הסטודנטית הישראלית שהותקפה באוניברסיטת קולומביה מדברת בחדשות 12

איציק5111

Well-known member
מי הם אלה, פסיכי שכמוך?
השמאל הקיצוני בארה"ב חבר לתומכי חמאס עומדים איתם מפגינים איתם מסמנים להם ישראלים ותומכי החמאס רצים לפגוע בישראלים.

במקום לקלל אותו תגנה אותם, הם לא חלק מאיתנו, הם פוגעים בנו בזמנים הכי קשים שלנו. אסור לנו לעשות להם הנחות

איציק5111

Well-known member
"הצמיד לי סמל חמאס לפנים ואמר - נשרוף את המשפחה שלך": הסטודנטית הישראלית שהותקפה באוניברסיטת קולומביה מדברת

סתיו סלמה בת ה-27 הותקפה בידי סטודנטים תומכי חמאס יחד עם חברותיה הישראליות הלומדות באוניברסיטה היוקרתית בארה"ב • בריאיון ל-N12 היא מספרת על הרגע שבו מפגינים יהודים זיהו שהן ישראליות והפנו אליהן את הצעקות; על קריאות "כולנו חמאס" שהטיחו בה - ועל התסכול והפחד במקום שבו היא מתגוררת: "אנטי-ציוניות הפכה לטרנד"

נתקלתי בתופעה הזאת בפייסבוק, ראיתי יהודים ויהודיות בארה"ב מסיתים נגד ישראל,הם לא מעונינים בשום דיון מבחינתם רק הרס ישראל בא בחשבון.

הייתי בשוק שראיתי יהודים שטניים כאלה מלאי שנאה לישראל.

מה שכן המוסד צריך לרצוח אותם יחד עם מנהיגי חמאס

איציק5111

Well-known member
"הצמיד לי סמל חמאס לפנים ואמר - נשרוף את המשפחה שלך": הסטודנטית הישראלית שהותקפה באוניברסיטת קולומביה מדברת

סתיו סלמה בת ה-27 הותקפה בידי סטודנטים תומכי חמאס יחד עם חברותיה הישראליות הלומדות באוניברסיטה היוקרתית בארה"ב • בריאיון ל-N12 היא מספרת על הרגע שבו מפגינים יהודים זיהו שהן ישראליות והפנו אליהן את הצעקות; על קריאות "כולנו חמאס" שהטיחו בה - ועל התסכול והפחד במקום שבו היא מתגוררת: "אנטי-ציוניות הפכה לטרנד"

אני בטוח שגם דורי ומומחה היו משתפים פעולה עם החמאסניקים ומסמנים ישראלים , וזה לא רק מרוע, זה גם מטיפשות

evglev1

Well-known member
מנהל
אני בטוח שגם דורי ומומחה היו משתפים פעולה עם החמאסניקים ומסמנים ישראלים , וזה לא רק מרוע, זה גם מטיפשות
אני הזדעזעתי שחבורה של דוברי עברית עוד לפני השביעי באוקטובר נסעו לוושינגטון לנאום של ביבי בקונגרס כדי להאיר קריים מיניסטר ולהשפיל את ביבי בנאום בקונגרס. יהודים ישראלים, ואני ממש לא אוהד של ביבי, אבל ישראלים שרוצים להשפיל את ראש הממשלה שלהם בחו"ל ורוצים לפגוע בקשרים עם חברי קונגרס רק כדי להחליף ראש ממשלה?

1ספי11

Well-known member
אני הזדעזעתי שחבורה של דוברי עברית עוד לפני השביעי באוקטובר נסעו לוושינגטון לנאום של ביבי בקונגרס כדי להאיר קריים מיניסטר ולהשפיל את ביבי בנאום בקונגרס. יהודים ישראלים, ואני ממש לא אוהד של ביבי, אבל ישראלים שרוצים להשפיל את ראש הממשלה שלהם בחו"ל ורוצים לפגוע בקשרים עם חברי קונגרס רק כדי להחליף ראש ממשלה?
להזכירך שביבי יצא לקונגרס שיפעל נגד ממשלת ישראל.
כשאתה רואה שנתניהו פועל נגד האינטרסים של המדינה חובתך להתריע.

evglev1

Well-known member
מנהל
להזכירך שביבי יצא לקונגרס שיפעל נגד ממשלת ישראל.
כשאתה רואה שנתניהו פועל נגד האינטרסים של המדינה חובתך להתריע.
זה היה כשביבי היה ראש ממשלה, והייתה ההתנגדות לרפורמה, שבגלל ההתנגדות לרפורמה רצו להרוס ביקור של ראש ממשלה בארה"ב שאפילו לימור לבנת ניסתה להסביר לבחורה שיזמה זאת, שהפגנות יש לקיים בארץ וזה פוגע בישראל הפגנות נגד הממשלה בחו"ל, אבל הבחורה עמדה על שלה בגלל השנאה התהומית שלה לראש הממשלה שלה.

1ספי11

Well-known member
זה היה כשביבי היה ראש ממשלה, והייתה ההתנגדות לרפורמה, שבגלל ההתנגדות לרפורמה רצו להרוס ביקור של ראש ממשלה בארה"ב שאפילו לימור לבנת ניסתה להסביר לבחורה שיזמה זאת, שהפגנות יש לקיים בארץ וזה פוגע בישראל הפגנות נגד הממשלה בחו"ל, אבל הבחורה עמדה על שלה בגלל השנאה התהומית שלה לראש הממשלה שלה.
לימור ליבנת?? וואלה???
אחזור ואזכיר לך שנתניהו עצמו פעל בחו"ל נגד ממשלת ישראל.

DANIAVNI

Well-known member

ליהודי שמפגין נגד מדינת ישראל אני מאחל למות במחנה השמדה .

למעלה