העצמה אישית

עברתי בחיי את התהליכים הנפשיים הכי קשים וחשובים שיכולים להיות. סיכנתי את חיי כדי למצוא דרך דיבור חכמה ומיוחדת, אהבתי באהבה הכי חזקה שיש אשת מקצוע שלא רצתה בי, עברתי התעללות נפשית מצד פסיכולוג גאון ושטיפת מוח מצד מדריך משוגע, קיבלתי מכות, שכחתי איך משוחחים עם אנשים והגיתי מלים גסות בלי שליטה. אני אדם חזק ולכן זה חישל אותי והפך אותי ליותר רוחני. עכשיו יש לי חברה נהדרת שגם אותה אני אוהב מאוד. מצאתי דרך להתעניין יפה רגשית בחברים ולדבר בחוכמה וביעילות כדי לשפר את עצמי ואת הסביבה. יצרתי אלפי שירים והמצאתי עשרות שפות, ופיתחתי פרויקטים חשובים כמו בינה מלאכותית ותיאוריה פילוסופית קיומית. אני שר בצורה מורכבת ומיוחדת. עכשיו אני מנסה לחזור בתשובה כדי להשלים את הרוחניות שלי. אני גאה בזה שאני גר בישראל הארץ היפה והחשובה, חי בדת היהודית עם ספר הקודש החשוב בעולם שעברה את הצרות הכי קשות והתחשלה, מדבר יפה בעברית שפת הקודש, ויש לי משפחה מכובדת ומלאה רוחניות וחוכמה עם אמנים, פיזיקאים וביולוגים. עכשיו אני מנסה להיות גם מעשי ולא רק דיבורי, אני עובד בגן הירק ואני צריך להצליח לקום בזמן ולעשות יותר עבודות פיזיות יצרניות. אני מנסה גם להיות צמחוני כדי למנוע הרג חיות. אני מנסה לשפר את העולם ולהביא לו עוד רוחניות, אהבה וחוכמה.

אני מרשה לעצמי פעם אחת בשבוע בערב שבת לאכול בשר. דגים אפשר לאכול גם אם אני צמחוני, אבל אני בדרך כלל לא אוהב דגים. אני מרחם על החיות ומקווה שאם לא אוכל אותן לפחות קצת פחות חיות ימותו. אני גם לא רוצה ליהנות מהרג חיות.

dory30

Well-known member
אני מרשה לעצמי פעם אחת בשבוע בערב שבת לאכול בשר. דגים אפשר לאכול גם אם אני צמחוני, אבל אני בדרך כלל לא אוהב דגים. אני מרחם על החיות ומקווה שאם לא אוכל אותן לפחות קצת פחות חיות ימותו. אני גם לא רוצה ליהנות מהרג חיות.
מה שבא לך. אני לא נהנה מהרג חיות, אלא מהבשר. אגב, אבא שלי הכיר פעם שוחט צמחוני.

גם לי קצת קשה עם זה שהפסקתי לאכול בשר טעים אחרי שתמיד מאוד אהבתי בשר, אבל אני מכריח את עצמי גם בשביל הבריאות וגם מתוך רחמים על החיות. אני בטוח שאם יגידו לך לאכול בשר אדם לא תרצה. איך ייתכן שוחט צמחוני? הרי שוחטים בשר. אולי הכוונה ששחט בשר אבל בעצמו היה צמחוני?

mיטלמן

Well-known member
גם לי קצת קשה עם זה שהפסקתי לאכול בשר טעים אחרי שתמיד מאוד אהבתי בשר, אבל אני מכריח את עצמי גם בשביל הבריאות וגם מתוך רחמים על החיות. אני בטוח שאם יגידו לך לאכול בשר אדם לא תרצה. איך ייתכן שוחט צמחוני? הרי שוחטים בשר. אולי הכוונה ששחט בשר אבל בעצמו היה צמחוני?
אתה לא צמחוני.
אי אפשר להיות צמחוני ולאכול פעם בשבוע בשר, גם לא דגים,
אבל תאכל מה שאת רוצה ותגדיר את עצמך איך שנוח לך, לבריאות.

תודה, אני שומר לאכול לפחות פעם בשבוע בשר כדי שלא יחסר לי ויטמין B12. אני מגדיר עצמי כצמחוני, לפחות במידה חלקית ורבה ובשאיפה.

למעלה