העברת משמרת - היכן הענישה ? (מזונות ?)

קושדסי

New member
העברת משמרת - היכן הענישה ? (מזונות ?)

יש הרבה מאוד התייחסות בפורום הזה להעברת משמרת מהאם כאילו זהו צעד של ענישה או הפחדה. הנושא ממש לא ברור לי כי לגדל ילדים זו משימה תובענית ולא פשוטה ומי שעושה אותה כמו שצריך משלם גם מחיר אישי יקר. להערכתי הסיבה היחידה שאמהות רואות זאת כהפסד וכענישה הוא אובדן תשלום המזונות, אימא שמשקיעה בילדיה באמת גם תוציא עליהם מעל ומעבר למזונות ורק תשמח אם על ידי העברת משמרת יהיה להם טוב יותר. אמא שרואה בהעברת משמרת עונש היא אמא שניצלה את המזונות כמקור הכנסה ולא השקיעה בילדים גם מיכולתיה הכלכליות, או שאין לה יכולות כאלו, לעיתים חוסר יכולת הורית מגיע גם עם חוסר יכולת כלכלית...... להערכתי, אם משמרת ילדים לא הייתה כרוכה בהטבה כספית משמעותית לאמא - לא היה עולה הקישור בין העברת משמרת לענישה. האם יש למישהו רעיון אחר ?

בושה וחרפה

אני הגשתי בקשה למשמורת על רקע אמונתי בתפיסת עולם שיויונית אמיתית שכן נשים מאמינות שילד הוא כלי לסחיטה כלכלית ואילו אני מאמין שלילד יש אבא ואמא ואישה שלקחה את התינוקת בלי סיבה יש לתת משמורת לגרוש /פרוד מין הצדק

אין שום הטבה לאם

ואני מתחילה לאבד את הסבלנות לגישה האגרסיבית והאנטי נשית הזו, שמקומה לא יכירנה כאן. אם אין לך משהו טוב לומר על אמהות, שהן האמהות של ילדי הגברים כפי שהגברים הם האבות של ילדי האמהות - עדיף שלא תאמר כלום. אם תמשיך להעכיר כאן את האווירה ולהבריח בכך גולשים שיש להם בעיה אמיתית ולא אג'נדה אגרסיבית - תחסם.

זכויות הגברים לאן ??

אני חושב שצריכה להיות דמוקרטיה ולהגיד את האמת על זכויותיינו הגברים לנשים יש את הזכות לאפוטרופסות למונופול על פרי בטנן וכן היכולת בשם חוק הגיל הרך , שדולות נשים וזכויות נוספו שלנו כגברים לא קיימות וכשהקשר בין גבר לאישה הוא טוב אז יפה יפה אך בויכוח קטן אם אשתך או הפרדות אין הכרה במרחק או הו הוצאות כספיות של הנטיעה ואת הזמן שמוציא האב עבור הסיעות וכן הכסף הם בנוסף למזונת ובסופו של יום מובילות אותנו האבות לחרפת רעב ודכדוך מה גם שאבות יכולים לגדל תינוקות יותר טוב מהאמהות ולכן צריך למחוק את חוק הגיל הרך מספר החוקים וכן לתת גירושין הוגנים כי אפשר להתגרש אבל הקשר עם הילד יהיה לנצח ואני בעד שיויון

the man

New member
אתה נמצא בפורום של חנה בית הלחמי

למרות שמו האובייקטיבי לכאורה של הפורום, ידועה הנ"ל כפמיניסטית קיצונית וכלוחמת חזקה ביותר למען זכויות הנשים. ביודעך עובדות אלה, אל תיקח ללב את הערותיה, שגם בי פגעו מאוד כגבר. הייתי מצפה ממנהלת הפורום להתייחס עניינית לבעייתך, וזה לא נעשה. בעייתך הינה בעיה של גברים רבים (והרבה פחות של נשים). פה לא ימצאו עו"ד מתנדבים, פנה לסיוע המשפטי או לפרוייקט הלב של לישכת עוה"ד נסה, תוך חירוק שיניים ונשיכת שפתיים להתפשר עם האם, לפעמים זה פותר את הבעיה ומקצר הליכים משפטיים. בהצלחה רבה !!!

קושדסי

New member
אין שום הטבה לאם ? כנראה פליטת קולמוס....

נכון שכמו שחנה כתבה: "אמהות, שהן האמהות של ילדי הגברים כפי שהגברים הם האבות של ילדי האמהות " רק עם הטבות מרחיקות לכת לאימהות, חלקן כתובות בחוק וחלקן לא.....

פרצלה

New member
אבא שאוהב את ילדיו

יוציא עליהם מעל ומעבר למזונות ןישמח לתת להם כל שקל ולגור באוהל. מה לגור באוהל....לגור מתחת לנייר עיתון. אבא שרואה במשמורת האם עונש,חושב רק על אובדן הכסף שהוא צריך להעביר אליה עבור ילדיו. בסדר?

קושדסי

New member
אבא שאוהב את ילדיו דואג שיהיה לו בית ראוי

הנזק שנגרם לילד כאשר אביו חסר בית הוא כל כך גדול שרק אמא מנכרת ותאבת בצע שאטומה לרגשות ילדיה מסוגלת לכתוב הודעה כמו זו של פרצלה.....

האשמות הדדיות לא יובילו אותנו לשום מקום

אין אנו יודעים מה מעמדה של פרצלה והאם אכן היא אם מנכרת, לכן אני מציעה שההתייחסות לגופו של אדםתסוייג. אני לא הבנתי מדבריה של פרצלה שהתייחסה באופן אישי אליך, קושדסי.

למעלה