התחלה של זוגיות

שרית לו

New member
התחלתי לצאת עם בחור שהציג עצמו כמאוד מאוד רציני , עד כדי ממהר להגדיר את הקשר שלנו .
לאחר כבערך 4 דייטים כאשר הרגשתי שהבחור באמת מראה כוונות רציניות מאוד כלפיי - שכבנו .
עכשיו הוא מראה קצת חוסר עניין , כיאילו נראה שקצת ״ירד לו האוויר״ בעיני לפחות ..
האם זה לגיטימי? מה לעשות בנושא?
שוב חוזרת ומדגישה שבכל רגע נתון הוא הראה סופר רצינות וסופר נכונות להיכנס לקשר זוגי שילך עד לחתונה , אם זה להשקיע בדייטים או לדבר על זוגיות בצורה מסויימת ..
לא יודעת איך להתמודד

nothing but the truth

Well-known member
התחלתי לצאת עם בחור שהציג עצמו כמאוד מאוד רציני , עד כדי ממהר להגדיר את הקשר שלנו .
לאחר כבערך 4 דייטים כאשר הרגשתי שהבחור באמת מראה כוונות רציניות מאוד כלפיי - שכבנו .
שוב חוזרת ומדגישה שבכל רגע נתון הוא הראה סופר רצינות וסופר נכונות להיכנס לקשר זוגי שילך עד לחתונה , אם זה להשקיע בדייטים או לדבר על זוגיות בצורה מסויימת ..
לא יודעת איך להתמודד
לשכב לאחר פגישה רביעית בהנחה שאתם לא נערים זה דווקא לא נחשב חריג. להפך. עדיף לבדוק אם יש התאמה מינית בשלב מוקדם ולא לגרור את זה מספר חודשים.
יכול להיות שעובר עליו משהו בלי קשר אליך. ויכול להיות שבעקבות הסקס הוא החליט שהוא כבר לא מעוניין (או הרבה פחות בטוח שהוא מעוניין מאשר קודם).
זה מאוד לגטימי. מה שאת יכולה לעשות זה לבדוק איתו , אולי אפילו באופן ישיר אם הוא מעוניין בכלל בקשר, או להעביר אותו לאש קטנה ולראות אם יחזור לחפש את קרבתך.

לאונידס

Active member
לא יודעת איך להתמודד
לדעתי ממש לא לגיטימי שבחורה תקיים יחסי מין עם בחור מתוך רצון לקשור אותו אליה וליצירת מחויבות,
לדעתי כדאי שבחורה תקיים יחסי מין עם בחור כי התחושה שלה שזה מה שמתאים לה, שזה מה שהיא רוצה לעשות ושהיא שלמה עם המעשה. אם מתאים לה סטוץ בפגישה הראשונה אז סטוץ ואם מתאים לה משהו רק אחרי היכרות ממושכת אז אחרי הכרות ממושכת. מה שמתאים לה.
כמובן שלדעתי נכון לשני הצדדים, גם בחור לא צריך לשכב עם בחורה רק כדי למלא איזשהן ציפיות אלא מתוך רצון.

מה לעשות בנושא?
לדעתי, וזו רק דעתי, את לא צריכה לחשוב על סקס כאמצעי להשגת מטרה,
לדעתי סקס צריך להיות נושא שעומד בפני עצמו.
להערכתי יעזור לך לא רק במציאת בן זוג אלא גם במערכת היחסים שתהיה איתו.

והאם הבחור שהציג את עצמו רציני מראש לא היה רציני וחתר לקראת סקס, או שאיבד עניין בגלל סיבה כלשהי (קשורה לסקס או לא קשורה לסקס), או שסתם יש לו עומס בעבודה ועוד מעט יתפנה, או שפגש מישהי שמוצאת חן בעיניו יותר ממך? אין לי מושג.

זו דעתי על הלגיטימיות.

מריוס זכריה

Member
מנהל
היי שרית,

האם זה לגיטימי? מה לעשות, כן. אנחנו בחברה מערבית מתירנית, ולפי חוקי החברה הזאת, זה לגיטימי - גם אם לפעמים נראה לא פייר. גם אם לפעמים מנוצל על ידי חלק מהאנשים להתנהגות לא הוגנת ואף נצלנית.

שימי לב: אני לא אומר שזה המקרה כאן. אי אפשר לדעת האם היה פה ניצול ציני, או שמא התקררות שנבעה מתקלה בתקשורת במיטה, או אולי ממשהו שקרה בעקבות המין (אולי לחץ מצידך, אולי בהלה שלו).

אז מאחר ואין לאף אחד מאתנו כדור בדולח, צריך להסכים שבחברה שלנו זה חלק מהמשחק.

את יכולה להבא לעכב את הסקס למועד מאוחר יותר. או שאת יכולה להחליט שגם אם "ביזבזת" סקס על אחד, זה היה שווה כדי לדעת (זו אגב דעתי).

אבל אם מבחינתך היעלמות אחרי סקס היא יותר מדי פוגעת, אז באמת תצטרכי לדחות את הארוע לדייט עשירי, עשרים, ויש שיגידו: עד החתונה. וזה כי החופש שבחברה המערבית עובד לכל הכיוונים. גם לך מותר להגיד "לא".

אני מעריך שהקושי שלך להתמודד אולי לא קשור רק לבחור הזה, אלא להיסטוריה כלשהי. אז הדרך להתמודד היא אולי בטיפול שיעבד את ההיסטוריה? אלו כמובן רק ניחושים והשערות מצדי...

מוזמנת להגיב או לא להסכים או לשאול הלאה.

elvinnox

New member
מה את מעדיפה? לחכות 10 פגישות ולגלות למשל שהוא לא מתאים לך מינית? או שלא נעים לך?
אין שום דבר פסול, הבחור כן רצה משהו רציני אך התאכזב מההתאמה המינית, קורה.
גם הוא השקיע וגם הוא כנראה התאכזב.

זה לא אומר עליך כלום, פשוט כנראה חוסר התאמה מינית.
והתאמה מינית זה משהו _מאוד_ חשוב.

אני למשל טיפוס מאוד פיזי ולכן אם לא הגענו לסיטואציה פיזית (או לפחות אירוטית) בתוך מספר מפגשים (אני בכוונה לא אומר כמה או מה זה כולל כי זה גם תלוי סיטואציה והרגשה) אז כנראה שאו שאין מספיק משיכה מצידי או מהצד השני ולכן אני לא רואה טעם להמשיך לנסות.

הכל טוב, ניסית, לא הלך, next.

in bal1

Well-known member
הי שרית. כל מה שנאמר פה לפניי ייתכן שהכל נכון.רוצה לתת לך כמה טיפים להמשך.אמנם אלה טיפים שבמשך השנים אימי זכרונה לברכה נתנה לי.ואולי זה פחות מתאים לתקופה המתירנית הזו,אבל בכל זאת אולי עדין אפשר ליישם את זה.
1.תמיד תתני לגבר לרדוף אחרייך! בחיים אל תירדפי אחרי הגבר. עכשיו תבדילי בין להחמיא למישהו לבין לרדוף.
2.הוא מתקשר/שולח הודעה ראשון.כמובן תעני כראות עינייך.למרות שכיום גם בחורה יכולה להתחיל ראשונה.
3.אל תעני ישר לכל גחמה של כל גבר.אנו הנשים לפעמים מנועות מרגש ומאד קל לנו מיד לרצות. לא תמיד זה לטובתינו.
4.אם גבר שהיית איתו כמו המקרה הנ"ל את יכולה לשלוח הודעה אחת! מה קורה? וכ'ד אם לא מגיב שחררי.כנראה לא מעוניין.

לא תמיד כדאי לסמוך על מה שאדם אומר, לפעמים הוא גם לא יודע בעצמו. צריך להרגיש. קשר מפתחים לאט ובהדרגה. מרגישים שנוצר אמון, דרך דיבורים ומעשים. אם תרגישי זמן ממושך שהוא נחמד וטוב אלייך, דואג ומתעניין וכולי, תוכלי להבין יותר בביטחון שהוא רציני. לא ממהרים לשכב, עד שיש אהבה חזקה.

למעלה