המלצה לסלולרי לאדם מבוגר

BobboVilla

New member
האם בדקת שזה עובד על מכשירי מוטורולה?

כי למשל במכשירים של אסוס זה לא עובד אצל לקוחות פרטיים, אלא צריך שיהיה לך חשבון "עסקי" של TeamViewer.

YosMan1

New member
אני בדקתי ב G4, עובד רק לצפייה. אי אפשר לשלוט במכשיר השני.

חול1

New member
האם moto g 4 plus עובד על רשת גולן טלקום?

מישהו כאן כתב לי שכן אבל כשהתקשרתי לגולן טלקום לבדוק אמרו שמשום שזה מכשיר מחו"ל לא בטוח שזה יעבוד וגם יכול לעבוד חודש חדשיים ואח"כ לא לעבוד....זו תשובתם המוסמכת ...אז אשמח להבהרה של התשובה מהפורום כי אותו אדם שמסר לי את התשובה לא יכול היה להסביר מעבר למה שאמר (פשוט העביר לי לדבריו תשובה לשאלתי ממישהו אחר אליו פנה). היש כאן משתמשים של גולן טלקום שמשתמשים במוטו ג' 4 פלוס?

YosMan1

New member
לפי המפרט שלו הוא תואם לכל הרשתות בארץ.

בדגם האירופאי יש עברית מובנית מלאה בוודאות.
בדגם האמריקאי לא כל כך ברור אם יש תפריטים בעברית. (כתיבה קריאה בעברית יש בכל מקרה).

חול1

New member
תודה רבה לכם על עזרתכם. החברים בפורום הזה ממש עוזרים למי

שאין לו מושג טכני בכל התחום הזה. שוב תודה.

פנטגירו

New member
אני מעדיפה ללמד אותו ושיהיה כמה שיותר עצמאי

שאול, זה רעיון מצוין, ואשתמש בו מתישהו בעתיד. אבל באופן כללי מעדיפה שההורים שלי ידעו להשתמש בסלולרי כמעט כמוני, שירגישו עצמאיים ולא אבודים. אז זה מצריך להראות להם איך סוגרים ופותחים וויפיי או בלוטוס כל כמה חודשים, לא כזה נורא.
ברגע שכל התפריט בעברית אין לאבי את החשש ש"אלחץ על משהו שלא הייתי צריך ואהרוס את המכשיר"...
תודה על הרעיון הזה!

פנטגירו

New member
תודה על התגובות של כולם, אתם מקסימים!
שתי שאלות נוספות

כמו שציינתי קודם, ה- xiaomi redmi note4 משך את תשומת הלב של אבי, הוא מושך לשיאומי, אני למוטו ג'י.
1. האם יש הבדל גדול בתפוקות של שתי הסוללות- שיאומי מול המוטו ג'י? על הנייר הסוללה של השיאומי אמורה להחזיק מעמד יותר.
2. אם נקבל שיאומי עם רום גלובאלי, מה מצפה לנו מבחינת שפה? רוב התפריט יהיה בעברית? יהיה אפסטור סיני שיפתיע אותו מדי פעם כשהוא מנסה דברים חדשים בתפריט?

se7en77

New member
לגבי הסיני כן , אפשר לצפות לכל מיני תוכניות

מפתיעות בסינית בתפריט.

למעלה