התלבטות שיאומי

ctzn99

Member
סנפדרגון 435 או 625 ?

שוב splitting hair ! את מבצעת בטלפון חישובי מסלולי טילים או כריית ביטקויין? אם כן, לכי על המעבד המהיר ביותר. אם לא, מהירות המעבד פחות קריטית. בהנחה שהוא לא זוחל (אגב, ה- 435 לא זוחל)

enigo

New member
לא בטוח שאני מסכים. לדעתי ההבדלים במהירות מתחילים להופיע

עוד לפני שמגיעים לכריית ביטקוין. אני יכול להגיד שיש הבדלי מהירות בשימוש יום-יומי בין הטלפון הנוכחי שלי, עם 820, לטלפון הקודם שהיה עם 615. לא הבדלים אקוטיים, אבל מורגשים. יש כמובן גם הבדל בכמות זכרון העבודה וגם מדובר ביצרן שונה עם UI שונה, אז קשה לדעת כמה מזה הוא "נטו" המעבד.
בשביל זה יש חוות דעת משתמשים...

אני לא מבינה מה זה SPLITTING HAIR

ולא יודעת מה זה כריית ביטקווין. כתבתי בפוסט מה השימושים שלי - צנועים ביותר. פייסבוק, כרום, קצת משחקים כמו קנדי קראש, קצת תמונות...
אז בנוט 4X סנפדרגון 625 או מדיה-טק. בחנות שאני רוצה לקנות יש רק מדיה-טק. השאלה אם זה בסדר. אני מעדיפה כמות זיכרון גדולה מ-32.

ctzn99

Member
תשכחי מהבטוי האנגלי

שמתאר בדרך הכי קולית התעסקות לא פרופורציונלית ולא פרודוקטיבית בסוגיה כל שהיא (יכולת לחפש בגוגל :)
אז זהו בדיוק כמו שכתבת: עבור הפונקציות שציינת, לא תרגישי בהבדל בין 2 המעבדים (מנסיון, כי גם לי יש). ולגבי נפח איחסון גדול מ- 32 גיגה: למכשיר יש 2 שקעי סים. אחד מהם יכול להכיל כרטיס זיכרון מסוגי ה- SD (נדמה לי שבגודל עד 128 גיגה)

פייסבוק, כרום זה לא לגמרי שימושים צנועים

אם את משתמשת באפליקציה של פייסוש מדובר במשהוא עם תיאבון מאד בריא למשאבי מערכת ( כולל הסוללה ) . הכרום די דומה .
מציע לשקול שימוש ב dolphin במקום בכרום ולהיכנס לפייסוש דרך הדפדפן ולא להשתמש באפליקציה
לגבי הזיכרון - את מדברת על זיכרון לצרכי איכסון . אני אישית הייתי ממליץ על מכשיר עם 3GB זכרון עבודה ( RAM ) ומעלה .

GONDOZILA

New member
שיאומי REDMI NOTE 4X

זה המכשיר שיתאים לך

מעבד קוואלקום עם ביצועים טובים (מקבל ציון של 60,000 נקודות בANTUTU)
גירסה 32/3 + הרחבה
כרטיס גרפי איכותי יותר מהכרטיס הגרפי שמגיע בדגם עם המעבד של מדיהטק
סוללה חזקה 4,100 מ"א - הסוללה מחזיקה 25% יותר זמן מהדגם שמגיע עם המעבד של מדיהטק
חיישן טביעת אצבעות מצוין
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו (בקרוב יקבל אנדרואיד 8 OREO)
מצלמה יחסית טובה ביום פחות טובה ערב/לילה
משקל 165 גרם
מסך 5.5 FHD IPS באיכות טובה מאוד
רמקול וספיקר בעוצמה טובה

(מומלץ לפני הקניה לוודאות שהמכשיר מגיע אך ורק עם רום גלובאלי/בינלאומי)

פה אפשר למצוא חנויות באזור מגוריך:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=938164

נ.ב.
המכשיר היחיד מכל סידרת שיאומי REDMI NOTE 4 שיקבל אנדרואיד 8 OREO
זה דגם הX עם המעבד של קוואלקום גירסה 32/3
המכשיר עם המעבד של קוואלקום גירסה 64/4 לא יקבל אנדרואיד 8 OREO

שיאומי REDMI 4X
מעבד קוואלקום עם ביצועים בינוניים (מקבל ציון של 38,000 נקודות בANTUTU)
גירסה 32/3 + הרחבה
חיישן טביעת אצבעות מצוין
סוללה 4,100 מ"א
מסך 5 HD IPS באיכות טובה
משקל 150 גרם
מצלמה באיכות סבירה באור יום וגרועה בערב/לילה
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו (לא יקבל אנדרואיד 8 OREOׂ)
הבעיה שהמחיר שלו קרוב מדי לREDMI NOTE 4X
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=939237
(מומלץ לפני הקניה לוודאות שהמכשיר מגיע אך ורק עם רום גלובאלי/בינלאומי)

ctzn99

Member
מאיפה אתה מוצץ את כל נתוני האנטוטו הדמיוניים?

מצ"ב מבחן אנטוטו של רדמי 4X. מן הסתם גם את תוצאות הרדמי נוט 4X שלך צריך לקחת בע"מ

BobboVilla

New member
למה בכלל להתייחס לציוני אנטוטו? מה הקשר שלהם לשימוש ביומיום?

enigo

New member
יש אנשים שביום יום מריצים אנטוטו

וברצינות - כמו כל מבחן סינטטי, התוצאה לא חד-משמעית כי הציון הוא ממוצע של ביצועי הטלפון בשימושים שונים. אבל יש סיכוי טוב מאוד שטלפון X שקיבל ציון גבוה יותר במבחן סינטטי - גבוה בצורה משמעותית, לא הבדל של אלף נקודות - יהיה מהיר יותר ברוב השימושים גם ביום יום.
אגב, כמו בכל מבחן, שווה להסתכל על הסעיפים השונים - למשל אם אתה משחק הרבה משחקים כבדים מבחינה גרפית, שווה לבדוק את סעיף הגרפיקה במבחן (שאם אני זוכר נכון, גם מחולק לגרפיקה דו-ממדית ותלת-ממדית).

אין כאן שום השקעה .

האיש/הכנוי הזה יודע לעשות העתק/הדבק ממקומות אחרים . מעודו לא החזיק ביד מי מהמכשירים המדוברים .

enigo

New member
תסתכלי על המבצע בבאג שהעלו כאן - Z11 מיני אולי יתאים לך

אלומת אור וכולם, האם זה הדגם הנוט 4X הנחשק?

שימו לב שאם גוללים למטה מתחת למפרט כתוב נוט 4X בניגוד לכותרת וגם המפרט מתאים עד כמה שמבין
https://ksp.co.il/?select=.272..573...maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

מסך 5.5
64 גיגה איחסון ו-4 זכרון
סנפדרגון 625

האם זה הדגם שכדאי לקנות ואם כן האם כדאי לוותר על אחריות יבואן וללכת על מה שנותנת החנות?

z1george

Member
מנהל
מבחינת האחריות - כן (אבל המחיר עצמו - יקר מאד)

אפשר לוותר על אחריות יבואן רשמי כי הפער הוא מאות שח
אם את/ה סגור/ה על המכשיר - אז זה הדגם הנכון

למעלה