הרחבת כביש הערבה מיטבתה צפונה

מצב
הנושא נעול.
הצעה שתביא להפקרת נפשות

אפשר לפתור את זה ע"י סלילת מסלולי עקיפה כל כמה ק"מ
הצעה שתביא להפקרת נפשות
ראה מה קורה באותם כבישים בהם קו לבן רצוף ( האוסר בפירוש כל עקיפה ) משולב בקיווקוב ( המאפשר עקיפה ).
הנסיעה בתחום המותר לעקיפה היא נסיעה פראית, הנמשכת אל מעבר לתחום האסור. ממש סכנת נפשות.

amit1270

New member
אפשר לעשות הפרדה פיזית. נראה מי יתעלם מהאזהרות

הצעה שתביא להפקרת נפשות
ראה מה קורה באותם כבישים בהם קו לבן רצוף ( האוסר בפירוש כל עקיפה ) משולב בקיווקוב ( המאפשר עקיפה ).
הנסיעה בתחום המותר לעקיפה היא נסיעה פראית, הנמשכת אל מעבר לתחום האסור. ממש סכנת נפשות.
אפשר לעשות הפרדה פיזית. נראה מי יתעלם מהאזהרות

אלון ל 2

New member
גם 120 זו נסיעה מאד איטית ביחס לאורך הכביש.

ההרחבה הזו היא הכרח בטיחותי ממדרגה ראשונה
מה זה "דוהר"? 120 קמ"ש לנסיעה של מאות ק"מ זה נקרא לדהור? דווקא המהירות הנמוכה בכביש הזה ב-80 קמ"ש מביאה לנסיעה ממושכת, משעממת ומעייפות ועמה סכנת הרדמות. ההבדל הוא בין שעה וחצי במהירות 120 קמ"ש ומעל שעתיים במהירות 80 קמ"ש.
&nbsp
לצערי נראה שלא מלמדים נהגים איך לעקוף בכביש חד-מסלולי בצורה בטוחה. לכן כביש דו-מסלולי יאפשר עקיפות בטוחות ומהירות נסיעה ממוצעת סבירה.
גם 120 זו נסיעה מאד איטית ביחס לאורך הכביש.
אם הכביש בנוי טוב עם שיפועים ורדיוסים תקינים ומעקות הפרדה, אין כל בעיה בטיחותית לנסוע 150 160 קמ"ש (לדוגמא בכביש 6) ואף 200 קמ"ש ברכבי יוקרה בעלי צמיגים מתאימים.

אני תמה מה מביא בן אדם לכתוב תשובה כזאת

אין לי מושג בשביל מה מרחיבים את הכביש הזה
אמנם נוסעות בו הרבה משאיות אבל ניתן להפחית את כמות המשאיות הזאת על ידי מסילת רכבת שיסעו בה רכבות משא.
ההרחבה הזאת לא תפחית בעיני את כמות התאונות בכביש כי מי שדוהר היום ידהר גם בכביש המורחב ולא ישמור מרחק.
עדיף לטפל בדוהרים בשליש מהעלות של הרחבת הכביש היחסית ריק הזה רוב ימות השנה.
אני תמה מה מביא בן אדם לכתוב תשובה כזאת

WarDog

New member
במשך שנים נסענו דרך "הערבה" עד שניסינו את דרך "מצפה"

האילתים חותכים לכביש 40 ונוסעים דרך מצפה לצפון
והם יודעים למה.
במשך שנים נסענו דרך "הערבה" עד שניסינו את דרך "מצפה"
ומאז לא נסענו דרך הערבה יותר.
&nbsp
גם פחות מכוניות נוסעות שם ביחס לערבה, וגם הכביש פחות מונוטוני ולא "מרדים" כמו הערבה.
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה