התמודדות עם מפלצת

Lhuna1

New member
מצטרפת לתגובות שמעלי*

או שתתחילי להתנהל מולה באסרטיביות וביטחון - תגובה עניינית לכל טענה מקצועית, ותגובה "משתיקה" לכל הערה אישית (אפשר גם בקטע הזה תגובות הומוריסטיות - הומור עצמי וקצת ציניות גם יכולים לעשות פה פלאים).
&nbsp
או שתחפשי מקום אחר
(וממש אין צורך להרחיק לאוסטרליה או לחברה "אמריקאית" כמו שניסה פה איזה אובסס לרמוז...)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
*פרט לתגובות המלגלגות בעניין הדמעות, שיוצאות באופן טבעי להרבה אנשים (כולל גברים) במצבים של תסכול, וזה נורמלי, לא צריך לעשות מזה עניין וזה לא עושה ממך ילדה בגן. ראיתי גם גברים בני 40 עם לחלוחית בעיניים אחרי ש"הפסידו" בעימותים בחברה, למרות שהרוב לא שמים לב לזה.

zaske

New member
הערה מסויימת

לא יודע אם היית במצבה, קל להטיף למי שלא היה.
לך אולי נוח לחיות בתרבות שלא הכי מכבדת חוקי עבודה , זה לא תקין ואין סיבה להשלים עם זה.
בחברות אמריקאיות, המקסימום (מבחינת חומרת החוק, עונשין) בין חוקי ארה"ב לחוקי המקום (בו יש סניף) קובע, ולכן אם בחוק מסויים החוק האמריקאי נוקשה יתר, לפי יהיה העניין ודרך ההתנהלות בחברה גם בסניפים אחרים. כמובן שקורות תקלות, אבל במידה והן מוצפות הלאה הן מטופלות.
כשכתבתי חברה אמריקאית, התכוונתי חברה אמרקיאת עם סניף בישראל. אינטל למשל, רד-האט, סיסקו, איי בי אם, emc, באמת באמת באמת לא חסר.

היא לא צריכה להיות אסטריבית בעניין זה (בעניינים אחרים בהחלט) , ולא צריכה להיות שום דבר אחר, הערה ולגלוג כלפי אדם בשל גילו (בהנחה כמובן שההערה נאמרה) היא big no no וצריכה בהחלט להיות עילה לפיטורי העובד המלגלג.

Lhuna1

New member
איפה ראית שהטפתי?

אני הבנתי בדיוק למה התכוונת ואין כבר כוח להגיב לך. אני רק מאחלת לך שיום אחד תהיה מאושר באמת איפה שאתה ותפטר מהצורך לכתוב כל הזמן בגנות ישראל בשביל לשכנע את עצמך שאתה שלם עם בחירתך.

&nbsp
&nbsp
אבל בבקשה לא להמציא דברים. לא היה שמץ של הטפה כלפיה בדברי.

zaske

New member
את יודעת שסוג של אמירה, ביטוי, כן?

זה לא שאת איזה כומר.

מה שמצחיק זה שאתם חושבים שאני לא מאושר. אני באמת מאושר. ולא רק כי נניח עובד פחות שעות וכו' וכו', אלא ברמה של האושר, יעני - אם יש 365 יום בשנה, כמה ימים אני קם בבאסה וכמה במצב רוח שהוא בין סבבה לממש שמח. אז יש עליה במגמה (לאחרונה יותר עצבים בגלל השיפוץ של הבית שקנינו אבל זה זמני).

אני אסביר מעבר -הייתי פעיל פוליטי 4 שנים. אכפת לי , באמת אכפת לי , ממה שנקרא החלק הנורמטיבי (כל אחד שיחליט בעצמו מה זה אומר) של "בני עמנו" , היה לי אכפת כשהייתי פעיל פוליטי, וגם אכפת לי עכשיו. אני מאמין שהחלק הזה מונה כ30 אחוז מהאוכלוסיה, ללא שייכות למפלגות אגב, הם יכולים להיות ימנים או שמאלנים ואפילוח דתיים וחרדים.

יש כאלה שחושבים שאפשר לתקן, אני לא חושב. לדעתי תם ונשלם הסיפור, זה כמו חולה גוסס שצריך לבחור בין לנסות להשאיר אותו בחיים בכפיה לבין המתת חסד.
יש אפשרות לצעירים (יחסית, גם בני 40 יכולים) להגר ולחיות בצורה טובה. לא רק בהייטק. לא כולם בהייטק. אני לא רוצה לחזור על המספרים, אני כותב אותם בכל מקום בערך ברשת וכל מקום שמאפשר לי לעלות תמונות בתגובות אני מעלה נתונים מספריים שאיגדתי בתמונה (יותר קל , וגם אפשר להעזר בעזרים גרפיים).
כן, אני לפעמים מטריל פה סתם כדי לשגע אותכם או כתגובה לויכוח (והרבה פעמים אני שותק, אבל כן - יש מקומות בעולם שחוקי עבודה נאכפים בצורה טובה יותר), אבל יש מצב שראית גם תגובות שלי ברחבי הרשת.
כל עוד אף אחד לא מעליב אותי , אני לא מתכסח איתו או איתה (נכסתי לשרשור כסאס עם שתי מגיבות באיזו כתבה של ynet ), אין לי שום כוונה לשכנע את האופטימיים או האדישים, הדברים שלי מכוונים רק לאלה שחושבי םשהו "לא בסדר" או כנאמר "משהו רקוב בממלכת דנמרק".

אגב - את אותה הערה שלך אפשר להפנות לאנשי סוכנות והתגלית בערי אוסטרליה. באמת שאין להם מה לחפש פה. הם גם מקבלים כסף על המעשים שלהם, אני לא.

Lhuna1

New member
אני מאמינה שאתה מאמין לעצמך

אבל זה סימפטום די נפוץ של אנשים במצבך (והכחשה היא חלק בלתי נפרד ממנו).
ראיתי את זה קורה לעוד "יורדים" בפורומים אחרים.
ואין לזה קשר לשום מצב אמיתי בארץ או בעולם (אין שום ויכוח על זה שיש מקומות טובים פי אלף מישראל לחיות בהם. אני הראשונה שאגיד את זה. אני לא פה מתוך בחירה. זה פשוט לא קשור לעניין בכלל.) יש לזה קשר אך ורק לצורך לקבל חיזוק לבחירות האישיות שלך, ע"י זה שכמה שיותר אנשים יעשו את אותה בחירה, וע"י מתקפה בלתי פוסקת נגד הבחירה האחרת. כי למרות שעל פני השטח הכל טוב, יש לך קושי פנימי שמודחק ויוצר דיסוננס קוגניטיבי.
יש דרכים טובות ויעילות יותר להתמודד עם הקשיים הללו, אבל בשביל זה צריך קודם להכיר בקיומם.
באמת מקווה בשבילך שיעבור לך, אבל בינתיים זה מעיק פה, ולכן אני מגיבה לך כמו שאני מגיבה.
&nbsp
אגב שליחי הסוכנות גם מקבלים כסף וגם יש להם אידיאולוגיה- בדיוק בגלל זה אין להם דימיון למצבך. הם לא פועלים מתוך צורך רגשי שלהם לחיזוקים.
&nbsp

vinney

Well-known member
את מנסה להדמות לאותה בחורה בריונית?

כי זה ההסבר היחיד להתקפה חסרת כל הצדקה הזאת שלך.
&nbsp
זה בסדר לא להבין, אבל אם לא מבינים - שואלים. לא תוקפים באלימות. בסך הכל יצאת בדיוק כמו הילדונת הזאת בהודעה הפותחת - בחורה סתומה חסרת בטחון עצמי שלא מסוגלת להתמודד עם האחר ולכן תוקפת.
&nbsp
אני בטוח שאת יכולה להיות יותר טובה מזה. אם רק תרצי.

Lhuna1

New member
אין לי שום מושג איפה ראית פה התקפה כלפיך. בחיי.

כתבתי לשואלת שלבכות זה בסדר, כי חשבתי שתגובתך כלפיה היתה מעליבה (ולמרות זאת כלל לא הגבתי לך).
בתגובה אתה זה שתוקף אותי פה בצורה היסטרית וחסרת בסיס.
אין לי מושג מה אתה רוצה וממה נפגעת.
אתה כתבת שהיא כמו ילדה בגן.
אני כתבתי לה שהיא לא כמו ילדה בגן.
לא להסכים עם מה שכתבת זו התקפה כלפייך? ממתי?
באמת אני שואלת.

Lhuna1

New member
לחלוטין היחיד שתקף בשרשור גם אותה וגם אותי זה אתה.

ציטוט שלך: "מה את ילדה בגן"?
זו תגובה פוגענית ותוקפת.
אף אחד אחר לא הגיב לה כך.

vinney

Well-known member
הדבר היחיד שפוגע בך זה מה שאת בוחרת להפגע ממנו

אני רציתי להראות לה את הרושם שהיא מייצרת.
&nbsp
היא באה לפה לא לקבל ליטוף, היא באה לפה לקבל עזרה. חלק מהעזרה שהיא צריכה לקבל זה הבנה של איך היא נראית מהצד.
&nbsp
אני יודע, את רוצה להפגין אימפתיה ולגרום לה להרגיש יותר טוב.
&nbsp
זה פשוט לא מה שיעזור לה.

Lhuna1

New member
זה מדויק, וכנראה זו הסיבה שנפגעת ממשהו בדברי

(ועדיין אין לי מושג קלוש ממה, דברי לא כוונו אלייך בכלל).
אני לא נפגעתי ממך כלל, אגב.
רק תוהה מה נפלת עלי פתאום.

Lhuna1

New member
אז הגבת לה בבריונות - בדיוק מה שהאשמת *אותי*...

אני פחות ופחות מבינה אותך, ויני, באמת.
לפעמים התגובות שלך פה הגיוניות ורציניות ולפעמים לא ברור מה עובר עליך.
&nbsp

Lhuna1

New member
אני באמת אשמח אם תצטט לי מה בדברי פגע בך.

אפילו לא הגבתי לך, כל דברי כוונו אליה ובסה"כ כתבתי דבר שונה ממך.
עדיין אין לי מושג מה נפלת עלי ולמה התחלת לתקוף אותי בשרשור הזה.
אולי אני קשת הבנה, אבל אני באמת מעוניינת לדעת.
&nbsp

Lhuna1

New member
לקרוא לי בחורה אלימה בריונית ילדה היסטרית תוקפנית

ואז לא לנמק אפילו על מה - מצטערת, אבל זאת התנהגות בריונית ותוקפנית.
איך אני אמורה להגן על עצמי אם אתה לא אומר לי מה עשיתי ומתי?
ויני, זו ההתנהגות הכי מגעילה שנתקלתי בה כלפי בכל הפורומים עד היום.
מעולם לא הותקפתי ככה.
זה כמו שאני אאשים אותך בגניבה, אבל כשתשאל איפה גנבתי וממי אני אגיד "לא חשוב".
אבל ההאשמה נשארת.
זה לא מקובל.
&nbsp
מעבר לזה - זה כן חשוב, כי אם פגעתי במישהו בלי לדעת, זה חשוב לי לדעת איך ובמה.
אם תקפת אותי בצורה כזו חזקה זה כנראה כן משנה לך.
אם אתה לא מוכן להגיד, אז זה אומר שאין לך על מה וסתם נפלת עלי.
&nbsp
&nbsp

vinney

Well-known member
לא מאמין לך. לא כותבים כאלה דברים כלי כוונה לפגוע.

מצטער, אבל דמעות תנין שלך לא עובדות עליי. כמו שה"מפלצת" של השואלת המקורית כנראה יודעת טוב מאוד מה היא עושה, כך גם את.

Lhuna1

New member
וואו, אתה בריון אמיתי.

פעם ראשונה שאני מבינה למה כל שני וחמישי יש בפורום שרשור-טרולי-ארוך של מריבה שלך עם מישהו.
אני מבינה שתשובה אמיתית ממך אני לא אקבל אז אשמח אם תתחיל להתעלם ממני כמו שהבטחת, כי האלימות שלך עוברת כל גבול.
&nbsp
&nbsp

eveik

New member
את בסדר גמור

פשוט תתעלמי ממנו - חבל על הזמן שלך.

hadooper

New member
לפי התיאור, זה נשמע כמו מקום מאד לא מקצועי.

אבל האמת היא שזה לא מפתיע ואפשר להיתקל בימינו באנשים לא מקצועיים גם בחברות אמריקאיות, ישראליות, אירופאיות, בכל מדינה ובכל יבשת... קצרה היריעה מלהכליל...
&nbsp
ובדיוק לשם כך, קיימים כיום אתרים כגון glassdoor. כלומר, כדי "להשחיר" את שמן של אותן חברות שמעסיקות אנשים לא מקצועיים מסביב לגלובוס. אני חושב שזה עובד די טוב בתחום התוכנה ומדרבן חברות בעלות שם להתנהל בצורה יותר מקצועית ופרגמטית כלפי העובדים.

למעלה