השיר שממנו התחלתם בעצם לשמוע גאנז?

VIK האחד

New member
השיר שממנו התחלתם בעצם לשמוע גאנז?

אני מניח שהרוב פה שמעו את סוויט צ'יילד ואז התחילו לשמוע את שאר השירים של הלהקה. בכל אופן,השיר הראשון ששמעתי של גאנז היה סוויט צ'יילד ובהתחלה לא ידעתי בכלל שזה של גאנז.לאחר כמה זמן אחרי כמה מחקרים שעשיתי(
) גיליתי שהשיר הזה הוא בעצם של גאנז.ואחרי שגיליתי החלטתי לנסות עוד שירים שלהם וכל שיר היה יותר טוב מהשני

hofri10

New member
תשובה

בנסיעה משפחתית שמענו ברדיו את סוויט צ'יילד ואבא שלי אמר "זה גאנז אנד רוזס". זכרתי את המשפט הזה. אחרי שבוע ראיתי בארץ נהדרת את החיקוי של גאנז ודי אהבתי את הלחן של פרדייס סיטי. הראיתי את זה לבן דוד שלי והוא אמר לי שהוא חושב שאני יאהב אותם. התחלתי לשמוע את הגרייטסט היטס שלהם ולאט לאט התחלתי לאהוב שם את רוב השירים. אח''כ שמעתי את השירים הפחות מוכרים שלהם וגם אותם אהבתי. כבר אחרי ארבעה חודשים התחלתי להעריץ אותם והיום הם הלהקה האהובה עליי. יש לי רק דיסק אחד שלהם(צ'ייניז) אבל אני מתכנן לקנות את כולם.

slashon1

New member
אני דווקא מדונט קריי התחלתי לשמוע אותם

לפני איזה 9 שנים בגיל 12 שמעתי לראשונה את דונט קריי. יותר נכון אבא שלי השמיע לי את השיר. את האמת לא כ"כ התלהבתי. ואז אחרי איזה כמה שבועות ראיתי את הקליפ של סוייט צ'ילד ב VH1. אהבתי ברמות שאי אפשר לתאר את השיר. מאז החלטתי להתחיל לשמוע את גאנז. בהתחלה שמעתי כמעט כל יום מהתחלה עד הסוף את 2 האלבומים שהיו לי בבית. אפטייט ויוז איור אילוז'ן 2.לאחר מכן כבר שמעתי כל דבר אפשרי שלהם. לצערי צ'יניז היה די מאכזב. לא מזכיר אפילו בקצת את הגאנז שאני אישית אוהב

hofri10

New member
התחלתי לשמוע בגיל 13 וחצי

היום אני בן 14 וחצי. התחלתי לשמוע אותם ביום האחרון של חופש פסח בשנה שעברה, בהתחלה את החמישה שירים הראשונים בגרייטסט היטס,אח''כ נדלקתי על סיביל וור ויו קוד בי מיין ואז גם התחלתי לאהוב את נובמבר ריין ודונט קריי. התחלתי לשמוע הופעות חיות שלהם ואת הדיסקים הרגילים ואז נדלקתי על שירים כמו אסטריינג'ד,מיי מישל,בראונסטון,נייטריין,לוקומוטיב ועוד... היום אני יודע כמעט את כל השירים בע''פ(חוץ מכמה שירים בספגטי, וגם לא מילה במילה אלא את הלחן שלהם).

CyberP

New member
אחלה דיון../images/Emo45.gif

אני לא בדיוק "התחלתי" לשמוע גאנז. אח שלי היה מעריץ גדול שלהם, והייתי שומע תמיד מה שהיה יוצא לו מהמערכת, בין היתר גאנז. לאט לאט התחלתי להתעניין, וגאנז הכי משכו אותי, וכשהתחלתי לגנוב לו דיסקים, אז דונט קריי ונוקין און האבנס דור הכי הרשימו אותי. הייתי אז אולי בן 9-10. ואאו אני זקן

otlumak

New member
תאמת שמאז שהייתי קטן שהיה שיר כמו פרדייס סיטי

דונט קריי, נוקינג און הוונס דור, סוויט ציילד ועוד תמיד הייתי מזהה שזה אותו זמר והייתי אומר להורים שלי שאני אוהב את השירים האלה את זה אני זוכר במעורפל אבל ששאלתי את אמא שלי היא אמרה לי שזה נכון. בקיצור זה אומר שמשהו כמו 13-14 שנים אני שומע גאנז בערך חחחח אבל נכנסתי לגאנז ממש חזק לפני איזה 2-3 ששאלתי את אמא שלי אם הלהקה הזאת עדיין מופיעה כי אני רוצה לראות אותם אז היא אמרה שהיא חושבת שהם מתים... אז התבאסתי והתחלתי לחפש ביו טיוב שירים ושמעתי ושמעתי ולא הפסקתי. היום אין שיר של גאנז שאני לא אוהב חוץ מ-my world איככככ

danishki

New member
השיר הראשון ששמעתי

של גאנז היה פרדייס סיטי. חברה התלהבה מאוד מגאנס והשמיעה לי את השיר. מאוד אהבתי את המקצב של השיר. וגם - זה השיר האהוב עלי של גאנס, ביחד עם סיביל וור, עדין אין החלטה חד משמעית :)

RockTheFuckOut

New member
הסולו של נובמבאר ריאן

סתם שמעתי ברדיו בתקופה שנהגתי להלקיט בקלטות ושהתחיל הסולו נדהמתי והתחלתי את ההקלטה אחרי כמה שניות הרצתי איזה מליון פעם את הקטע של פחות משתי דקות עד ששוב שמעתי ברדיו את השיר,הפעם מהאמצע ונדהמתי לגלות שזה אותו שיר. לשמחתי בסוף אמרו של מי השיר ושחרשתי VH1 נתקלתי בעוד שירים שלהם וקניתי את אפטיט פשוט כי זה הראשון שלהם.

eran377

New member
נובמבר ריין

בשיעור גיטרה בגיל 13, המורה שלי החליט ללמד אותי את הסולואים של נובמבר ריין וזאת היתה הפעם הראשונה ששמעתי על גאנז :)

אצלי הכל התחיל

כשבגיל 13 נסעתי לניו יורק והדיסקים שם היו ממש זולים אז קניתי סתם את אפטייט את ספגטי אינסידנט ואת לייז, הם ננטשו על איזה מדף ואחרי איזה שנה גיליתי אותם ומאז הכל התחיל..

RockTheFuckOut

New member
היית רעבה

אז במקום שמעת את תקרית הספגטי או תאבון להרס , הכל ברור

למעלה