הנה גם זה הגיע סופסוף : הורי הלוחמים במכתב לרמטכ"ל דורשים להוציא את הילדים מעזה.

Harrington

Well-known member
מנהל

הנה גם זה הגיע סופסוף : הורי הלוחמים במכתב לרמטכ"ל דורשים להוציא את הילדים מעזה.​

הורי "ה"לוחמים מרמז שמדובר בכל הורי כל הלוחמים. אפשר להניח בשקט שזה לא בדיוק המצב :). באותה קלות אפשר להניח שההורים הללו לא כתבו את דבריהם על דעת ילדיהם הלוחמים ושאלו האחרונים, כנראה בניגוד להורים, יודעים בדיוק מה עליהם לעשות ברצועת עזה כדי להגן על בטחון ישראל.

xyxy210

Active member
הורי "ה"לוחמים מרמז שמדובר בכל הורי כל הלוחמים. אפשר להניח בשקט שזה לא בדיוק המצב :). באותה קלות אפשר להניח שההורים הללו לא כתבו את דבריהם על דעת ילדיהם הלוחמים ושאלו האחרונים, כנראה בניגוד להורים, יודעים בדיוק מה עליהם לעשות ברצועת עזה כדי להגן על בטחון ישראל.
הפאשיסט מכה שנית....
הוא יודע מי ההורים, מי ילדיהם, ויודע מה ילדיהם חושבים.

אכן מי ששומר על בטחון המדינה אינם מהזן של פאשיסט מסוגך, ומבני משפחתך.
סביר להניח שיוצאי זרעך הם משתמטים מהזן הביביאיסטי.

Harrington

Well-known member
מנהל
הפאשיסט מכה שנית....
הוא יודע מי ההורים, מי ילדיהם, ויודע מה ילדיהם חושבים.

אכן מי ששומר על בטחון המדינה אינם מהזן של פאשיסט מסוגך, ומבני משפחתך.
סביר להניח שיוצאי זרעך הם משתמטים מהזן הביביאיסטי.
נו נו. מסתבר שכאבי הבטן והצרבת קשים במיוחד היום, אם הרגשת צורך להנפיק שתי 'תרומות' השמצה תוך שעה קלה :). שתיהן כמובן, כצפוי וכרגיל, ללא אף מילת תרומה אחת לשיח או לדיון. סתם פוסטים לשם השמצה כפי שלמרבה הצער מותרים כאן בפורום (אם כי יש להודות, לפחות זה לא כולל קללות כמו שגולש אחר -האמנם?- נוהג כאן לאחרונה וגם זאת ללא מילה מההנהלה :)).

אשריך צדיק על תרומתך החשובה בלתי אין לדיון :)! כן תרבה וכן תשמח את קוראיך. ואתה יודע, אם וכאשר תצליח להתגבר ולהתבגר ולהתעלות ר"ל לרמה של התייחסות עניינית כלשהי, תרגיש חופשי. לך תדע, אולי עוד תזכה להשתתף בדיון ענייני מתישהו ר"ל ל"ע טט'ט :).

xyxy210

Active member
נו נו. מסתבר שכאבי הבטן והצרבת קשים במיוחד היום, אם הרגשת צורך להנפיק שתי 'תרומות' השמצה תוך שעה קלה :). שתיהן כמובן, כצפוי וכרגיל, ללא אף מילת תרומה אחת לשיח או לדיון. סתם פוסטים לשם השמצה כפי שלמרבה הצער מותרים כאן בפורום (אם כי יש להודות, לפחות זה לא כולל קללות כמו שגולש אחר -האמנם?- נוהג כאן לאחרונה וגם זאת ללא מילה מההנהלה :)).

אשריך צדיק על תרומתך החשובה בלתי אין לדיון :)! כן תרבה וכן תשמח את קוראיך. ואתה יודע, אם וכאשר תצליח להתגבר ולהתבגר ולהתעלות ר"ל לרמה של התייחסות עניינית כלשהי, תרגיש חופשי. לך תדע, אולי עוד תזכה להשתתף בדיון ענייני מתישהו ר"ל ל"ע טט'ט :).
כל מה שנאמר עליך, בין אם על ידי, או על ידי כל חבר פורום אחר - חקוקה בסלע.
עכשו התחלת להתבכיין ?
נ.ב איתך מעולם לא היה , לא הווה ולא יהיה דיון עיניני.
כי........
פאשיסט נשאר פאשיסט !

Harrington

Well-known member
מנהל
כל מה שנאמר עליך, בין אם על ידי, או על ידי כל חבר פורום אחר - חקוקה בסלע.
עכשו התחלת להתבכיין ?
נ.ב איתך מעולם לא היה , לא הווה ולא יהיה דיון עיניני.
כי........
פאשיסט נשאר פאשיסט !
להתבכיין? אני? בגלל משהו שאתה כותב :)? יקירי, אני יודע שאתה חי בלה-לה-לנד לא מהיום, אבל הפעם באמת התעלית על עצמך :). צר לי לאכזבך, אבל לא אתה ולא המלייקק שלך (יש הבדל ביניכם?) תגרמו לי להתבכיין. לכל היותר תצליח לעשות מה שעשית כעת וזה להעלות חיוך על פני :). תודה לך על כך אגב.

פשיסט אנכי? מפיך כל דבר הוא מחמאה כזכור, כך שאשא גם אות זה בגאון וגאווה :).

לא נותר לי אלא לקוות שהפוסט הזה שלך תרם לשחרור הלחצים והקולות שבמוחך. ואם זה לא הספיק, אל נא תשתכנע מחרטוטי עצמך שאני מתבכיין חלילה ותרגיש חופשי לחלוטין להמשיך ולהוסיף עוד כמה פנינים כאלו כתרומה לפורום נכבד (היה פעם) זה :).

DANIAVNI

Well-known member
האם שפת האם של כבודו עברית ?
אם כן
כבודו מודע בוודאי להבדל בין "הורי לוחמים" לבין "הורי הלוחמים"
לאמר את האמת, גם אם נחשוב מה הגיוני
ברור שמדובר במספר הורים .
לנוכח העובדה שיש במדינה גיס חמישי שמקטרג על המשך פעילות צה"ל
ומטיל רפש בלתי פוסק על שלטונות המדינה
אינני מתפלא .
די סביר שאותם הורים או תומכים או אפילו הם עצמם חלק מקבוצות האנארכיסטים .

Cranio

Well-known member
אם כן
לאמר את האמת, גם אם נחשוב מה הגיוני
ברור שמדובר במספר הורים .
לנוכח העובדה שיש במדינה גיס חמישי שמקטרג על המשך פעילות צה"ל
ומטיל רפש בלתי פוסק על שלטונות המדינה
אינני מתפלא .
די סביר שאותם הורים או תומכים או אפילו הם עצמם חלק מקבוצות האנארכיסטים .
אבל אתה זה שלא יודע עברית.
הטענה שלך היתה מוצדקת לו כתבתי הורי כל הלוחמים .
לכן הורי הלוחמים זה הניסוח הנכון.

Cranio

Well-known member
לא בדיוק
כשאתה כותב "הורי הלוחמים" ניתן גם להבין שהכוונה לכל הלוחמים או מרביתם
אבל נכון הוא שההיגיון אומר שלא .
בדיוק וחצי
תשאל את המורה ללשון זה/זו שלימדו אותך בכיתה ד' ותיווכח שאני צודק.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם כן
זה לא עניין של אי-ידיעת עברית, אלא של נסיון להנדס תודעה ואווירה באופן שקרי. התקשורת רצה עם זה חודשים עד שמישהו פוצץ את זה והיא נאלצה להפסיק. דרכו של המחנה הזה שבהיעדר אמת לצידו נאלץ להזדקק לתרגילים כאלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
שוב גידלתי זנב שקוראים לו איציק.
מסתבר שיש לך לא מעט זנבות (כך לפי דבריך שלך) :). לא רוצה לחשוב על מה זה אומר בדיוק ואצל אלו אהה, דמויות נקרא לזה, נהוגות זנב, אחת ולא כל שכן יותר מאחת :).

Cranio

Well-known member
מסתבר שיש לך לא מעט זנבות (כך לפי דבריך שלך) :). לא רוצה לחשוב על מה זה אומר בדיוק ואצל אלו אהה, דמויות נקרא לזה, נהוגות זנב, אחת ולא כל שכן יותר מאחת :).
הנה הגיע הזנב הכי גדול. :ROFLMAO:

למעלה