הצעה בעבודה-האם לקחת?

היי רחליקה
אשמח להמשך הייעוץ שלך בתחום העבודה
כתבתי בפעם הקודמת שאני רוצה לעזוב וייעצת לי להשאר עד סוף שנה"ל בעבודתי בחינוך בבית הספר הנוכחי, נקלעתי למשבר עם המערכת.
ניתנה לי הצעה לעבור להיות מורה מקצועית ללא גמול חינוך עד סוף השנה במקום התפקיד שאני עושה עכשיו.
אני רוצה לשאול האם כדאי לי לעבור להוראה מקצועית בבית הספר הנוכחי עד סוף השנה? מציינת שהמנהלת מאוד דוחקת בי לקחת את ההצעה.
לא בהכרח שההצעה הזאת טובה יותר מכיוון שהיא תגרור זלזול מצד התלמידים ועלולה לעשות לי עוד נזק.
אני רוצה לדעת מה עדיף לי כדי להימנע מפגיעה עתידית ופגיעה במוניטין ובשם שלי.
בנוסף אני שוקלת לימודים להוראה מתקנת ואולי כן לקחת בשנה הבאה עבודה בקבוצות פרטניות בהוראה ולא בחינוך וכמובן לא בבית הספר הנוכחי.
מודה לך המון על העזרה וההכוונה.

רחליקה האחת

Member
מנהל
אהלן דוריטוס יקרה

תבחרי מספר מ 1 עד 250 בבקשה,

אשתדל ב"נ להשיב בהקדם,

שבת שלום

רחל |ליצן|

רחליקה האחת

Member
מנהל
דוריטוס יקרה,

כמו כולנו גם את משתוקקת ליחסים מלאי סיפוק , חפצה בהצלחה אך מנסה לרצות את כל העולם ולבסוף מתוך התשה רגשית שמה דגש על המחירים שאת נאלצת לשלם.
אחד המחירים הוא בלבול הנובע מאובדן שליטה.
הרצון לרצות את כולם, להראות מושלמת ויעילה ולהספיק הכל כאשת חיל האידיאלית נובע מתוך חוסר ביטחון עצמי עמוק.
ייתכן שזה נובע ממבנה האישיות וייתכן שעל רקע טראומה מהילדות.
כך או כך,
כדי שתהיה לך שליטה בחייך, עלייך להיות בעלת יעדים מוגדרים או לפחות כיוון כללי חזק. כאשר אינך מתכננת כיוון לחייך, את מבצעת בחירה. אך חוסר פעולה אינו בחירה! תת המודע שלך מחולל אירועים בחייך ביחס ישר לחשיבה שלך. מחשבות הן דברים – הן יוצרות נסיבות באמצעות תכנות תת – המודע שלך.
אם אין לך יעדים, או שכוונותייך אינן ברורות דיין, התחילי לבדוק מה באמת תאהבי לעשות – משהו שיסב לך הנאה כה רבה, עד כי יהיה משחק יותר מעבודה. אל תנסי להיות הגיונית בחיפוש. כאשר יתבהר לך רצונך, ימצא הכל את מקומו. ברגע שתתחייבי לכיוון זה, יחלו הדברים להתרחש באורח פלא. כאילו היית מגנט השואב לניסיונך את כל מה שחשוב למימוש רצונך. המפתח להצלחה הוא תשוקה רגשית כבירה והחלטיות. ככל שתגבר תשוקתך, כן תגדל האנרגיה שתשקיעי בהשגת יעדך.
בידקי את בהירות כוונותייך בנוגע ליעדייך האישיים והמקצועיים.
הייתי ממליצה לך גם להתאמן בבניית אסרטיביות כי זלזול מהתלמידים וזלזול מהמערכת מחייבים אותך לדעת להציב גבולות ולהיות סמכותית.

צעד ראשון לענ"ד: התחילי בלומר למנהלת שהצעתה הכוללת הורדה בתנאים/שכר אינה רלוונטית מבחינתך.

בלאו הכי סוף שנה"ל מתקדם בצעדי ענק.

פורים שמח

רחל |ליצן|

כאשר אהבתי את עצמי:

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

למעלה