב איתך על סוגיה זו, מי אוהב את מי יותר, אני אותך או אתה אותי. בעניין הלילה, הו כמה שאתה צודק, הלוואי ויכולנו אחרת, אבל,,,, האחרים יוצאים נשכרים מנדודי השינה שלנו, לא כך???? קסנדרה

למעלה