הממשלה סוף סוף תפסה תחת

Henry0

Well-known member
כאן הטעות שלך יקירי מחמד ליבי :). מרוב יהירותך אתה עיוור כל כך שאתה אפילו לא קולט היכן אתה נמצא. כי... לא רק שלא ראיתי בכינויי הגנאי שלך משהו שמכוון אלי, גם כעת אני לא רואה בזה משהו שצריך או אפשר בכלל להיעלב ממנו :). תבין, בשביל שאיעלב אתה צריך להיות בעל מעמד מסוים ולעלבון שאתה משמיע צריך להיות הקשר או עניין מסוים. במקרה שלך, לא רק שאינך מתקרב אפילו לקרסוליים של מעמד שנדרש כדי לגרום לי להיעלב מדבריך, אלא שכאשר אתה מכנה את כלל הציבור הישראלי "אספסוף פרימיטיבי", מבחינתי כבוד ייחשב לי להיות חלק מה"אספסוף" הזה. אעדיף את זה כל יום בשבוע ופעמיים בימי שלישי ושישי, על פני להשתייך לקבוצה שלך, זאת של המתגוררים בחו"ל ומשם חושבים שהם יודעים הכל ו/או הקבוצה המתנשאת שמסתכלת על כל העולם מלמטה, בלי לקלוט עד כמה היא יוצאת מפגרת בכל אמירה ואמירה שלה.

אז הנרי חמוד, אשריך שאתה מנסה שוב ושוב. זה בהחלט ראוי לציון. אפשר אפילו לומר שבמידה מסוימת זה מעלה אותך לרמה של נקודה אחת מתוך 100, מרמת האפס בה ראיתי אותך עד כה. אבל חסרות לך עוד משהו כמו 98 נקודות כדי להצליח להעליב אותי, או את הציבור הישראלי. בהצלחה עם להשיג אותן (טיפ קטן: רוב הפוסטים שלך מורידים לך ניקוד, כך שעל אף שאינני נוהג בדרך לדרג מתחת ל1-1, אמץ חזק את הנקודה האחת שקיבלת, כי יהיה לך כנראה הרבה יותר קל לאבד אותה מאשר לצבור עוד).

הרבה בהצלחה חמוד שלי.
מי מסוגל לקרוא את המגילות המרוחות שלך?
מרחן בלתי נילאה

Henry0

Well-known member
הוא קללן בזוי .
כל הקללנים בזויים.

לכן אני תמיד משתמש רק בעובדות לוגיות,
שהם תמיד אמיתיות לחלוטין,
ללא שבב של פסיכולוגיה.

אני פשוט כותב רק את האמת, כפשוטה.

xyxy210

Active member
כאן הטעות שלך יקירי מחמד ליבי :). מרוב יהירותך אתה עיוור כל כך שאתה אפילו לא קולט היכן אתה נמצא. כי... לא רק שלא ראיתי בכינויי הגנאי שלך משהו שמכוון אלי, גם כעת אני לא רואה בזה משהו שצריך או אפשר בכלל להיעלב ממנו :). תבין, בשביל שאיעלב אתה צריך להיות בעל מעמד מסוים ולעלבון שאתה משמיע צריך להיות הקשר או עניין מסוים. במקרה שלך, לא רק שאינך מתקרב אפילו לקרסוליים של מעמד שנדרש כדי לגרום לי להיעלב מדבריך, אלא שכאשר אתה מכנה את כלל הציבור הישראלי "אספסוף פרימיטיבי", מבחינתי כבוד ייחשב לי להיות חלק מה"אספסוף" הזה. אעדיף את זה כל יום בשבוע ופעמיים בימי שלישי ושישי, על פני להשתייך לקבוצה שלך, זאת של המתגוררים בחו"ל ומשם חושבים שהם יודעים הכל ו/או הקבוצה המתנשאת שמסתכלת על כל העולם מלמטה, בלי לקלוט עד כמה היא יוצאת מפגרת בכל אמירה ואמירה שלה.

אז הנרי חמוד, אשריך שאתה מנסה שוב ושוב. זה בהחלט ראוי לציון. אפשר אפילו לומר שבמידה מסוימת זה מעלה אותך לרמה של נקודה אחת מתוך 100, מרמת האפס בה ראיתי אותך עד כה. אבל חסרות לך עוד משהו כמו 98 נקודות כדי להצליח להעליב אותי, או את הציבור הישראלי. בהצלחה עם להשיג אותן (טיפ קטן: רוב הפוסטים שלך מורידים לך ניקוד, כך שעל אף שאינני נוהג בדרך לדרג מתחת ל1-1, אמץ חזק את הנקודה האחת שקיבלת, כי יהיה לך כנראה הרבה יותר קל לאבד אותה מאשר לצבור עוד).

הרבה בהצלחה חמוד שלי.
תראה כמה שאתה מחרטט/חופר בכדי להסביר "כמה שלא נעלבת."
המסקנה היא כמובן הפוכה.
לא שאיכפת לי אם אתה נעלב או לא.
[אבל ללא ספק אתה מאוד משעשע......]

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
המסקנה היא כמובן הפוכה.
אצלך תמיד. זה לא ממש חדש :).

אבל יקירי, באמת שתצטרך לסלוח לי, אבל בשביל להעליב אותי תצטרך לקום (הרבה) יותר מוקדם :). אפילו מוקדם יותר מחברך היקר.

הרבה בריאות, מיצינו.

xyxy210

Active member
אצלך תמיד. זה לא ממש חדש :).

אבל יקירי, באמת שתצטרך לסלוח לי, אבל בשביל להעליב אותי תצטרך לקום (הרבה) יותר מוקדם :). אפילו מוקדם יותר מחברך היקר.

הרבה בריאות, מיצינו.
הרינג - 60 שניות של רצינות :

למה שארצה להעליב אותך ?
אתה מצליח להגחיך את עצמך לבד.
אם נוסיף על כך גם עלבונות "חיצוניים" זו תהיה ממש התעללות.
והרי אנחנו יהודים רחמנים בני רחמנים.
ואחזור שוב על הצעתי.
במקום לחרטט כמות אינסופית של פוסטים מטופשים והזויים,
לך לשיעור גמרא, קרא פרק תהילים.
אם תבקש יפה אולי גם אמליץ לך על תוכניות העשרה כך שלא תזדקק לשקר כל הזמן.
לגבי הגרפומניה והחפרנות, אין לי פתרון.
אולי כדאי שתנסה לעבוד על BOBCAT, זה יכול להיות גם מקור הכנסה וגם פריקת חפרנות לשמה.

קבצים מצורפים

• BOBCAT.jpg
    BOBCAT.jpg
    KB 22.9 · צפיות: 0

Henry0

Well-known member
תראה כמה שאתה מחרטט/חופר בכדי להסביר "כמה שלא נעלבת."
המסקנה היא כמובן הפוכה.
לא שאיכפת לי אם אתה נעלב או לא.
[אבל ללא ספק אתה מאוד משעשע......]
אני לא חושב שהבנת,
הוא לא מנסה לאמר שהוא לא נעלב,
הוא מנסה רק למרוח,
לא משנה מה.

אם הוא ניתפס ל"לא להעלב",
הוא ימרח על זה,
הוא ימרח על כל דבר אפשרי,
העיקר עבורו, זה למרוח.

xyxy210

Active member
אני לא חושב שהבנת,
הוא לא מנסה לאמר שהוא לא נעלב,
הוא מנסה רק למרוח,
לא משנה מה.

אם הוא ניתפס ל"לא להעלב",
הוא ימרח על זה,
הוא ימרח על כל דבר אפשרי,
העיקר עבורו, זה למרוח.
ואתה חושב "שאני לא הבנתי את זה" ?
תתבייש לך.....:)

evglev1

Well-known member
מנהל
לא. סתימת ג'ורה.

הבעיה אינה עם השידור לערבים אלא עם השידור לעולם.
הרי ממילא ארה"ב ואירופה משדרים לעולם, אז מה זה עוזר?
העיתוי גרוע ונראה שזה תרגיל נוסף של נתניהו כדי לטרפד את העסקה.
לא שמעת שעכשיו המצרים המתווכים ולא הקטארים?
יש בנושא 2 סימלויות:
1. ישראל היא המדינה הדמוקראטית היחידה בעולם, שסותמת פה למדיה בינלאומית.
2. האספסוף הפרימיטיבי הוא כל כך מטומטם, שזה מה שעובד עליו.
תחנה ערבית זו מדיה בינלאומית?

רוב הזמן נח

Well-known member
אנחנו רואים שבשביל השמאלנים הדבילים שיש כאן, היה טוב אם תחנת השידור המסיתה לטרור ומפיצת השקרים, היתה ממשיכה לפעול מכאן.

למעלה