הרמטכ"ל: "חיילות חיוניות לצה"ל בדיוק כמו חיילים"

מפקד(או מנהל) שלא מסוגל לעבוד עם נשים אולי נוציא אותן?

האם רופא בבית חולים יכול לעבוד עם אחיות ורופאות (וחולות)?

לא ברור לי למה נטפלו ל"שירות המשותף" כמקום של קושי לאדם דתי לתפקד בחברה דו מינית.
זוהי בעיניי רגרסיה מוחלטת למיקום המוצהר של נשים במערכת הצבאית.
זוהי בעיניי הסכמה שבשתיקה למערכת הלחצים הרבנית שמופעלת על צה"ל.

למה קצין או נגד דתי לגטימי שיגיד שאינו מוכן לשרת בסביבה מעורבת?
60% מקצונת המטה הזוטרה בצה"ל היא נשים. אז מה? מג"ד מוערך דתי, יגיד שהוא לא רוצה קצינת מבצעים, קצינת קשר, שלישה וכו... אצלו בגדוד?
או לחלופין -הוא יוותר על הפיקוד על הגדוד ? (הוא לא!)

ככל שאני שומעת יותר על ההתנסחויות בחוק הזה- אני יותר ויותר חושבת שהוא מיועד לאוזניים הרבניות ופחות לאוכלוסיה החלונית במדינת ישראל (להלן רוב בלתי נספר).

דינהמית

New member
הפתרון לאדם כמו משה קצב איננו לישכת נשיא נטולת נשים

אדם כל כך חלש ולא מוסרי שלא יכול לשלוט על יצרו לא ראוי לפקד בכלל, גם אם הפקודים רק זכרים ולא נקבות.
אדם כזה אסור שיהיה בשום עמדת כוח, באזרחות או בכוחות הביטחון.
&nbsp
לו הייתי גבר שהתחנך במערכת דתית הייתי נעלבת אם הרבנים שלי היו עושים גזירה שווה ביני לבין אנשים כמו משה קצב.
אולי אם הייתי גבר במערכת הדתית הייתי שותקת כי הייתי "יודעת" דברים כאלה יש רק אצל חילונים ובכלל הנשים אשמות.

אז מה אתה מציע? הפרדת נשים מהגברים בכל מקום שהוא?

כדי שגברים לא יתפתו למראה נשים, האם נפריד גם באוטובוסים? ברכבות?
במקומות העבודה? גם במרכולים וברשתות השיווק יקצו אגפים מיוחדים לנשים ולגברים? בבסיסים הצבאיים? במשטרה? בעיריות? איך נצא מהפלונטר הזה?
לא פשוט יותר שכל אחד ישמור על האיזון שלו
בינו לבין עצמו? יתגבר לבדו על החשק שלו באישה שעובדת איתו?
לא פשוט יותר שהוא יהיה גבר אמיתי ויכבוש את יצרו?
או במקרה שהוא לא יכול להשתלט על עצמו,
שיעשה בסוף היום כפי שאמרת, מקלחת טובה
וככה גם ירוויח פעמיים. מצפון נקי בגוף נקי.
לא ככה?

הגזמת אבל בגלל חוק הטרדות

בארץ מה שקורה שיש הפרדה סמויה !זאת אומרת אני כמנכל לא הייתי שש להעסיק מישהי זרה ולא מהימנה כמו משפחה וכו !
אני כעובד או כמנהל לא אתחכך חברתית ולא אתן שיתקרבו אלי גם בדיבור כאן,שוב נפריד בין חשק מיני לבין להסתבך משפטית!
אני עם זרים ולא אהובים שומר מרחק!
היצר המיני נשאר אצלי נכון זה מעורר מטריף וכו ודוקא מה שהטריף אלו כאלו שתפוסות ולא יכולתי להעיזכי אסור ,אם הן היו פנויות לא הייתי מזיז את הראש ,אבל זה קורה וחלק מהחיים!
אני אישית לא הייתי נותן לאישתי לעבוד צמוד ולבד עם גבר פנוי או נשוי אבל זוהי רק דעתי ומימה שראיתי שזה יוצר לא מעט..
בצבא ובגילאים צעירים שני המינים מחפשים את הקירבה ,אני יכול להבין את החייל הדתי כן זה מוציא מאיזון רגשי ובמחשבות שנמצאים בטנק או בחדר ביחד,גם הגבריות קצת נפגעת כי הגבר מטבעו להוביל ולדאוג וכו ,וכשיש היפוך בין המינים אז זה יוצר לא מעט בעיות גם בבית ובחיי נישואים וכו

ושוב לא כולם כמוני מאמין שרוב הגברים ינסו להשכיב כי הם יראו את זה כסטוץ ולא כניאוף עם נשואה ...
אין מה לעשות הטבע האנושי לפעמים חזק יותר ומה שפמינסטיות והדחויות חברתית עושות הן גורמות לפירוד ולהשנאה ולריחוק בין גברים ונשים!
במקום ללמד אישה אך להעמיד במקום ושלא יפלטו שטויות ומילים המציאו את חוק הטרדה שובדיה על אונס ולהגיש תלונת שווא וכו ולסבך גברים על כלום..

תשמע, אתה בחור דתי ועם כמה שאני מחבבת אותך כי אתה עדין וישר

עדיין אני לא מסתדרת עם מה שאתה אומר.
דבריך רלבנטיים אך ורק לאנשים כמוך, שמרנים, דתיים שרוצים לשמור על האישה בבית בתוך צמר גפן מתוק. מצד שני, אתה דואג לגברים המסכנים שמואשמים יום ולילה בהטרדות מיניות. לכן אתה בכלל מעוניין בהפרדה טוטאלית בין נשים לגברים
כדי שהגברים המסכנים לא יצטרכו במשך היום לאונן כי הם לא מסוגלים לכבוש את יצרם לנוכח הנשים שעובדות לצידם.
ומאחר ואתה מייחס חשיבות עליונה לטבע האנושי שהוא חזק מכל חוק שהוא, ומאחר ואצלך פמניסיטיות הן דחויות חברתית, הן מבחינתך המקור לכל הצרות וגורמות לפירוד ושנאה בין גברים ונשים.
תשמע, מה אני אגיד לך? ממליצה לך לאיזו סדנה בנושא שתגמול אותך מהפחד הזה מנשים עצמאיות ודעתניות כדי שתוכל להתמודד עם המציאות פנים אל פנים.

תשמעי יקרה:)

כיף לי לקרוא אותך:)
יש עניין של חינוך אמונה ומסורת וכל אחד ינהג כראות עיניו!תיארתי לך מצבים שקרו לי בטבעיות ולא התביישי לספר כאן !
אז אוננתי על אישה שאני לא יכול לנגוע בה ביג דיל ,אבל מישהו אחר היה מנסה להשכיב בכל דרך ..
לא אמרתי כל הפמינסטיות אני תומך בפמינזים נכון ואחראי ולא משפיל והורג את הגברים על פליטות פה!וכן יש לא מעט פמינסטיות שמה לא לעשות לא שמו עליהן מה שנקרא והם נראות היפסטריות וכו שכל גבר מזדמן הוא מטרידן ואנס במקרה הגרוע..וחבל מרבית הנשים לא כך..
אני אוהב נשים עם דעה וחשוב לי שגם מה שהן מספרות יכבדו ויעריכו אותן ולא יצחקו עליהן מאחורי הגב

superman1234

New member
ת'שמע שחומציק.

אם תבדוק את כל הפוסטים שכתבת, כן את כולם, תמצא שבכולם אתה מגיע בשלב זה או אחר וכותב על זיונים.
אם הפורום הזה מחרמן אותך עד כדי כך, סחטיין, כל אחד וחירמונו....
.

אבל כאדם מאמין עליך לדעת שבונה עולם עוקב אחריך, וכל פעם שאתה משית את זרעך לשוא, זה נרשם בספר של המלאך גבריאל.
יש לי קשר טוב עם בונה עולם והוא סיפר לי ככה בסוד שמי שמשית אז זרעו לשוא כמוך, בבוא היום הוא ימנע ממנו את זיקפתו.
תחשוב על זה.....

:)

אוהב אותך כמו שאתה :)
אני כותב במגוון נושאים ,תתפלא ממש כבר לא מתחרמן מהרשת ובטח לא מפורום כלשהוא !מה שרציתי בעברי השגתי !
כל אחד ואמונותו לי יש צורך מוגבר שזה מפריע לי בריכוז ובעבודה ולכן חייב !כשאתה עם אישה אז הצורך הזה יורד כי זה זמין לידך..

שבת שלום וחנוכה שמח:)

למעלה