הלייקרס לאן?

rapgamer4ever

New member
לא ממש מסכים עם ההנחה שלך

בעיני זה לא מוצדק להצמיד לסלארי דאמפ שחקן שנבחר 7 בדראפט רק לפני שנתיים והוא עומד בציפיות. מחיר יקר מדי.
&nbsp
מן הסתם החוזה של מוזגוב היה מטומטם. אבל גם הדרך שהלייקרס בחרו לתקן את הטעות הזאת, במחיר של דאנג'לו ראסל, היא טעות נוספת.
&nbsp
שחקן שקולע בעונת הסופמור 2 שלשות למשחק ב-35% זה יפה מאוד. במיוחד בהתחשב בפרופיל הזריקות של ראסל, הוא לא עומד בפינה ומחכה למסירה למבט פנוי. טבעי ששחקן כמוהו יהפוך בהמשך לקלעי של 3 שלשות למשחק ב-38%. החבר'ה האלה לא צומחים על עצים.
&nbsp
הלייקרס לא צריכים לחכות לנצח כדי להביא אולסטאר. למעשה הסיכוי שלהם להביא אולסטאר בטרייד (כמו דיוויס) היה גבוה יותר לולא היו מוותרים על ראסל כל כך בזול.

fatnoam

Active member
לראסל היו בעיות בחדר ההלבשה

לדוגמא ניק יאנג סיפר שהוא בגד בחברה שלו וראסל הלך ושם את זה באינסטגרם.
&nbsp
הוא היה מוכשר אבל פשוט ילד והוא לא התאים לחדר הלבשה של קבוצה מקצוענית. הלייקרס לא רצו את השטות הזו אצלם בבית. אפשר להבין.

rapgamer4ever

New member
הלייקרס קבוצה של ילדים ופאדיחות כאלה קורות

גם לונזו בול לא נראה בסוף עונת הסופמור שלו כמו ג'ון סטוקטון הבא. אינגרם לא יציב ומגומגם. אבל להצמיד שחקנים כאלה לסלארי דאמפ? הלייקרס סתם יצאו פראיירים.

fatnoam

Active member
לא הראשונים לפספס את הפוטנציאל שהיה להם ביד.

אני מאוד אהבתי את ראסל בקולג׳ים, ואחרי עונת הרוקי חשבתי שהוא ממש לא יהיה שום דבר בליגה הזו. והופה אולסטאר, די מהר אפילו.
&nbsp
לדעתי הטרייד עשה לו רק טוב. מסתבר שגם ללייקרס זה יצא טוב (קוזמה). יכול להיות שזה פחות הימור או פחות חריג ממה שאתה חושב? כאילו תחת ההבנה שכמות הטאלנט שם היא כמעט אינסופית, אני לא רואה בזה כל כך בעיה. כמו כן, יכול להיות שהם עשו את הטרייד תחת ההבנה שהם הולכים לבחור בלונזו בול שאותו אהבו הרבה יותר. זה מסתדר עם הטיימליין בהם קרו הדברים.

rapgamer4ever

New member
אני באמת לא מבין

למה אחרי עונת רוקי של 13 נקודות למשחק חשבת שהוא לא יהיה כלום בליגה. סביר להניח שהוא לא יהפוך לדווין וויד הבא, סבבה. אבל מה קונלי עשה בעונת הרוקי שלו? הולידיי? קמבה? לאורי? לו וויליאמס? אף אחד מהם לא פתח את קריירת ה-NBA שלו בסערה. כולם התקדמו לאט אבל בטוח והפכו לשחקנים ממש טובים בליגה הזאת. לא ברור לי מה ברזומה של ראסל גרם לך להאמין שהוא לא יכול להיות שייך לרשימה הזאת. הוא הגיע לליגה ממש צעיר. היה פושר בעונת הרוקי, השתפר בעונת הסופמור. הראה ניצוצות יפים, לא מספיק עקביות. זה מהלך קריירה סטנדרטי של המון שחקנים טובים וטובים מאוד. בגלל זה אתה לא רואה שקבוצות ממהרות לוותר על שחקנים כל כך צעירים שנלקחו גבוה בלוטרי. הרבה מהם פורצים בעונות 3-4.
&nbsp
הלייקרס סתם התפקסנו על קוזמה בבחירה 27 בדראפט, זו לא הצדקה לטרייד כזה. אגב הם בחרו מספר 30 באותו דראפט בכל מקרה, היו יכולים פשוט לקחת את קוזמה בבחירה שכבר הייתה להם.

fatnoam

Active member
שחקנים מהסוג הזה נכשלו בליגה באופן קונסיסטנטי

מייקל קארטר וויליאמס וקנדל מארשאל הגיעו לליגה כמה שנים לפני ראסל, שניהם רואים משחק ולא קלעים, ושניהם כלום ושום דבר בליגה.
&nbsp
ראסל לא הראה לי שהוא סקורר
ראסל לא הראה שהוא בוגר
&nbsp
ראסל קיבל בעיטה. למרות שהוא בחירה 2. בחירה 2 אגב ידועה בתור מנחוס די גדול מאז ומתמיד. עזוב סאם בואי, גם יותר לאחרונה, ממייקל ביזלי והלאה תמיד זה היה איזה טמטום כלשהו, הרשימה בלינק הזה פשוט מצחיקה - http://www.basketballinsiders.com/h...-pick/history-of-the-nba-draft-pick-number-2/
&nbsp
ומעל לכל, ראסל הוטרד ב-20 ליוני, שהלייקרס כבר ידעו בודאות שהם בוחרים בלונזו בול (נבחר ב-22 ליוני) - זה מה שכתבתי לך על עניין הטיימליין. זה לא דבר חריג שמטרידים החוצה מישהו כאשר בוחרים שחקן לוטרי לעמדה שלו.

rapgamer4ever

New member
איזה סוג- רכזים?

אני ממש לא רואה דמיון בין קנדל מרשל או MCW לדאנג'לו ראסל.
&nbsp
אני חולק עליך שראסל לא הראה שהוא סקורר. הוא קלע בעונת הסופמור 15.5 נקודות למשחק ב-28 דקות. זה לא נתון היסטרי אבל אינדיקציה ברורה לכך שהשחקן מסוגל לשים את הכדור בטבעת.
ראסל באמת לא הראה שהוא בוגר כי הוא היה ילד בן 21. מותר לו לא להיות בוגר בשלב הזה.
&nbsp
אין מניעה מלשחק עם ראסל ולונזו בול במקביל. הרי העונה ראסל משחק לצד דינווידי ובול משחק לצד רונדו. בכל מקרה אין לי התנגדות עקרונית להעביר את ראסל בטרייד. ההתנהגדות שלי היא לטרייד הספציפי שהלייקרס ביצעו, הם מכרו את ראסל יותר מדי בזול. תסתכל על מרקל פולץ, שהוא קטסטרופה בכל קנה מידה, אפילו עליו פילדלפיה השיגה את סימונס+בחירת סיבוב ראשון. ראסל שווה הרבה יותר ממנו.

Krit123

Well-known member
מסכים, הייתי מוסיף

שמלבד הפציעה של לברון גם חצי מהסגל הפסיד זמן לא מבוטל. הפציעה של לונזו היא הפגיעה התורנית...

זה שרצו להוריד עומס מלברון בהובלת הכדור זה סביר, רק לא ברור לי למה לא הביאו קלעים מסביב מתחילת השנה בידיעה ששאר היוצרים (לונזו, רונדו) הם בינוניים ומטה מבחוץ וגם הם צריכים ריווח.
הטרייד הנואש על מוסקלה עלה להם פעמיים, הם גם היו יכולים להיעזר בזובאץ ועכשיו הוא תורם ליריבה העירונית שלא התחלשה משמעותית בקרב על הפלייאוף (אגב, לא ברור מה האסטרטגיה של הקליפרס ואם כולם on the same page)

אני לא זוכר מה חשבתי על הוויתור על רנדל בזמן אמת אבל זו טעות נוספת, שגם הציבה עוד מכשול בטרייד מול AD שהיו צריכים לצפות מראש, הפליקנס לא רצו לספוג את כל הסגל של ל"א מאשתקד שלא הרשים כל כך ביחד.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כנראה שאין ללייקרס מספיק צרות

The Lakers and free agent Carmelo Anthony are pausing talks on a possible contract agreement unless the franchise makes a turn back toward pursuit of playoffs contention. Story on ESPN: https://t.co/SHP0y2mGLe

OrEl74

Well-known member
מנהל
זה נפל מהר מאוד

כרמלו הודיע שהוא רוצה לשחק בקבוצה שתהיה בפלייאוף וככה זה נגמר.

fatnoam

Active member
זה נכון, אבל בטנקינג אתה רוצה שהצעירים יתנסו בכדורסל

ולא יסתכלו על מלו זורק 17 אבנים במשחק לכיוון הטבעת

OrEl74

Well-known member
מנהל
עם פער של 5.5 משחקים, הלייקרס הרימו ידיים

לפי הפרסומים, הלייקרס ויתרו על הפלייאוף וביקשו מלברון להשבית את עצמו עד סוף העונה.
רק ש...לברון לא ממש מסכים.
&nbsp
שמח בעיר המלאכים
&nbsp
פלייאוף ראשון אחרי 14 שנה בלי לברון (לא כיף במערב אה לברון?)
&nbsp

rapgamer4ever

New member
אני מוכן לצאת בהצהרה אמיצה

לברון כבר אינו השחקן הטוב בליגה.
אחרי שהיה הטוב בליגה ב-7 השנים האחרונות, יש שיאמרו אפילו 10+, אני רואה בזה סופו של עידן. המספרים שלו עדיין מצוינים והוא שחקן מהעלית אבל האימפקט על המשחק ממש לא אותו הדבר.
&nbsp
במשחק הבא לברון יעקוף את ג'ורדן בטבלת קלעי כל הזמנים עם טעם חמוץ-מתוק.
מיהו השחקן הכי טוב בליגה? אני לא בטוח כרגע, נחכה לקיץ ונדע

OrEl74

Well-known member
מנהל
זאת לא הצהרה אמיצה, זאת עובדה קיימת

בניגוד למבקרים, אני לגמרי איתו.
הבן אדם שיחק באינטנסיביות פסיכית במשך 15 עונות והוא בכל זאת כבר בן 35, לא מבין מה קוטלים אותו ככה על הירידה ביכולת.
אני בספק אם הוא היה נשאר בקליבלנד, אם עדיין היו קוטלים אותו ככה.
&nbsp
לגבי השחקן הטוב בעולם...
תשאל את איגואדלה.
&nbsp

דיברגנט חדש

Well-known member
הפסידו גם בדרבי וכנראה אומרים ביי ביי לפליאוף

בלאט למרות שהוא עשה לו את המוות, הצליח והתבסס במקום הראשון!

OrEl74

Well-known member
מנהל
במזרח בקבוצה עם קיירי ולאב- אל תיתן לזה להפריע לך לשמחה

Krit123

Well-known member
הקליפרס טובים מידי בשביל להפסיד

הביאו שחקנים טובים מידי: שאמט, זובאץ, ג'מייקל גרין, גארט טמפל..

אני שוב אומר, אני לא יודע עד כמה הם משדרים על אותו גל, לא שמעתי הצהרה או רמיזה לגבי הכוונות שלהם. הבנתי שיש בחירה מוגנת על הפרק, לא נראה לי שזה מעניין יותר מידי את מונטרז הארל או פטריק בברלי

rapgamer4ever

New member
שאמט נהדר. היורש של JJ רדיק

והארל גם בעונה פנטסטית, אפרופו העומק שיש בעמדת הסנטר. אחד המועמדים לתואר השחקן השישי של העונה.

למעלה